• Infinity
    16.5k
    Otisao iz Hajduka, prodisao.
  • blackbully
    4.5k

    "A namin ni valja..."
    Tovari neka mole Boga da ovi nemaju 2.4 milijuna eura na kraju sezone za otkup.
  • Infinity
    16.5k
    Ako on nastavi ovako, ovi ce naci nacina da ga kupe i dan kasnije prodaju. Ne bi bilo prvi put da je netko tako Hajduku uzeo igraca i zaradio.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Žapera opet nema ni u rezervi danas za Osijek
  • marcio amoroso
    36.8k
    Žapera opet nema ni u rezervi danas za Osijekbbb medimurje

    Negdje sam pročitao da se baš momački posvađao sa Bjelicom, blizu fizičkog obračuna.
  • Fanboy
    2.6k
    Duvnjak je odličan u Istri, jako dobru obranu igra i presjeca napade Osijeka...Par puta dugom loptom prebacio stranu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ovaj Ljubičić je takva tovarčina, da se ne bi čudio da on odbije potpisati ugovor sa LASK-om i da se vrati tamo dolje. Naravno, sezona je još duga i ne mora značiti da će nastaviti trpati kao do sada. Zanima me hipotetska situacija, mali nastavi dobro trpati i kaj ja znam, Salzburg ga poželi odmah otkupiti za recimo 5-6 milijuna od LASK-a. Što bi mali tada učinio. Mislim da bi u slučaju LASK - hajduk izabrao ove dolje, ali ako bi se karte malo drugačije zamiješale tu već nisam toliko siguran
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pa ok, nek se vrati, ali on je dolje otisao jer ne moze igrat pod pritiskom. Ja kontam da bi ocekivanja i pritisak bili jos jaci sada kada je nesto odigrao na seniorskoj razini.
    Inace, on je osjetno iskakao u mladim kategorijama u duelima s nama.
    Mozda potencijal konacno ispuni vani..
  • miro
    4.5k
    ovaj Osijek je OČAJAN, ja sam mislio da će nam bit najveći konkurenti, ali ovo je sramota kako igraju
  • marcio amoroso
    36.8k
    Čovjek ima ugovor kao svi treneri skupa, neograničen budžet i već je treću sezonu tamo. Realno je umjesto sve bolji Osijek sve lošiji. Bolji su bili kad je tek došao. Osim toga su najbolji igrači Osijeka oni koje on nije doveo.
  • Captain America
    17.8k
    I ima još nekih koji ga zazivaju nazad. Hvala mu na svim radostima, al želim ga pamtit po lijepim stvarima, a ne da mu se zviždi ko Čačkeu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Lik je ocajan sportski direktor, u Dinamu su mu ispunili par zelja za iskusnijim kadrom (Leovac, Dilaver) i onda mu na to dodali Olma, Ivanuseca, Majera, Sunjica, Moru ilitiga jebene potencijale. On od potencijala nije doveo ni p, dapace, ono sto je imao u klubu je poslao u Istru i Frosinone.
  • miro
    4.5k
    Nemojte dušu griješit protiv onog našeg Bjelice otprije 3 godine. To je bio najbolji trener koji sam ja vidio u Dinamu
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Niko ni ne grijesi dusu niti se po tome pljuje. No, u Osijeku je dobio apsolutno sve ovlasti i pokazao da nije za to.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Dobar ovaj Alzirac, treba ga imat na oku. Fali nam Soudani.. :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.