• Ludovic IX
    5.9k
    Jedna????
    Nakon uvodnih koliko ono 5 pobjeda, ispusimo protiv finala i počne uvodit 5-6 stopera, povlačimo se pred norvezanima i dobijemo 2 komada u zadnjih 5 min. Sad opet , uvlačenja u guzicu kotarskom a nit su ovi bolji od nas nit ista.

    Izgubio se skroz
  • Zagi
    5.7k
    Nije jedna tekma.Zadnjih 6 utakmica je to dosta loše.
  • Eduardo
    18k
    Zna možda netko?

    Poštovani,

    pišem Vam iz Vinkovaca s nadom da mi možete pomoći. Naime, u potrazi sam za ulaznicom s prve utakmice HNL-a odigrane 28.2.1992. HAŠK je dobio Cibaliju 2:0, a dobio sam informaciju da su za tu utakmicu zbog zbrke i strke korištene ulaznice iz zadnje YU sezone(slika u prilogu, žuta boja). Naime, mene zanima ova siva ulaznica koju također šaljem u prilogu. Ima li šanse da je siva s iste utakmice kao i žuta? Ista cijena je prekrižena, izgled je identičan, samo tribina različita.

    Hvala! Lp!

    gzae06frixl7oiq4.jpeg
    aj3u9vuvpjbzu3bn.jpg
  • Mali dioničar
    15k


    Da, za vrijeme Jugolige su bile ovakve ulaznice i bile su raznobojne ovisno o tribini.

    I nekad su pečatom udarani nazivi protivnika, a nekada ni to.

    Posebne normalno dizajnirane ulaznice na kojima je pisalo tko protiv koga igra i kada bile su za euronastupe, i to ne svaki euronastup.

    Recimo ovo je bila najljepše dizajnirana ulaznica iz 80tih, toliko o tome.

    bbyeoesixizusx1p.jpeg
  • Eduardo
    18k
    Podsjetnik na neke ružne uspomene. 4-0 u 28. minuti :meh:

  • superhik
    10.6k
    valjda imam toliku traumu od ove utakmice da sam potisnuo iz sjećanja da je ikada igrana
  • reziser
    6.5k
    Dinamov raspored u sljedećih mjesec dana:
    1. listopada: Dinamo - Slaven

    5. listopada: Salzburg - Dinamo

    11. listopada: Dinamo - Salzburg

    16. listopada: Dinamo - Varaždin

    21. listopada: Hajduk - Dinamo
  • Nino Bule
    11.9k
    Sanjam pet pobjeda veceras
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Ja sam i više nego zadovoljan sa 4 boda u LP dok opet u u ligi očekujem 9, ako ništa samo da magarce dobijemo tamo.
  • xyz
    840


    ja ću prihvatiti i 4 pobjede
  • marcio amoroso
    33.5k
    3 pobjede kući i dva neriješena vani potpisujem.
  • Majki2111
    2.7k
    Ma mi moramo Salzburga tući tamo i kod nas. Inače se moramo vadit na Milanu doma. A siguran sam da ćemo lakše dobit 3 boda u Salzburgu nego na Maksimiru protiv Milana. 6 bodova protiv Salzburga i remi protiv Milana i unutra smo. Jedan kiks u ligi na taj učinak bi se dao tolerirat.
  • Infinity
    15.4k
    Ne mozemo biti nezadovoljni bodom kod ekipe koja nije izgubila od Chelsea i Milana.

    Naravno da mi Salzburg gledamo kao ekipu protiv koje moramo do bodova, ali ako mi Salzburgu uzmemo cetiri boda, Milan cemo na Maksimiru cekati s prvog ili drugog mjesta na tablici.

    Sad da pricamo o svim mogucim scenarijima koji nam se nude. Uzmemo li cetiri boda, a Milan da uzme protiv Chelsea 2, 4 ili 6, mi i u slucaju poraza od Milana na Maksimiru u zadnjem kolu idemo i London s bodovnom prednoscu. I opcija da oni podijele bodove, tj. igraju 3 za 3, pa mi izgubimo od Milana, a Chelsea dobije u Salzburgu, mi u London idemo s jednakim brojem bodova kao i Chelsea, a imamo 1-0 iz prvog kola i remi u Londonu nas vodi dalje.

    Nas cak cetiri scenarija uz cetiri boda protiv Salzburga dovode pred vrata raja. Moze nas zeznuti to da Chelsea uzme 4 ili 6 bodova protiv Milana, mada smo i u tim raspletima uz poraz od Milana i dalje u igri do zadnjeg kola. Nesto ce se tu pitati i Salzburga, nece Milan i Chelsea tek tako upisati bodove protiv njih. Mi ako im uzmemo cetiri bit ce ludilo.

    Realno je da cemo tesko do boda ili bodova u zadnja dva kola, al koliko je realno da osiguramo knockout fazu nakon cetiri kola? Moguce je, ali...

    Cetiri boda protiv Salzburga bi prihvatio odmah. Naravno da vjerujem da mozemo do svih sest, ali uz ona tri iz prvog kola mi smo ozbiljan kandidat za knockout fazu.
  • Majki2111
    2.7k
    Uzmemo li cetiri boda, a Milan da uzme protiv Chelsea 2, 4 ili 6, mi i u slucaju poraza od Milana na Maksimiru u zadnjem kolu idemo i London s bodovnom prednoscu. I opcija da oni podijele bodove, tj. igraju 3 za 3, pa mi izgubimo od Milana, a Chelsea dobije u Salzburgu, mi u London idemo s jednakim brojem bodova kao i Chelsea, a imamo 1-0 iz prvog kola i remi u Londonu nas vodi dalje.Infinity

    Zašto razmišljati o situacijama drugih klubova kad mi sa 6 bodova protiv Salzburga rješavamo se tih briga uvelike. Uzdaj se use i u svoje kljuse. Možem i moramo. Jedini pouzdani način za proći dalje.

    Znači gledam 10 bodova da skupimo.
  • Infinity
    15.4k
    Zašto razmišljati o situacijama drugih klubova kad mi sa 6 bodova protiv Salzburga rješavamo se tih briga uvelike. Uzdaj se use i u svoje kljuse. Možem i moramo. Jedini pouzdani način za proći dalje.Majki2111

    Onda se tako mozemo uzdati u sest bodova protiv Milana i Chelsea.

    Naravno da ovisimo sami o sebi i da nam ovaj put drugi nemaju bas nikakav utjecaj, ali sest bodova protiv Salzburga nije nuzda. S cetiri boda mi smo itekako u igri. I dalje bi ovisili sami o sebi, a cak bi postojali i scenariji u kojima bi i s tih sedam bodova mogli ici dalje.

    Ako uzmemo cetiri boda, sansa za proci dalje je ogromna. Naravno da je veca sansa ako uzmemo sest bodova, al nece biti nikakva tragedija ako uzmemo cetiri. Cak i s tri smo u super poziciji.


    Jedini razlog zasto mislim da bi bod u Salzburgu bio los je taj da bi mi nakon boda gore unaprijed mogli upisati tri kuci i uz lagano opustanje isto tako lagano izgubiti na Maksimiru. Zato bi vise volio da igramo prvu kuci i da je situacija obrnuta. Uzmemo li gore sva tri, bit ce teska euforija uz koju bi i dalje bio zadovoljan s cetiri boda iz ta dva susreta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.