• SAS1987
    13.9k
    Kad zaiskri između dvije strane koje ne voliš je najbolje sve skupa politi benzinom.
  • Neki tip
    19.6k
    Znam da se na index komentarima ne skupljaju baš najbistriji primjerci nijedne skupine ni strane, pa tak ni hajdukovih navijača, ali ipak malo zatekla razina tupavosti.

    Uglavnom, članak o Nagliću i njegovoj (novo)probuđenoj savjesti u vezi sprječavanja izvlačenja novca iz Dinama.

    I sad, neki Dinamovi podsjećaju da je od istog tog stola ustao, neki da još ima nade jer eto bolje ikad nego nikad, neke nogometno neutralne društvene moralne vertikale kmeče nad najavom "izgradnje stadiona tim lopovima" itd itd..

    Hajdukovi navijači beziznimno u priči o pljački Dinama, dakle u članku o tome kako je pola od transfera Ćorića i More zavrsilo u Dinamu, a kako i inače cca 18% transfera završava kod posrednika i "posrednika", vide ultimativni dokaz da Dinamu treba "oduzet sve naslove i izbacit prćiju u županijsku ligu". :yikes:

    Ajde da je članak o tome kako je HNS premrežen mamićevcima, ajde da je Naglić ispričao pokajničku priču o tome kako je osobno nosio pare sucima, razumio bih.

    Ali ne, piše samo o tome da se lova izvlači iz Dinama i da se sad to želi zaustaviti i ovi krenu njakati (nemrem te idiotarije nazivati govorom ni pisanjem) "eto eto, vidite sad i sami, pajceki, a slavite naslove".

    Vidimo iz tog članka jedino da nam je za vas maltretirat dost i pola love. Kaj bi tek činili s kompletom..
  • Carrasco
    4.1k
    To oduzimanje naslova Dinamu im je vlažan san, samo ih treba podsjetiti da 10 godina nisu uspjeli biti drugi.
  • Eduardo
    18.1k
    Treba nam uzeti naslove i dati njima. Uostalom. ionako već imaju prakse i iskustva u tome pošto su nam davno maznuli naslov kojim se i danas diče.
  • marcio amoroso
    33.6k

    To oduzimanje naslova nama je zagovarao i dobar broj naših. Ne znam ima li sportnet arhivu, ali ako ima lako je naći.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Od nekih tamo mi se riga, danci prvi. Taj pokusava sjediti na svim stolicama odjednom.
  • deda
    29.2k
    Dinamo treba napustiti ligu. Ili oni. Meni se gade i ne želim s njima igrati. Eto. Rekao sam.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dinamo treba napustiti ligu. Ili oni. Meni se gade i ne želim s njima igrati. Eto. Rekao sam.deda

    Znaci ajmo neku Srednjoeuropsku Ligu igrat :-)
  • Keyser Soze
    8.5k
    Sad su opet popularni tekstovi o tome kak smo mi svi tu zapravo kriminalci, prodali se, trebaju nam uzet titule jer se nas pokralo itd. Isti ti će negirati da treba uzeti njima zadnje dvije titule te da su trebali biti izbačeni u 4. ligu zbog raznih računa i oproštenih dugova pa se onda razgovor prebacuje na temu Međugorja. Kad se za njih kralo, bilo im je dobro, nikakva reakcija, da su oni umjesto nas imali ovog bjegunca, isti bi imao bistu nasred Rive. Primjetite kako nisam niti jednom spomenuo njihovo ime jer znate svi tko su i mislim da su toliko ispod nas da se njihovo ime ne treba ni spominjati, dok smo mi njima centar svijeta tak da se ni ne obazirite na mokre snove Stipe iz Omiša.
    Admini, može i u "Nismo Isti"...
  • Nino Bule
    12k
    https://www.index.hr/sport/clanak/mamicev-potrcko-muljao-s-popisom-za-izvanrednu-skupstinu/2426192.aspx

    "Naime, kako je vidljivo iz zahtjeva koji nam je ustupio izvor iz kluba, 45 Dinamovih skupštinara potpisalo je papir na kojem se zahtijevaju dvije točke. Jedna je razrješenje članova Izvršnog odbora, a druga je imenovanje novog Izvršnog odbora.

    Ipak, na vrh dokumenta unutar kojeg se predlaže dnevni red izvanredne Skupštine naknadno su, barem se tako čini, umetnute dvije točke - one o razrješenju predsjednika Mirka Barišića i imenovanju novog."
  • SAS1987
    13.9k
    Kako netko može biti tako nesposoban :lol:
  • Logistika
    1.1k
    upravo sam na takva "nadopisivanja" mislio ako jednog dana kazu mogu glasati samo clanovi kluba ali 3 4 5 godina...kad bi se u arhivu zavukli sa 10 a4 format papira punih imena
  • Jaro
    6k
    al sve se to nadje, pogotovo kod ovih amatera kaj ostavljaju tragove poput OIBa na dokunentu datiranom na vrijeme orije nego je uveden ili ovakvim cudesima. Sad ako je ovo istina, lagano kaznena prijava zbog krivotvorenja...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kako netko može biti tako nesposoban :lol:SAS1987

    Crem de la crem Mamicevog kadra. Bojim se kaj bi u stanju bili napraviti oni koji su mu tu samo za dizat rukice... One dve kokoske je poslao u inozemstvo da mu jos ne zeznu tu nesto :rofl: Sta je je, dobro iz prca milicioner
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.