• jp23
    2.3k
    Lincoln Red Impsi taman trebaju napadača za borbu za 18tu titulu od 2006te godine
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Puno pretjerujes. Može komotno otići negdje u Tursku ili Kinu di će uzimat bar duplo više nego u Hajduku
  • DrawTube
    3.6k
    Što se tiče posjete ovo kolo

    Istra 1961 - Šibenik   1311
    Varaždin - Osijek   1761
    Hajduk - Dinamo   30 515
    Lokomotiva - Gorica   833
    Slaven Belupo - Rijeka  1313

    Ukupno  :   35 733

    Prosječno 7 147

    Ništa od rasprodanog Poljuda, Varaždin podbacio a Istra nastavlja sa solidnom podrškom s obzirom da nije igrala protiv klubova velike četvorke
  • DrawTube
    3.6k
    može uvijek ići ganjati lovu ali vjerujem da se on odavno osigurao, a ovo mu paše egu, vraga će se kinezi ići slikati s Livajom tamo i radit mu bakljade
  • Nino Bule
    12.2k
    Moze otic i u seriju a, u neku bolognu,sassuolo bez problema, iako mislim da ce probat jos ovo ljeto upast u grupe europe, ako brzo izlete ne bi me cudio transfer krajem roka ili na zimu.
  • marcio amoroso
    34k
    Livaja ovdje stvarno ubija, ali isto tako ima tretman kod sudaca kakav ne bi imao nigdje u svijetu. Skoro svaki njegov duel u HNL-u je faul za obrambenog koji se naravno ne svira. Ide uvijek u tijelo. Vidjelo se jasno u europskim i na svjetskom kako gleda kao tele u šarena vrata kad su mu svirali svaki puta faul.

    Osim toga puca penale kojih ima malo more.

    Sigurno se može prodati u neku Kinu, Katar itd, ali dominirati neće nigdje kao tu iz između ostalog i gore navedenih razloga.
  • DrawTube
    3.6k
    e to je bitna stavka. Većina livajinih duela su ili na rubu faula ili faul, a sudci to puštaju, kad je u europi naišao na ozbiljne sudce odmah pad. Zato HNL čini ds mnogi igrači izgledaju bolje nego što zapravo jesu, tim više što im se dosta toga pušta

    Eh da sam doživio da me na zoni dinamo prozivaju da ne govorim dovoljno pozitivno o Livaji
  • NORTE
    9.9k
    Demantij Cavalierea za Index
    "Na pitanje je li moguće da Marko ode u Serie A odgovorio sam da je sve moguće. Općenito je sve moguće za svakog igrača, to ne znači da će negdje otići. Ne kužim uopće što je tu bombastično", rekao je Cavaliere za Index i tako poručio kako Livaja neće napustiti Hajduk.

    Nedavno je Barra izjavio da Livaja ostaje do kraja karijere u Hajduku.
  • Markelo
    2.5k
    Sve ovisi o Livajinim ambicijama. On je u hajduku u komfort zoni gdje dominira ligom, upao je opet u reprezentaciju, zarađuje milju godišnje a i treneri mu dopuštaju "sunčanje" na terenu kad se hajduk brani. Ne vjerujem ja da se njemu više da izlazit iz tog komfora
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Eh da sam doživio da me na zoni dinamo prozivaju da ne govorim dovoljno pozitivno o LivajiDrawTube

    Definitivno ne, nego si pretjerao u drugom smjeru
  • Rex Ramae
    2.7k
    Počela su već maštanja na jugu o Vlašiću, Perišiću, Mori...

    Ako se ne plasiraju u grupe CL predviđam prodaju Krovinovića i Livaje a prije toga Vuškovića. Sumnjam da se i Krovinoviću i Livaju igra samo HNL u kojem ne mogu biti bolji od drugog mjesta a pri tom igrati u istom timu sa Grgićem, Mikanovićem i ostalim sličnim klasama.
  • DrawTube
    3.6k
    Dobro priznajem da sam naveo slabije klubove te da je Livaja ambiciozniji i bolji od tih klubova ali čovjek je išao po klubovima poput Las Palmas, Aek, Rubin Kazan, Empoli, najjači klub za koji je igrao je bio Inter iako je za njih odigrao samo par tekmi prije nego što je bio slan na posudbe.

    Moguće da mu je odličan učinak u HNLu poboljšao izglede da se proda negdje u Europi ali stvarno ne vidim nešto bolje od top 10 Turske ili dna tablice liga petica.

    Naravno i to je ok ali bolje mu je ostati u Hajduku
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Tako je, ovo je realno stanje stvari. Osrednji igrač, pitanje je jedini koliko bi mu trebalo da osjeti da nema više privilegija nego počne igrat kao svi
  • Krizy
    38.6k
    Golovi bez penala:

    12 - Livaja (G/220')
    11 - Frigan (G/155')
    10 - Mierez (G/212')
    10 - Brodić (G/232')
    9 - Erceg (G/137')
    9 - Ivanušec (G/248')
  • SAS1987
    14k
    Koliko košta održavanje hibridnog travnjaka? I ak je klubovima hibridni travnjaci takav problem zašto ne naprave "kvalitetnu drenažu i prirodnu travu"? Plan razvoja kvalitetnog nogometa na lošem travnjaku je ko da snimaš 4k film i projiciraš ga na crno bijelom TV.

    Edit: Izgleda da su novi tereni koštali ~600 000€ po komadu. Nije malo ali vjerovatno mu se produži životni vijek ak ga se kvalitetno održava.

    ...HNL klubovi imaju problem s hibridnim travnjacima, koji su u sve lošijem stanju. Kakav je koprivnički?

    Pitanje hibridnih travnjaka se često poteže. S obzirom na naš ograničen budžet, takav travnjak je odličan za sustave koji imaju značajne financija za održavanje i mijenjanje. Hibridni travnjaci se dominantno koriste u prvoj i drugoj talijanskoj ligi, no ondje ih klubovi mijenjaju svake dvije-tri godine, a najveći i svake.

    Jasno je da u Hrvatskoj to nije realno očekivati od klubova poput Slaven Belupa. Osobno, više sam pobornik kvalitetne drenaže i kvalitetne prirodne trave, koju smatram boljom opcijom za naš klub. Kažem, to je strateško pitanje koje ne ovisi o meni....


    https://www.index.hr/sport/clanak/jakobusiceva-izjava-je-tocna-upitna-je-buducnost-svih-hrvatskih-klubova/2458740.aspx


    EDIT:

    ...Hrvatski nogometni savez raspisao je međunarodni natječaj za izgradnju i uređenje hibridnih travnjaka u Splitu, Šibeniku, Velikoj Gorici i Varaždinu...

    ...Procjenjena vrijednost radova iznosi 2,5 mil.€ bez PDV-a...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.