• bbb medimurje
    3k
    Kalik je pojačanje za sve u Hnl-u, Hajduk posebno, a pola ovih koje si naveo mogu mu kopačke čistit.NORTE

    Pa ne bih se bas slozil
    Na njegovoj poziciji igraju krovinovic koji sigurno nece na klupu i iritantni grgic koji isto sumnjam da ispada, znaci kalik ima minutazu eventualno ak se neko ozljedi, ima karton ili uđe s klupe
    Tak da ne vidim da je neko pojacanje
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kalik je igrač s 30% uspjeha u duelu, velikom potrošnjom lopti na broj posjeda samim time loš i za kontrolu posjeda, doslovno eskoristan u obrani, a kreativa ni blizu da nadoknadi sve u čemu je vrlo loš.

    Ovakve brojke u jednom HNLu zapravo govore da je čovjek seoski igrač. Dokle god su takvi pojačanja našoj konkurenciji, Dinamo ne mora napravit ništa i osvajat će naslove
  • Oluja
    3.8k
    Ali lik ima tetoviran grb hajduka i naravno da je za njih kapitalac i dokaz da je Luksa nenadjebivi predsjednik kojega je sam Bog poslao
  • Keyser Soze
    8.6k
    Već viđeno, kad nisu nikog potpisali produžili su Livaji ugovor da se narod umiri. Sad kad svi očekuju igrače jer im je jasno da s ovim kadrom ne mogu po titulu oni pokušavaju dovesti Kalika koji je u njihovim očima bomba od transfera. Njima treba šestica i stoper, nikakav Kalik.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Napit ce se Crnko krvi nezahvalnom Kaliku i litavskom dvojcu :rofl: Bilo bi lijepo kad bi pala suspenzija i prijava (iako cisto sumnjam da ce iz prijave nesto izac). Godina tribine, pa u Hajduk :lol:
  • NORTE
    9.8k
    Već se piše da će se klubovi nać na 200 tisuća eura odštete.
  • Infinity
    15.4k
    Uvijek me zanimalo sta bi nasi navijaci mislili da netko vodi nase drustvene mreze na ovaj nacin. Vecini je zabavno ovo sto radi Lokomotiva, cak se spomenu kao primjer, al prilicno sam siguran da bi vecina rekla kako je to neozbiljno za klub kakav je Dinamo.
  • bbb medimurje
    3k
    Navodno da nikaj od velike kazne za tovarezbog slucaja kalik jer kao spadaju pod isti savez tak da gorica ne moze tovare prijaviti fifi nego hnsu, a to automatski znaci blazu kaznu
    A iskreno, cak i da gorica ima dobre dokaze, sumanjam da bude hnsova kazna za tovare drastična posebno zbog dobrih odnosa u zadnje vrijeme
  • bbb medimurje
    3k
    Takoder je interesantno vidjeti medijsku sliku te situacije
    Jedino o tome su izvijestili 24 sata, vecernji, sportske i nekaj sitno index

    Gol.hr, nogometplus preko nacionala i tovarsport niti rijeci

    Vjerujem da je s druge strane dinamo, ivica medo bi pisal kolumne, stipe sladoljev javljal bi se ispred hnsa i Maksimira
    Nacional bi objavil ekspluzivna svjedočanstva i dokumente kak je dinamo kriv
    Aco holiga i bero jurisic bi objavili jos jednu kolumnu 'nogomet narodu' i objasnjavali bi kak dinamo i dalje drma hnsom, reprezentacijom, ligom pa cak i ministarstvom sporta
  • bbb medimurje
    3k
    Predsjednik Gorice Nenad Črnko nije htio ulaziti u posebne komentare, samo nam je kratko kazao da je sastanak Izvršnog odbora Gorice u ponedjeljak navečer i da će se Gorica o cijelom slučaju oglasiti priopćenjem u večernjim satima ponedjeljka.
  • deda
    29.2k
    Kod mene u Bj je recimo brdo zvezdaša i partizanovaca postalo tovarima. Teško mi je procijeniti ukupnu sklonost ali rekao bih 60-40za nas. S tim da je kod nas puno doseljenika s juga. Recimo Cazma, Daruvar i Garesnica su debelo za Dinamo. Virovitica isto.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Kod mene u Bj je recimo brdo zvezdaša i partizanovaca postalo tovarima. Teško mi je procijeniti ukupnu sklonost ali rekao bih 60-40za nas. S tim da je kod nas puno doseljenika s juga. Recimo Cazma, Daruvar i Garesnica su debelo za Dinamo. Virovitica isto.deda

    Slično tako je rekao meni tata kad sam bio nesto mlađi i manji. U smislu

    "Sine kod nas u Posavini i Slavoniji, svi koji su do prije rata navijali za Zvezdu i Partizan sad navijaju i kunu se u Hajduk".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.