• Mališan
    1.8k


    Jel bi podravci u toj varijanti izlaska u europu, preuzeli neki koficijent lige s obzirom da nisu u zadnjih 5 godina igrali pretkola ili bi imali neki svoj koficijent klupski na temelju proslih nastupa prije xy godina?
  • deda
    29.2k
    Koeficijent lige
  • Infinity
    15.4k
    Imali bi nacionalni koji je trenutno 4.930 i koji ce biti i veci ako Dinamo upise neki bod do kraja europske sezone.

    Startali bi od drugog pretkola u kojem bi za mjesto nositelja trebali malo srece i mozda jos koji bod Dinama. 5.500 je trebalo ove sezone, 5.250 prosle.
  • Crusades1986
    10.1k
    Mislim da će Tomić u Osijek
  • jp23
    2.3k
    Kakvi cirkusanti. Objava prije koliko, tjedan i nešto sitno, kako bezrezervno daju podršku i stoje uz Bjelicu.
    I onda kad pobjedi hajduk, smijenjen :lol:
  • Jurki
    9.5k
    Ova smjena Bjelice nema smisla ako su ga drzali dok su bili katastrofalni i jos mu dali bezuvjetnu potporu a sad kad je ekipa pocela pokazivati kakve takve znakove zivota i nakon jucerasnje dobivene utakmice mu urucili otkaz. Bome jos je taj nas nogomet dobar kakvi likovi sjede u upravama..
  • LovroZG
    1.3k
    Jedino bi bilo logično da je dogovoreno da Bjelica vodi ekipu dok se ne pronađe novi trener.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Da, i ja sam uvjeren da je podrska bila izjava prema van dok su trazili drugo rjesenje. Ocekujem objavu novog trenera najkasnije sutra.
  • jp23
    2.3k
    Nikad od njih neće biti značajnog kluba. Samo me zanima, jel odlazi i njegov stručni stožer?
  • Captain America
    15k
    Ogi Vukojević ima pole position za mjesto trenera.
  • Nino Bule
    12k
    Uff, to je bas 3 koraka unazad za osijek
  • jp23
    2.3k
    Evo jedne zanimljivosti, nakon ovog otkaza, odlučio sam provjeriti tko je trenutno "najdugovječniji" aktualni trener kluba u prvoj ligi.

    Bjelica je to bio prije otkaza (malo manje od pune 2 godine, falilo mu je svega 7 dana da provede pune dvije godine u Osijeku).

    Trenutni "najdugovječniji" trener je Silvijo Čabraja iz Lokomotive (postao trener 8.6.2021, svega godinu i 2 mjeseca je trener Lokse). Iza njega sa svega 20tak dana manje je Gonzalo Garcia iz Istre (1.7.2021).
  • Krizy
    38.4k
    2.5 milijuna eura otpremnine Bjelici i stožeru :scream:
  • db-izbjeglica
    13.6k
    mislim da je bjelica više popušio otkaz zbog svoje pozicije sportskog direktora, nego trenera.
    on bi se rezultatski izvukao, došlo bi to na pravi put kroz par kola...al čovjek je fulao praktički sa svim igračima koje je doveo, a neke su platili fakat dosta love za HNL prilike i doveo ih je dosta.
    osijeku treba iskorak...a događa se stagnacija, jednostavno nije pogodio sa dovođenjem igrača, eventualno je nejašmić ispao pojačanje.

    najbolji primjer je lovrić, čovjek ga dovede za par milja eura i sad mu sjedi na klupi.
    jel dao uopće koji gol za osijek? na kraju im praktički sve golove zabija klinac koji se vratio s posudbe, a u udarnoj postavi je jugović, vojnik kluba koji je bio tu i prije bjelice.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ne samo da je fulao nego je Bockaja dao usred borbe za naslov, Mierezu je pala cijena, a Beljo kao novi eksponat varira izmedu klupe i prve postave. Uz to, jedini pravi potencijali iz skole su poslani na posudbe - Barisic i Beljo, a na njihovim pozicijama igraju Topcagic i Loncar. Porazno je isto tako da nije doveo niti jednog igraca koji nije s ovih prostora ili ako vec je to opet nije niti jedan igrac kojem limiti nisu poznati. To je doslovno hrpa limitiranih igraca koji nit vrijede neku paru nit mogu donijet rezultatski iskorak.
    Neno se debelo zajebo s ulogom sportskog direktora i nadam se da ce se u buducnosti manit te pozicije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.