• Ludovic IX
    7.3k
    Sam da mi ne odemo u reset u predbjelicinu eru..
  • Mr Anderson
    8.2k
    Bolji su Šveđani puno. Bojim se da će već danas osigurat prolaz.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Svedani izdominirali na terenu i tribinama
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Losa Rijeka, nema organizacije u igri igraju stihijski. Vezni red ne postoji ovi igraju ka po špagu. Teško će oni ovo proći u dvije utakmice
  • flexXy
    2.3k
    Ovaj kresic majko moja. Jedan igrac ulazi u 16m i nije ga u stanju vidjeti iako je pozicijski ispred njega. Rijeka dobro krenula i nakon gola se bezveze povukli.
  • Ali
    2.2k
    Ja nisam stekao dojam da je rijeka drasticno losija.
    Obregon je igrac manje, Rijeka je navikla igrati tranziciju, ali fali Drmic, da se izvuce i zabije. Danas ovi bekovi donose lopte guraju u 16m, ali ovaj je prelos.
    1:1 realan rezultat, mislim da ni udarci u okvir velika razlika
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ma nije se Rijeka povukla nego su ih ovi stisli. Potpuno su ih nadtrčali.
  • vjeko1701
    8.4k
    Po ovome Rijeka izgleda ko da bi im i 4. mjesto moglo biti upitno ove sezone. Jednostavno igra ne izgleda na ništa. Ne kužim zašto nisu ostavili Tomića ako im je ovo bilo najbolje kaj mogu nakon njega.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dobro je sto su odmah zabili svoju prvu pravu priliku. Realno, po kadru Rijeka nije obavila posao kao prijasnjih sezona. Vrancic nije kreator, Selahi isto. Pavicic je tu bljeskao s vremena na vrijeme i osim njega oni kreativnog veznog nemaju. Eventualno mali Liber, ali gdje je taj decko uopce?
    Uglavnom, Rijeka ovo moze proci iskljucivo na guzove. Sto je isto ok :grin:
  • Ali
    2.2k
    Mislim da nije do trenera, nije Tomic otisao bezveze, vidio je egzodus...
    Smolcic, Pavicic, Drmic, Muric, Cerin, Abas.
    To je skoro vise nego loksa prije par ljeta.
    Ja sam s obzirim na kadar i sa su svedi u punoj formi ocekivao puno puno losije od 1:1
  • xyz
    840
    Ovo je klasičan primjer kad kažem da je HNL nikad lošiji. Švedska liga je u zadnje dvije-tri godine značajno napredovala i igra se nogomet za klasu bolji od HNL-a. Koliko samo Švedi igraju organiziranije, kombinatornije, brže, čvršće...
  • Zagi
    7.7k
    Dobro organizirani šveđani. Možda pogledat njihovog trenera?
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ma je. Evo, njihov prvak Malmö izgubi od Žalgirisa, jedna od boljih im ekipa AIK izgubi dsnas od ukrajinske Vorskle koja valjda pola godine nije igrala utakmicu i pitanje koliko su trenirali. Molde razbije Elfsborga 4:1. Stvarno su se digli Šveđani.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bolje udu u drugo poluvrijeme i onda ga podudlaju iz kontre.. JBG
  • vjeko1701
    8.4k
    Jbg, Rijeka je izgubljena, jedini klub koji je bio nešto radio u Europi pokraj Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.