• Stjepan
    479
    Prvenstvo otvaramo na Maksimiru u petak u 20h!

    Puna tribina na derbiju i europskim utakmicama je standard, ali tzv "male" utakmice su jednako važne.

    Prodaja godišnjih za sada ide odlično. Tko nije do sada, neka svoju kupi do petka i osigura svoje mjesto na sjeveru za cijelu sezonu. Već nas sljedeći tjedan očekuju europski izazovi....

    SVI NA SJEVER!

    Bad Blue Boys Telegram
  • duksy
    59
    Imam godišnju za sjever, ali sam dobio preko Sociosa dvije karte za petak, no ne znam za koju tribinu daju.
    Da li je netko dobio već preko njih i za koju tribinu?
  • Salva
    2.4k
    Pretpostavljam zapad
  • plavi67
    920

    ja dobio za hajduk sad, zapad dolje
  • reziser
    6.4k
    ova tekma je test (iako su godisnji) kolko će ljudi dolaziti na male tekme, ove godine očekujem značajno povećanje prosjeka na tribinama :strong:
    a još da nam je istok, eeee
  • Salva
    2.4k
    Tocno to…ko bi rekao da jedva cekam tekmu protiv Lokomotive
  • Mr Anderson
    5.4k
    Prošle sezone sve 4 utakmice teška muka s Lokomotivom. Očito nam ne leže. Treba strpljivo s njima, bitno ne primit gol. Ak se sjećam dobro, prošle sezone su nam zabili 2 gola, oba nakon glupih penala.
  • Carrasco
    4.1k
    4 dana do utakmice ni slova o utakmici na Dinamovim društvenim mrežama. Kao i uvijek, marketing besprijekoran :clap:

    Više koristi od "fan stranica", službene stranice se komotno mogu izgasiti, nitko ne bi ni primjetio.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Bit će klasično 2 dana prije.
    Barem su stavili video o godišnjim ulaznicama...
  • deda
    28.1k
    Bilo bi lijepo kad bi mi oženjeni tu i tamo poveli žene i djecu na tekmu. Vjerujem da bi počeli dosezat 5.000 na utakmici.

    Kad sam već kod toga da ponudim svoju prognozu:
    3-1
    Gledatelja: 3.241
  • reziser
    6.4k
    poveli žene i djecudeda


    Problem je kaj imamo godišnje pa ne možemo sjedit skupa. Koji put ih povedem na 'manje' tekme' Al to im nije tolko napeto
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Općenito bi trebalo poraditi vise na dolasku ženske populacije na tekme pogotovo od strane kluba ,zadnjih godinu dana se vidi napredak u dolasku djece sa roditeljima... e da nam je istok...

    Ne volim se usporedjivat s njima dole al kad kamera prodje po istoku Poljuda ima jako puno ženske populacije.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pobjeda 3:0, gledatelja: 2846
  • Nino Bule
    11.6k
    Kaj ste tak pesimisticna po pitanju posjete, ide to preko 5000 sigurno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.