• miro
    3.6k
    slažem se da je podbacio, pogotovo kraj prošle sezone i početak ove, ali nije imao ni blizu kvalitetu ko u Dinamu
  • Efes Pilsen
    7.3k
    u tome i je stvar, u Dinamu su mu igraci dovodeni, promovirani iz omladinskog pogona. U Osijeku on sve radi sam i to bas zato ne funkcionira. On je ocajan sportski direktor i dobar trener i to je to.
  • miro
    3.6k
    slažem se :up:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Osijek je trenutno najslabija momčad u HNL-u

    Ljubičić... Polako, ne brzajte, bljesnuo je on i na početku igranja za prvu momčad magaradi, dao neke golove, čak je i tobolu uvaljao dva komada pa su ga nosili na ramenima i radili dočeke...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    jučer duvnjak vrlo konkretan u istri, defanzivno odličan, pojeo je caktaša, koji je ipak HNL klasa.
    vidi se da fino hendla i za vrijeme posjeda, sigurna predaja, dobar pregled igre...za prvu ozbiljnu minutažu u HNL-u, više nego zadovoljavajuće.
  • miro
    3.6k
    meni je taj Duvnjak tako dobar igrač, pravi španer, kuži igru, može proć, ima pregled igre, ALI zna bit tako prokleto nonšalantan, jučer je par lopti izgubio bez veze.....njega treba "šamarat" sad dok je mlad jer će otić u k....
  • Krizy
    38.6k
    Novac uložen na ofenzivni dio momčadi (napadači, krila, ofenzivni veznjaci):

    DINAMO
    5 900 000 €

    HAJDUK
    2 000 000 €

    OSIJEK
    6 150 000 €

    RIJEKA
    1 400 000 €
  • xavier
    11.4k


    Koja je metodologija? Koliko su plaćeni igrači koji su trenutno u kadru?

    Nisam siguran koliko je to ispravno. Treba ubaciti onda i promašaje kojih su se klubovi riješili. Želim reći da po ovom ispada da je gora kupnja Mierez nego Atiemwen jer ovog drugog ne računaš ovdje.

    Jedini ispravni način je trošenje u određenom periodu.
  • Krizy
    38.6k
    Već sam prije stavljao za čitave momčadi, ovo sam nešto obrađivao oko ofenzivaca pa usput podijelio.

    Dinamo da je i 15 dao, isplatilo se jer smo dočekali 3 proljeća s dosta trenutnih igrača u kadru. Nadam se opet i ove sezone.
    Budem doradio kad stignem, opširniju analizu ovoga podatka.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ampem na pocetku ove sezone ide na rolama, ne mogu ga rukama zaustavit
  • Nino Bule
    12.2k
    Evo sad i druga asistencija kulenovica, dobra utakmica
  • Captain America
    15.3k
    Nije Neno bio lud kad je vidio u Kuleu nasljednika Petka. Asistencije ko Bruno u primeu.
  • Captain America
    15.3k
    Vraćaj ga nazad. A može povest i Čokaja i Čabraju sa sobom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.