• Infinity
    15.5k
    Rijeka navodno ima problema s financijama, pa ne znam kakvu to ekipu mogu sastaviti. Mozda mogu opet biti medju cetiri u HNL-u, ali sumnjam da mogu ista u Europi. Bit ce nositelji u tri pretkola, pa ih mozda sreca pomazi do play offa, al to je nista s obzirom da HNL za neki napredak treba dva ili vise klubova u grupama.

    Osijek ispada od kluba za koji nisam nikad cuo, a pratim ova pretkola skoro 20 godina i znam sve te lijeve klubove. Ovi vjerojatno nikad prije nisu igrali Europu i onda izbace nikad ambiciozniji Osijek. Jos prije dva puta ispadnu od bugara. Trebaju oni za neki iskorak puno vise od klepanja neke ekipe.

    Jedini klub za kojeg mislim da bi mozda nesto mogao uz nas je Hajduk. I opet ce trebati dobre srece pri zdrijebu da bi napravili nesto. Prosle sezone su izbacili nositelja u trecem pretkolu, ali to nije bilo dovoljno za mjesto nositelja u play offu, pa ih je Villarreal sredio bez problema. Nije da nije bilo ekipa s kojima su mogli igrati. Sad opet trebaju neku Vitoriju da se dovuku do play offa, a onda i tamo srecu da izvuku neku od slabijih ekipa. Naravno, jos postoji mogucnost da igraju Europa ligu, to bi im uvelike olaksalo put do play offa KL, mozda i grupe.
  • DrawTube
    3.6k
    od njih ne očekujem prolazak u grupu a volio bih vidjeti show da Istra na Drosini igra Europu. Varaždin također da se ponove one tekme Varteksa unazad 20 godina
  • DrawTube
    3.6k
    Stvarno Istina, od ne znam koliko godina sprdačine i brukanja u Europi, Hajdukovom putu od prošle godine se ne može ništa zamjeriti, prošli Vitoriu iz 6. najjače lige Europe i ispali od Villareala, stvarno nije za zamjeriti.

    Rijeka je taman bila na početku pada kad je igrala Europu i praktički pala bez ispaljenog metka protiv Djurgardensa koji je na kraju ipak bio 1. u svojoj skupini

    Najviše se zamjeriti treba Osijeku jer su od 13 momčadi Borat prvenstva i vanzemaljaca koji igraju 500 kilometara od kuće jer nemaju stadion u gradu nevjerojatnim autogolom kad su imali sve u rukama i kantanjem na vlastitom terenu. Koja gomila amatera i luzera
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Naravno, jos postoji mogucnost da igraju Europa ligu, to bi im uvelike olaksalo put do play offa KL, mozda i grupe.Infinity

    Što se mora poklopiti da dođe do toga? Nisam ni znao da je to mogućnost
  • Droljo
    6.5k
    Sve to stoji ljudi ali uvijek se nadaš da budu složili neku momčad, da ih malo posere ždrijeb za razliku od neambicioznog belupa ili lokomotive koja proda sve igrače prije tekme pa igra s juniorima europu.
  • Infinity
    15.5k
    Hajduk je imao natprosjecnu Europu. Prosli su jednog nositelja, a uglavnom su ispadali od nenositelja.

    Rijeka ima neki peh da dobije nekog jakog nenositelja. Nije ovo prvi put da su kao nositelj bili u podredjenom polozaju.

    Puno toga. Osvajac LP bi trebao biti netko tko LP nije izborio kroz ligu. Osvajaci EL i KL moraju u LP ili KL kroz prvenstvo. Svako poklapanje ce jednoj ligi ispod 15. pozicije dati klub u EL. HNL je 19., 18. bez Rusije i moralo bi se sve poklopiti. Vrlo vjerojatno ce se dva poklopiti, tj. EL i KL, LP nece.
  • OsamŠest
    2.7k
    Nakon Dinama, u Europi najviše vjerujem Rijeci. Ako su imalo pametni, pruža im se mogućnost slaganja vrlo dobre momčadi u suradnji s nama (Frigan.. + Janković).

    PS., ak je netko gledao Rijeku, kakav je danas bio Frigan?
  • OsamŠest
    2.7k
    Rječito :grin:
  • Droljo
    6.5k
    :lol:
  • NORTE
    9.9k
    Livajin menadžer navodno izjavio da je moguće da on ode iz Hajduka.
    Meni je to iznenađenje.
  • DrawTube
    3.6k
    Ako to napravi napravit će najgluplji potez karijere, trenutno se može prodat klubove ala , Aek Larnaca, Žalgiris, St Pauli, Braga , max domet 17. klub francuskog prvenstva

    Ovdje zarađuje masnu lovu, kralj je u Splitu i Dalmaciji, obožavaju ga i ispada boljim igračem nego što jest jer je stvarno natprosječan u HNLu, svaku domaću tekmu bar 10k ljudi baca drkicu na njega, dobiva pjesme i murale i boli ga tuki
  • NitkoBitan
    13.6k
    Livajin menadžer navodno izjavio da je moguće da on ode iz Hajduka.
    Meni je to iznenađenje.
    NORTE

    Ne znam do kad ima ugovor. Al ovo mi vuce na moguci pritisak oko povecanja novog ugovora. Ne vjerujem ni ja da mu se negdje ide al ono cim spomenes interes ostalih klubova automatski sebi ojacavas pregovaracku moc.
  • Krizy
    38.6k
    Meni je to iznenađenje.NORTE

    Uskoro će napuniti 30 godina a od trofeja ima grčko prvenstvo i hrvatski kup. Možda ide negdje gdje ima šanse osvojiti prvenstvo :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.