• superhik
    10.2k
    Prokopao sam arhivu susreta HNL-a i nikad u povijesti se nije dogodilo da nismo zabili niti jedan gol Hajduku u tri utakmice ili pak u jednoj sezoni.

    Najbliže tome smo bili 2005. i 2010. godine

    10.09.2005. Dinamo 0 : 0 Hajduk
    03.12.2005. Hajduk 0 : 1 Dinamo

    01.05.2010. Dinamo 0 : 0 Hajduk
    11.09.2010. Hajduk 1 : 1 Dinamo

    U ex-yu ligi to se dogodilo dva puta, 1967. i 1975. godine

    21. svibnja 1967., Hajduk - Dinamo 0:0
    3. rujna 1967., Hajduk - Dinamo 2:0

    16. ožujka 1975., Hajduk - Dinamo 0:0
    7. rujna 1975., Dinamo - Hajduk 0:1
  • og1986
    2.9k
    Rekao sam jučer i ponoviti ću opet, ako u sljedećih par sati Kopić ne dobije/ne da ostavku, mislim da Dinamo neće biti prvak. Štoviše mislim da mu je najrealnija opcija 3. mjesto, jer em što ćemo sigurno negdje kiksati i što mislim da nabrijani protivnici u derbijima će nas lako oderati.

    Ono što je meni osobno smiješno je da su skoro svi ovdje zazivali jaču ligu, neizvjesnu ligu, atraktivniju, valjda misleći da će Dinamo unatoč tome biti prvi i jači u Europi i da će njima život biti zanimljiviji.
    E pa dobili smo jaču ligu, ali Dinamo ja zakurac.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    kopić mora otići, tj biti potjeran, čisto radi tzv "pozitivnog šoka"...njemu igrači više ne vjeruju, što se može vidjeti u izjavama nakon utakmice. sasvim je svejedno tko će voditi momčad zadnjih 5 kola, ukoliko to nije sadašnji trener, sve će biti pomak jer će njegov odlazak prodrmati momčad. gore od ovog jednostavno ne može, jučerašnja utakmica je dno-dna, za takvu predstavu trener uopće nije potreban.
  • xyz
    840
    Ove sezone tri utakmice protiv Hajduka pod Kopićem i nula je prejaka riječ. Baš sam pogledao sažetke i Dinamo nije priliku složio. Na Poljudu nas 180 minuta doslovno nije bilo nigdje. Mislim da u nedjelju slijedi novi kiks. Igrači će psihički potonuti nakon jučerašnje sramote, a Toplak je za Kopića Klopp i Guardiola u jednom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ove sezone tri utakmice protiv Hajduka pod Kopićem i nula je prejaka riječ. Baš sam pogledao sažetke i Dinamo nije priliku složio. Na Poljudu nas 180 minuta doslovno nije bilo nigdje. Mislim da u nedjelju slijedi novi kiks. Igrači će psihički potonuti nakon jučerašnje sramote, a Toplak je za Kopića Klopp i Guardiola u jednom.xyz

    pa jučerašnja utakmica je kopija prve kopićeve utakmice na klupi dinama.
    nikakav nogomet, bez napadačke ambicije, čuvanje 0:0.... hajduk ništa bolji, ništa lošiji....hajduk zabije (čak je bilo i u sličnim minutama) i tek onda dinamo bezuspješno pokušava napadati. jedina razlika je što im je na maksimiru prošla jedna kontra tokom tih dinamovih očajničkih napadačkih eskapada (ako se ne varam, duboko u sudačkoj nadoknadi)...mogla je i jučer u par navrata.
  • xyz
    840
    Ovi koji zazivaju promjenu trenera - tko će donijeti tu odluku. Pa ti ljudi su na svojim pozicijama ne zato jer razmišljaju i žele dobro klubu nego zato jer su poslušnici.
    O karikaturi nesposobnosti Kopiću je bezrazložno raspravljati. Ako mi svi na forumu vidimo što ne štima, a on i njegovi sekundanti ne vide, onda o čemu da se priča. Da imaju pameti, dovoljno bi bilo pročitati par postova i bolje bi to izgledalo. A još puno gore je što uz to što ne znaju, nemaju ni karakter za to priznati i otići.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa jbt ja sam jučer prije utakmice, čim sav vidio postavu odmah rekao da će neriješeno biti "puna šaka brade"...totalni nogometni laik, bez ikakvog trenerskog iskustva i taktičkog znanja.

    to je toliko očito i predvidljivo da samo slijepac ne vidi.
    najbolje od svega, vidiš da je zakurac i na poluvremenu - on ništa ne mijenja :lol:
    čak ne obavi ni sve moguće zamjene - a izgubi utakmicu.
    najbolje od svega...prva zamjena mu je bila ivanušec, koji je očito nespreman, vidiš to u nekoliko dodira s loptom.

    pa igrači se trebaju skupiti i reći, mičite ovog diletanta!
  • Benito
    553
    Jel se uopće negdje napisalo da postoji bilo kakva mogučnost promjene trenera?
  • Keyser Soze
    8k
    Na 24 sata piše da su mu dani odbrojani...
  • Neki tip
    19k
    Svakako je potrebna smjena, taman sami sebe vodili igrači.

    Ali mislim da ne treba imati iluzija da će na klupu sjesti neko dugoročno rješenje. Ima 5 kola do kraja.. Sjest će netko iz kuće ili netko "kućni", a slobodan.

    Dakle, nitko kome se možemo veseliti.
  • Captain America
    13.3k
    Žalosno je da najviše govori o tom što su nam napravili od kluba činjenica da bi Čačke bio ogroman upgrade na sadašnjeg trenera. Tuga, jad i čemer što su u 372 dana (tolko je prošlo od uzvrata s Villarrealom) uspili uništit 2 fufice, mumija i milicajac.
  • Klenx
    4.1k
    Nikad neću shvatiti stavljanje poslušnika i analfabeta za trenera.

    Pa ja da sam hercegovačko kockastoglavo odvratno ljigavo lopovsko smeće ili pokvareni čoravi nesposobni Tarik stavio bi normalnog trenera, iskrcao 2 milje godišnje za njega jer će mi to donijeti posljedično od rezultata ili vrijednosti cijene igrača više nego guranje i prodavanje Čopova ili Deni Jurića.

    Ali očito zato nisam netko od navedenih, prodavačica cvijeća ili nositeljica kuverti
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Svakako je potrebna smjena, taman sami sebe vodili igrači.

    Ali mislim da ne treba imati iluzija da će na klupu sjesti neko dugoročno rješenje. Ima 5 kola do kraja.. Sjest će netko iz kuće ili netko "kućni", a slobodan.

    Dakle, nitko kome se možemo veseliti.
    Neki tip sa Zapada

    ma apsolutno, nitko pametan neće ni preuzeti klub u ovih par kola. privremeno, vatrogasno rješenje.
    međutim, momčad se nekako mora prodrmati...kopić je trenutno samo uteg oko nogu.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    24sata kaze da su mu dani odbrojeni
    Lesicki jucer slicnu pricu napisao, uprava ide po instrukcije u Medugorje, ako su otisli vjerojatno im je rekao da ga smijene, ne vidim nista drugo
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znači Čacić ili Kruno :meh: :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.