• deda
    29.2k
    Gorica može izgubiti nešto malo, ali tovari bi mogli puno.
  • Zagi
    5.8k
    Točno to si i ja mislim.
    A i nije loš čip za ucjenu. Kad bi im Fifa dala godinu dana kaznu ulaznih transfera , navijači bi ih objesili za jaja. Mogli bi se oprostit od ove , a i iduće titule već sada.
  • marcio amoroso
    33.7k
    To mu je fakat argument za popizdit. Jel moguće da Barcelona nudi lovu Bayernu, a da istovremeno uopće ne priča s Lewandovskim za njegove uvjete (duljinu ugovora i plaću).Mali dioničar

    Imaš ti pravo pričati, ali moraš obavijestiti klub i dobiti odobrenje. To je razlika.
  • The Undertaker
    4.4k
    Nitko ne brani pričati sa posrednicima.
  • superhik
    10.6k
    Ako je ovo istina, tovari bi mogli dobiti zabranu ostvarivanja transfera na godinu dana
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ne znam bas, Nikolicius je svasta, ali toliki amater nije. Isto tako ne vjerujem da ce Kalik na bilo koji nacin kompromitirat Hajduk. Nije prvi put da igrac ovo napravi jer klub nije prihvatio ponudu za njega. Jednostavno, Crnko si radi medvjedu uslugu za buduce pregovore s Hajdukom. Meni se cini kako njega pece odluka Litavaca i dalje, imao je i ovce i novce dok ovi nisu digli sidro.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Tovari troše zadnje dane prijelaznog roka na panjinu Kalika i još si potencijalno navuku pravne zavrzlame na vrat… things you love to see :hearts:
  • deda
    29.2k
    Teško je nama znati odnose Črnka i tovara koji su isprepleteni brojnim transferima čak i više nego s nama. Možda je Črnko nafunjen odavna pa čeka priliku za osvetu. Uglavnom kokice sam pripremio. :cool:
  • Majki2111
    2.8k
    A ček jel njima treba Kalik uopće? Oni su tanki na 6ici ko i mi.... Kalik je sve samo ne 6ica. :confused:
  • Nino Bule
    12k

    Spuste krova na 6 a kalik na njegovo mjesto
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Kalik je za HNL pojmove izrastao u pristojnog igraca samo pitanje je koliko to znaci kad su kriteriji malo visi.
  • bbb medimurje
    3k
    Na stranu tovari i gorica i crnko
    Ova debilcina kalik navodno bojkotira treninge, karijera tie bila na dnu, gorici postnases projekt kluba, naprave igraca od 2 milja eura, odbijas produžiti ugovor da si klubu vratis ulozeno, iza leda kluba dogovaras ugovor s drugim klubom i onda jos imas obraza bojkotirati treninge i utakmice
    Sjedil bi ti meni na tribini do kraja ugovora taman da izgubim i tih 100 000 eura na tebi
  • bbb medimurje
    3k
    Kaj se tice tovara, njima kalik ne treba, za hnl veznih imaju dovoljno, fossati grgic i krovinovic, imas vukovica i Atanasov u rezervi i kaj ce im jos kalik
    Da ne govorimo o megatalentima cubelicu i krolu koji su godiste od baturine (novinar vecernjeg nedavno u clanku navodi da je cubelic i veci talent od baturine) i nema ih na mapi
    Ak vec hoces veznog onda dovedi sesticu za zamjenu fossatiju
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    (novinar vecernjeg nedavno u clanku navodi da je cubelic i veci talent od baturine)bbb medimurje

    Svega mi mislio sam da se zajebavas da je to netko napisao. Ali je.

    "Primjera radi, splitsko dijete Martin Baturina sada oduševljava u Dinamu. Zašto Hajduk ne vjeruje svom veznjaku koji je po mnogima kompletniji igrač od svog vršnjaka s Maksimira?"

    Čudo jedno koliko daleko idu
  • NORTE
    9.8k
    Sjedil bi ti meni na tribini do kraja ugovorabbb medimurje
    Zamisli da si Gorica dopusti zajebavanje svog najboljeg igrača zbog pišljivih 70-90.000 eura odštete.

    Kaj se tice tovara, njima kalik ne treba, za hnl veznih imaju dovoljno, fossati grgic i krovinovic, imas vukovica i Atanasov u rezervi i kaj ce im jos kalikbbb medimurje
    Klub je Hajduk, tovari su im navijači. Kalik je pojačanje za sve u Hnl-u, Hajduk posebno, a pola ovih koje si naveo mogu mu kopačke čistit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.