• Švabo86
    66
    Moram priznat, malo mi je zao Drmica, sto je pao u drugi plan, ipak nas je on na kraju uveo u LP. Nadam se da ce dobit prilike protiv Milana i Salzburga, a ne po 2 minute. Cini mi se da je pravi profesionalac, i jako skroman decko
  • marcio amoroso
    32k

    Ne treba ti biti nikoga žao. Petko je trenutno u vrhunskoj formi i zasluženo je u prednosti. Drmić je već zabio bitne golove, a siguran sam da će dobiti šansu i u ligi prvaka.
  • deda
    27.7k
    "Zajedno" za Dinamo
  • Ludovic IX
    5.2k
    ali nije dobio još povezanost sa dinamom.. ok, bio je ushićen nakon bodea ali vjerovatno zbog gola i zbog toga što će igrat LP..

    sad poslije chelsea je slavio tek tak da mu nitko ne kaže da nije.. neki koji nisu ni minute dobili, skakali su ko da su zabili hattrick
  • Nino Bule
    11.3k
    Bolje da gori od zelje da igra nego da ga boli kurac jer mu kapa milja eura godisnje, vec preksutra u gorici ima priliku rjesit utakmicu i istaknit kandidaturu da igra i u lp. Inace sto se tice utakmice s chelsijem, da je u najboljoj formi zivota drmic mislim da bi petko startao jer je kontekst utakmice takav da mora igrat onaj koji je snazniji i moze osvojit koji duel s koulibalyem kad se posalje duga lopta na njega. Mislim da vec protiv milana tamo, a pogotvo doma ce to vise izgledat kao protiv seville, di ides igrat i uzet loptu, a ne bunker i kontra, pa onda i drmic moze pridonjet svojom igrom.
  • plavi67
    920
    ne sviđa mi se lik ni malo za sad. nek se ugleda na ljubu i ostale, a ne bezvoljno nosi dres i uzima pare. predviđam brzi odlazak iz kluba
  • Bosna86
    11.6k
    Toliko je bezvoljan da nas je uveo u LP
  • nemapredaje
    1.9k


    Ak već rezoniraš na taj način, upravo je igra na kontre ono što Drmiću najviše paše. Pogledaj njgeove igre iz Rijeke
  • Nino Bule
    11.3k

    U potpunosti se ne slazem, rijeka je bas igrala run and gun nogomet di su stvarali brdo prilika jer su imali jebenog egzekutora u drmicu, on ne moze trecinu duela dobit koje petko dobije na hnl razini, a o koulibaliju, fofani i takvim da ne pricamo. Mislim bespredmetno je o tome uopce raspravljat, petko je oborio rekord u duelima u ligi prvaka odkad opta prati te podatke, i asistirao gol.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ja sam siguran da ce Drmic odraditi svoje kada bude potrebno. Za sad neka ga u HNLu i po potrebi u Ligi Prvaka (kada Petko ne bude mogao).
  • deda
    27.7k
    Drmić je svoju plaću debelo isplatio protiv Boda. Da do kraja sezone ne zabije gol, a ne bi rekao.
  • nemapredaje
    1.9k


    nisam mislio da je Drmić trebao igrati protiv Chelsea, dapače. Trebao je netko tko može zadržati loptu i gurati je u prostor Oršiću.

    Samo sam htio reći da je Drmić igrač za kontre. Run and gun koji je prošle godine igrala Rijeka je ništa drugo nego igra na kontre i polukontre
  • Nino Bule
    11.3k

    Ok igra tranzicije, ali cijeli kontekst njihovih utakmica je da se radi o 100 akcija s jedne i druge strane i on kad dođe u svoje prilike dati ce. Ovdje se radi o bunkeru i dijagonali na target mana, sto drmic nije, on bi potpuno nemocan bio i to je bila moja poanta. Cak je i volumen napada chelsija bio sitan s obzirom na kolicinu lopte naspram prosjecne rijekine utakmice pod tomicem.
  • Eduardo
    17.3k
    "Prije svega moram reći da mi je žao zbog toga kako se u javnosti protumačio moj komentar utakmice. Moja izjava o taktici, načinu kako smo igrali, nije ni u najmanjoj mjeri bila usmjerena kritiziranju rada našeg stožera ili igre naše momčadi. Ja se trudim biti profesionalac u svemu što radim, iznimno cijenim ovaj klub, trenera Čačića, stožer, svoje suigrače.

    Moj komentar pred medijima o tome kako smo igrali bio je samo moje promišljanje dok sam bio pod velikim emocijama, što svakako nije opravdanje. To je nešto čemu je mjesto u svlačionici, kada se unutar momčadi i stožera razgovara o utakmici, dojmovima, razmišljanjima", rekao je Drmić u razgovoru za službenu stranicu Dinama.

    "Nakon utakmice u kojoj smo svi istinski htjeli doći do bodova, trudili smo se, davali sve od sebe, imali smo taj pogodak koji nas je prvo odveo u veliko slavlje, a onda je za par trenutaka poništen, igrali smo dobro, a nismo uspjeli upisati bodove.

    Teško je odmah po završetku takve utakmice biti staložen i postoji prostor da se kaže nešto pogrešno ili što se može protumačiti pogrešno, posebno ako si ljut, tužan, razočaran jer nisi uspio pomoći da tvoja ekipa dođe do dobrog rezultata.

    Trener Čačić ima sjajne rezultate s našom ekipom, svi smo iskreno ponosni što smo dio ove momčadi, nižemo dobre rezultate, jako smo povezani. Razgovarao sam s trenerom, prokomentirali smo tu konkretnu situaciju i svjestan sam svoje pogreške, izrazio sam žaljenje zbog toga kako je protumačeno moje komentiranja utakmice.

    Vjerujem da zna koliko mi je stalo do kluba, do naše momčadi, i da nije bilo nikakve loše namjere. Moj je posao raditi, truditi se, dati sve od sebe za Dinamo i biti posvećen terenu sto posto", rekao je Drmić.
  • NORTE
    9k
    drmić niti jednu tekmu od dolaska u dinamo nije odigrao 90 minutaBenito
    I onda neki zazivaju njegovo otpuštanje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment