• Captain America
    15.1k
    Morat će vadit Krovinovića oko 60., tu će im i ovo malo kreacije nestati. Emreli strano tijelo, okej nije prošo pripreme al jebemu miša nemoj ga stavit u derbi. Špikić bi tu odradio daleko bolji posao, a imao bi i dodatan motiv.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Azer najlošiji pojedinac, mijenjao bi ga odmah na poluvremenu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Menala umjesto Emrelija odmah.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Gojak :strong:
    Steta za Orsicevu stativu i Gojakovu priliku, ali ako se ovako nastavi imamo ih.
  • jp23
    2.3k
    Emrelijev jedini dobar trenutak je kad je uklizao i odnio loptu i Krovinovića
  • Praskaton
    2k
    Dobro nije emreli bio katastrofa al da treba van treba...tolic il bulat unutra..digli smo se pred kraj.ocekujem da ce uvest kalinica odma drugo pol.
    Idemo to rjesit drugo pol
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Jbg za gojaka znamo kakav je u realizaciji, ali dobar je on igrač i odradi svoje. Danas za njegovu predstavu ne možemo ništa loše reći.
  • Krizy
    38.4k
    Rekao sam kad su stiskli da će do 15.minute tako i onda mi preuzimamo. Tako su i protiv Rijeke ili Osijeka oni. Šteta stative i Gojakovog udarca, bolji smo, ajmooooo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Tovari su fizički pali, još će im krovinović vjerojatno izaći uskoro. Ovo se treba dobiti!

    Čak i uz njihov žestoki početak, na kaju poluvremena je dinamo bio konkretnija momčad.
  • Carrasco
    4.1k
    Gojak, Mišić i Šutalo doktorski zasad.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    E da, mialim da njima onaj Grgic nece moci jos dugo, isto kao i Krovinovic. Dajem im maksimalno jos 15 minuta.
  • Svi na Sjever
    2k
    Gojak i Misic odlicni, Orsic se nije pojavio na tekmi al to je dobar znak za drugo poluvrijeme.
  • Ali
    2k
    Realno Kopic iz poraza u gradskom vrtu nista naucio nije, sve je isto postavio.
    Povukao se i nabij na Petka pa sta bi bi...
    Jedino sto hajduk nije ni sjena trke kao Osijek u zadnjih pola sata
    Emrelija sam detaljno pratio prema naprijed ni jedan duel nije uzeo, onaj levat elez ga cita kao knjigu, ima samo lijevu i kad mu petko servira u 16m na lijevu on ju podjoni i ceka i prebacuje na desnu... ocaj ocaj... da je bio Spika ili Menalo bilo bi vec sada 0:2 jer bi obrana morala njihova i na livoj strani se duplat pa bi i Orsa imao vise prostora... steta ste...
    A glupi Peternac kaze da smo u sredini imali igraca manje pa su nase tri spice bile odsjecene, pa jesam ja radio postavu ili ti ???
  • Praskaton
    2k
    Dobri gojak i misic al svejedno je 3 na 2 u sredini,s obzirom da ne radi razliku mahir vani.Bulat il Tolic unutra.
    Treba zabit da ne bude neki zalutali metak pa onda mozemo pjevat borbene
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Biuk (aka najveći talent hrvatskog nogometa) izašao, ja nisan ni skužio da igra, al ozbiljno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.