• Yovitssa
    313
    Covjek je jucer napravio svoje. Dao je gol, zabio i jos jedan, koji mu je ponisten zbog zaledja.

    Ima tu puno igraca kojih bi se rijesio prije Drmica.

    Slažem se! Daleko je od forme koja ga je krasila u Rijeci, ali Dinamo skroz drugačije igra, Čačke luta (lutao je), nominalno je drugi napadač iza Petka tako da po meni isto tako ima barem 5-6 igrača koje bih najurio prije njega...
    Plus, volio bih da ostane do kraja ugovora, možda baš eksplodira na ljeto, možda mu je ovo samo aklimatizacijska sezona...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ako stvarno Bjelica bude trener, kako će Drmić s njim funkcionirati?
  • plavi67
    920
    Nikako, ja ga uopće ne vidim u dresu Dinama i on uopće nije za dinamo. Pravac Švica il neš , al tam nebu stigao miksat
  • Jaro
    5.4k
    bjelica (ili trener slicnih karakteristika) ce izvuc najbolje moguce od njega i naci mu najbolju ulogu za momcad. Pa kad se sjetim Kadziora - nikad toliko limitiran igrac nije toliko efikasan bio na terenu. A Drmic nije zaboravio igrati, al nemres od Drmica ocekivati da bude Petkovic, isto kao sto od Petkovica ne mozes ocekivati da bude Erling 'zabit cu i bez dodira ako mogu' Haaland...
    Pravi trener ce od igraca koje ima napraviti najbolje sto moze...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ma mislio sam na ono što su se njih dvojica preko medija nešto pokačili dok je Drmić bio u Rijeci, a ovaj u Osijeku.
  • Jaro
    5.4k
    aaa.... zaboravio potpuno na to. Jbg igrac rijeke vs trener osijeka mi bili potpuno van interesa :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Učinak rezervnih napadača zadnjih sezona:

    Sezona - igrač - minute - golovi - asistencije - G/A svakih (u minutama)

    1. 2020./21. - Gavranović - 2322 - 19 - 9 - 83
    2. 2022./23. - DRMIĆ - 2089 - 13 - 7 - 104
    3. 2019./20. - Gavranović - 1214 - 7 - 2 - 135
    4. 2021./22. - Andrić - 1686 - 8 - 4 - 141
    5. 2018./19. - Petković - 2194 - 10 - 5 - 146
  • Guinness
    1.9k
    Kakva je Budimirova statistika iz sezone 18/19?
  • Krizy
    35.5k

    Bio je treći napadač pa nisam izvukao, ali odlična.
    856 - 8 - 2 - 86

    Ali u zadnjih 5 sezona Drmić je drugi najbolji rezervni napadač, od igrača s ozbiljnom minutažom.
    Budimir nema ni 10 utakmica, lakše je njemu bilo tu nabildati statistiku nego to održavati cijelu sezonu.

    Drmić ne zaslužuje toliko pljuvanje, probudio je Petkovića i odradio svoje sa toliko golova i asistencija.
    Ako ga žele pustiti i dovesti nekoga mlađeg, neću se buniti. No toliko omaložavanje ipak ne zaslužuje.
  • Guinness
    1.9k
    Budimir nema ni 10 utakmica, lakše je njemu bilo tu nabildati statistiku nego to održavati cijelu sezonu.Krizy

    Nisam se na to ni mislio referirati nego mi je Budimir ostao u sjećanju kao jako dobar backup za HNL pa obzirom da si stavio statistiku svih me čisto informativno zanimalo kako je on stajao u usporedbi sa ostalima.
  • Krizy
    35.5k
    Sve 5, samo usput napisao objašnjenje za ostale :grin: :up:
  • nemapredaje
    1.9k


    Ne znam jeli ima i statistika o poništenim golovima zbog zaleđa. Mislim da bi Špikić bio uvjerljivo prvi.
  • plavi67
    920
    znači drma ,samo još malo bolje uvježbaj nišanske sprave, blizu si
  • Mrvica
    3.2k
    Igrači Dinama kojima ugovor ima rok trajanja do ljeta 2024. godine dobili su ponude za potpisivanje novih ugovora. Koliko znamo, vi niste. Smeta li vas? Naročito sada kad ste službeno najbolji strijelac u sezoni?

    Vidjet ćemo što nosi ljeto
    - Pa prije bih rekao da smeta vama jer vidim da se dosta zabavljate time.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/drmic-bez-dlake-na-jeziku-o-ugovoru-petkovicu-cacicu-i-biscanu-probudio-nas-je-a-treninzi-su-fantasticni-15327842?fbclid=IwAR3N8w85IUMdj5PZqieqNPrFaDU6W6VZoq4Be790MeAT1sSI_Fi6NCjx9CM
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment