• Navijač Dinama
    7.3k
    slažem se, uz Tomeka bi Divnjaka i Baturinu spomenuo uz ono sto je igrao.

    Ima naš Dinamo baš odličnu omladinsku školu, samo ih treba razvit u dobrom pravcu.
  • deda
    27.4k
    Krznar radi izvanredan posao u drugoj momčadi. Sad se vidi koliko je nebulozna odluka bila gurati čovjeka na mjesto trenera prve momcadi. On ima kapacitet zavrazvoj igrača, a mi smo ga umalo potrošili.
  • flexXy
    1.9k
    Ovo što već neko vrijeme gledam od Baturine mi daje razlog da mirno spavam ako Ivanusec ode. Decko je cista klasa. Vukotic i Rukavina isto imaju onaj pravi nogometni potez, nadam se da ce se nastavit dobro razvijat.
  • Stjepan
    479
    Vidi se da je Baturina veliki potencijal ali nekako mi kod njega fali malo više trke i agilnosti previše mi se nekako šeće po terenu ali ima potez, dodir i nogometnu inteligenciju bar je to neki moj dojam ne mora značiti da sam upravu.
  • blackbully
    4.3k
    Sve u svemu mislim da je humanitarka prosla odlicno, cak i bolje nego nas je vecina ovdje (ukljucujuci i mene) zamisljala. 5 000 ljudi, 260 000 kuna, rasprodani salovi. Nigdje ne mogu naci slike cijelog zapada, ali mislim da je bio 90% pun koliko sam vidio sa svog mjesta. Da su BBB imali organizirano navijanje bilo bi jos 500-600 ljudi vise, ali i ovako je odlicno.
    Najvise me raduje hrpetina klinaca i obitelji, sto nasih, sto ukrajinaca. Do mene sjedio klinac od 4 godine i njegov tata. Kaze mu tata "vidis mali onu tribinu (sjever), eto tamo ces ti biti za desetak godina".
    Vidimo se na Kranjci!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kak se zove naš igrač koji je ušao u 16terac i dodao Vukotiću za Gol?
  • Blue98
    721
    Gabrijel Rukavina
  • Eduardo
    17.2k
    Jovičević i supruga jučer na tekmi.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.