• masacusec
    3.6k
    Čačiću zbogom, Neno Bjelko vrati se!
  • Nino Bule
    13.8k
    Bjelici treba dobar odmor prije nego on ikoga preuzme, a ja bi mu za prvi mandat nakon ovog preporucio vani ici pa onda nek se vrati u dinamo za godinu i pol, dvije
  • NORTE
    11.5k
    Mislite da će Bjelica na klupi Osijeka dočekat otvaranje Pampasa?NORTE
    Sad smo i to saznali.

    Što god netko pričao, smjena je najbolja opcija ako to znači dovođenje npr. Tomića.
    Vraćanje Zekića je također zanimljivo, a mislim da Toplak nikako nije opcija.

    Bjelica je sve kredite potrošio, rezultati i igra su im realno nikakvi, a momčad nije jeftina, kao ni stručni stožer.
    Osramotio klub protiv Qyzylzhara, a i navijači traže njegov odlazak.
    Preskup je za izborit kvalifikacije KL, to može i netko jeftiniji.
    Osijeku je kako god okreneš 3.mjesto realno najviši mogući doseg trenutno.


    ako je mogao onaj neki islandski klub (ili koji već) izbacit Keka s relativno jakom Rijekom e onda tek može npr. Djurgarden 'raspadnutu' Rijeku.NORTE
    Prije 2 mjeseca sam ovo napisao u jeku rasprave oko šansi Djurgardena protiv tobože 'pojačane' Rijeke.

    Raspadnuta 'pojačana' Rijeka je na dnu tablice Hnl-a, uz odgođeni derbi na Poljudu koji ih čeka, uz poraze od Djurgardena u obje tekme s ukupnih 1:4.

    Više nemaju ni Tomića ni Drmića da ih spašavaju, spalili si kuću, a Rujevica je omraženom im Hajduku postala najdraže gostovanje.

    E ista ta Rijeka je idući suparnik dinama.
    Volio bih 7:0, no i nije baš realno.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Čačiću zbogom, Neno Bjelko vrati semasacusec

    Kaže mi stari od rođaka prije dva dana da se cuja sa Cacicem nakon Boda, čestita mu na pobjedi i ulasku na LP, da mu je Cacic reka da u vezi drugog pol da nije ima jednostavno koga stavit u igru(šta god to značilo). Reka mu je da je bija pred smjenom prije misec dana, uprava ga tila smijenit. Realno mi nemamo pojma tj ne možemo procjenit šta uprava planira, kako po pitanju trenera tako i transfera igrača
  • SAS1987
    14.7k
    Bjelica si je svojim kompliciranim karakterom sjebao karijeru koja je mogla biti puno uspješnija a tako će mu Dinamo ostati kruna karijere.
  • deda
    32.7k
    Ivan Mance SD Goztepea
  • Ali
    2.2k

    Ja ga nebih vracao, lik je po meni teski "overpromise".
    Tezak karakter, svadljivac, a kad mu ide hini skromnost, a u osnovi kad malo bolje pogledas izjave je vrlo podmukao lik. Zakaj, jer glumis nekog cool lika, a u osnovi sve za lovu. Da ne spominjem Situm i slicne fore.

    Bojim se da se je zakopao radi prevelikog ega, tko ce mu dati novi visegodisnji ugovor ako je lik realno kad podijelis ukupna primanja od povrata u hnl po jednoj odigranoj utakmici u rangu top europskih po placi. U Dinamu i u Osijeku je po nekim gtubim brojkama ukuono sa stozetom dobio cca 8-10m € , a vodio je cca 200 tekmi, pa to je skoro 50.000€ po utakmici ???
    Takvu lovu malo njih ima u europi, a ne u hnl, gdje je prosjek gledatelja <5.000 i privreda je vmrla davno...

    Nakon Cacica, nam treba stranac
  • og1986
    2.9k
    Mađari ne žele dati otpremninu bjelici. Možda sve skupa ode na sud.

    Za sad su ovo samo priče.
  • Ali
    2.2k
    Mislim da je Zekic najblizi klupi u Osijeku. U Belupu nema za kikiriki, podravka se izvukla van. A u Osijelu ga pamte po dobru i otisao je kao gospodin, sam se povukao, to bi mu mogao biti plus
  • Infinity
    16.4k
    podravka se izvukla vanAli

    Sta rade svi oni panoi oko stadiona? Reklamiraju ih besplatno? Podravka je uz Belupo i dalje najveci sponzor Slavena.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Jučer na podcastu ljubić naveo da je šutalova ozljeda već 3 ove sezone na "terenu" u šibeniku. Jednostavno ne može biti slučajno.
  • blackbully
    4.5k
    Kažu Sportske vjerojatno Biuk u Sampdoriju za 5 milijuna eura, Elez gotovo sigurno u Maccabi Haifu za 1.5 milijuna eura.
  • deda
    32.7k
    Tovari moraju namaknuti 5-6 milja jer će bit gladni kruha, ja se samo bojim nekog našeg izlaznog transfera.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Solidna izdanja vidjeli smo tek u dva poluvremena protiv Vitorije i Osijeka te kraćim segmentima u Puli i protiv Villarreala, sve ostalo bilo je ispod razine. Kako rezultata, tako i igre, dojma koji je momčad ostavljala na terenu te pogotovo lutanja u odabiru igračkog kadra, zbog čega je u svlačionici puno nezadovoljnih. Poput Eleza koji je nakon nesuglasica s trenerom pred odlaskom u Maccabi iz Haife. Sveukupno, daleko je to od onoga što je predsjednik Jakobušić najavljivao uoči sezone, kao i u Strategiji do 2027. godine.

    Tomislav Gabelić, 24 sata
    Uhhh, pocela su preispitivanja, letit ce gabelic u more
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.