• Benito
    553
    Bilo kakva promjena nam je odmah potrebna jer se iz ove situacije nećemo iščupat nikad s njim na klupi, zadnjih 5 kola nek se prodrma momčad kak god i uzet taj naslov nekak
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da ce jakir bit taj, vec se pripremao teren, kandidat je mamica, sezona mu je i sluzbeno gotova sad.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    a ne znam, da sam na njegovom mjestu...ja bi inzistirao da završim sezonu sa zrinjskim.
    nema smisla napuštati kormilo kluba u kojem si uvjerljivo osvojio naslov i onda ne završiti sezonu do kraja.
  • Nino Bule
    11.3k

    Je, ali vjerovatno i on zna da mu se sad otvorila prilika preuzet dinamo, ako je sad ne iskoristi boga pitaj kad ce doci sljedeca prilika. Ja iskreno nisam za takva vatrogasna rjesenja i treba naci stranog trenera s europskim iskustvom pa makar pomocni treneri vodili dinamo do ljeta, ali to ne bumo vidjeli.
  • dzg717
    937
    Ja podrzavam izbor Jakira ako ce to bit, zasluzuje sansu, kakvi su sve bili na klupi zasto ne?
  • Derek Trotter
    338
    I na kraju se ispostavi da ovi što "zaslužuju šansu" je uopće nisu zaslužili. Do kad više uvijek ista imena sa okolnih pašnjaka, do kad !?!?
  • Filip 91
    500
    GNK Dinamo ovim putem obavještava javnost o tome da gospodin Željko Kopić više nije trener prve momčadi.

    Željko Kopić preuzeo je klupu prve momčadi u prosincu 2021. godine te je vodio Dinamo u ukupno 19 službenih utakmica, uz odigranih 5 prijateljskih susreta.

    U službenim utakmicama u HNL-u i Europa ligi s plavima je upisao 13 pobjeda, 2 remija i 4 poraza uz gol razliku 27:10. Posebno ističemo fantastične pobjede protiv West Ham Uniteda i Seville u Europa ligi.

    - Ovim putem želim zahvaliti Upravi kluba, igračima, stručnom stožeru, trenerima i svim zaposlenicima kluba na uspješnoj i kvalitetnoj suradnji koju smo imali zadnjih dvije godine. Od prvog dana kada sam postao direktor Nogometne škole te kasnije sportski direktor i trener prve momčadi želio sam da klub napreduje i nadam se da sam u jednom djelu to i ostvario. Klubu želim uspješan kraj sezone i ono najvažnije osvajanje naslova prvaka – rekao je Željko Kopić

    Ovim putem zahvaljujemo gospodinu Kopiću na ostvarenim rezultatima te mu želimo sreću u nastavku karijere.
  • reziser
    6.2k
    te mu želimo sreću u nastavku karijere.Filip 91

    i mi mu želimo, što dalje od dinama....
  • Captain America
    13.3k
    Dobro je, napreduju i nisu i ovog uhljebili u klubu nakon pedale.
  • reziser
    6.2k
    al odšteta sugirno pada....na razne račune...
  • M77
    445
    Znaci sada krznar sjeda na klupu?
  • Captain America
    13.3k
    Odbio je, kaže Osvrtnik da je Jakir prihvatio ponudu i čeka se dogovor sa Zrinskim.
  • reziser
    6.2k
    JakirCaptain America

    on se već oprostio sa zrinskim...tako da....ga možemo očekivati
  • Infinity
    15.2k
    Ja podrzavam izbor Jakira ako ce to bit, zasluzuje sansu, kakvi su sve bili na klupi zasto ne?dzg717

    Nismo mi Crveni kriz. Kakvu jebenu sansu? Mi trebamo trenera, a ne nekog tko 'zasluzuje sansu'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.