• Nino Bule
    11.7k

    Hahah, jebiga sve te nft, crypto pizdarije su pale u vrijednosti, ali na vrijeme su uzeli iz kluba sponzorstvo vjerujem da su ok pare dobili, samo su neki nasi navijaci ostali bez 10 eura :lol:
  • mokoxax468
    386
    Ja sam to primarno kupio da mogu glasati, dobiti koju nagradu i slično. Nikada nisam očekivao neku zaradu od toga. Prošle godine sam upravo zahvaljujući tom tokenu istrčao i zaigrao na Maksimiru, meni u životu jedan od najboljih iskustava ikada.
  • Jaro
    5.9k
    Ja sam to primarno kupio da mogu glasati,mokoxax468

    Ovdje je najveci problem tog tokena... Pravo (nekakvog) glasa ima neki saban iz tunguzije, a nema clan kluba...
    Nadam se da ce cijela ta prica s nftovima (postoji li vece prodavanje magle) propast al ono zesce...
  • Captain America
    14.6k
    Pravo (nekakvog) glasa ima neki saban iz tunguzije, a nema clan kluba...Jaro

    Klub je svim članovima osigurao token. Također, i članovi kluba ne moraju bit Hrvati.

    Nadam se da ce cijela ta prica s nftovima (postoji li vece prodavanje magle) propast al ono zesce...Jaro

    Fan token nema veze s NFTom, iako Socios ima i NFTove u ponudi.
  • San Lorenzo
    12.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-cacic-odbio-dogovor-s-dinamom-ne-zeli-im-oprostiti-ni-cent-otkaz-ce-naplatiti-bolje-od-vahe-15324963

    Ovog tipa je trebalo doslovno nabit nogom u guzicu, pa bi makar imali neku satisfakciju ako on već ne odstupa od svojih potraživanja.
  • Jaro
    5.9k
    a zasto bi odustao? Ima ugovor,nogom u guzicu trebaju dobit oni koji su mu taj ugovor dali...
  • San Lorenzo
    12.1k
    I puno veći treneri su odlazili u puno zategnutijim odnosima, pa se našao sporazum, ovaj ne odstupa ni centa.
    Strahovito antipatična pojava.
  • Jaro
    5.9k
    pa bas zato luno veci treneri su ugovor imali kako bi se klub zastitio od odlaska preko noci. Ti treneri su nakon otkaza trazili drugi posao. Ovdje je klub(pandur, tajnica i mumija) poklonio treneru pred penzijom gratis godinu dana masno placenog ugovora... Nece ga nitko otet, nece trazit novi posao jer ima penziju prije odlaska u mirovinu.
    Da je Bjelica bio na kraju karijere - uzeo bi 2,5 milje, Vaha bi takodjer uzeo sve da nije imao dalje ambicija za trenerskim poslom...
  • Herñan Crespo
    86
    Nemogu to vise citat kako su ljudi licemjeri. Kao oni nebi u 69 godini uzeli zadnje pare. Ne da nebi u 69 godini nego nebi nikad.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ne govorim da on ne treba uzet pare, na kraju, osvojio je naslov i uveo nas u LP gdje je klubu donešeno 20 milijuna eura, pobjeda protiv Chelseaja je još 2 milijuna...ALI...u većini slučajeva klub i trener nađu kompromis, pogotovo ako su se razišli u korektnom tonu...to što on ne odstupa ni milimetra je samo pokazatelj o kakvom se rigidnom tipu radi, to smo imali prilike vidjeti i po njegovom trenerskom rukopisu i hendlanju svlačionice, a povrh svega, sad mu je i ego skršen jer je čovjek kojeg je on posprdno prozivao da nije potpisao ugovor, imao glavnu riječ u dovođenju novog trenera, novog trenera kojeg je svlačionica odlično prihvatila, ista ona svlačionica koja je jedva dočekala da se ovoga smijeni.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ima netko da može pročitati cij3li clanak:
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pred-dinamom-je-vrijeme-stezanja-vremena-realno-zvezda-ce-preuzeti-prevlast-u-regiji-15325141

    Ovak na prvu - ne vidim zašto dinamo ne može održavati ovaj budžet. I dalje smo nositelji u svim pretkolima lp a lp ulazak je bar pola budžeta današnjeg ako ne i više. U igračima i kluazulama imamo potencijal od 80-100 miliona eura u ovom trenutku.

    I kakva zvezda, pa tamo je prosjek godina preko 30. Što će sad vucic ubacit 500 milja tamo pa cd dovest srpsku reprezentaciju
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    ... Vrijeme stezanje vremena???

    Znam šta se željelo reći ali vrh naslov :lol:

    Zvezda ovisi o vucku, cim on padne, padaju i oni, sto se nas tice, nemam nista protiv smanjenja budzeta ker mislim da se previse trosilo na igrace koji nisu za Dinamo, ako se rijesi samo tih igraca plus naravno "provizija" i slicnih izdataka, usteda je velika.
  • Efes Pilsen
    7k
    Hmm tko ureduje transfermarkt tamo je mnogo darezljiv prema zvezdi.. igraci od 32 godine po 5 milki, 29 godina Ivanic igrao u Vojvodini i Bati iz Borisova 8 milki.. Ok.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bombastični naslovi, clickbait i wishful thinking. Ne treba trošiti vrijeme na ovakve članke.
  • SAS1987
    13.7k
    Prije su nas plašili da cemo biti ko Hajduk a sada da cemo biti lošiji od Zvezde. Da nije Simić i neke novinare odrezao od klubskog budgeta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.