• Bosna86
    11.6k

    Kratko i jasno, bez političke korektnosti
  • Oluja
    3.7k
    Prizeljkujem rezultat 2:3. Hajduk pogodi dva poklonjena penala, a mi 3 cista gola iz savrseno odigranih akcija bez ikakve sumnje u regularnost.
  • Infinity
    15.3k
    S obzirom koliko kmece o regularnosti, pa meni draze da ih dobijemo iz nepostojeceg penala u 90+ nego da ih nabijemo 5-0 bez ikakvih repova.
  • Oluja
    3.7k
    ja bas zbog tog kmecanja zelim da neregularnost ide na njihov mlin i da se pravednici vesele takvim golovima a mi ih fino gospodski tresnemo po usima
  • marcio amoroso
    33.1k
    Zaboli me ona stvar i za njih, i za kmečanje, i za njihovo pravedništvo, i za naše pravednike i za sve. Samo hoću pobjedu
  • superhik
    10.5k
    Uvijek i zauvijek!
    4eu3z67x6h49gljw.jpg
  • flexXy
    2k
    Ne znam kad sam zadnji put bio ovak nabrijan prije tekme. Nikakve lige prvaka ili europa lige ne mogu nadomjestit muk tovara na poljudu i grmljavinu boysa sa jugozapada kad dinamo zabije gol.
  • Nousername
    626
    Nadam se da je kapetan spreman

    I jel moguce da jucer gledam vijesti i nema nikakvih isjecaka sa Dinamove press konferencije?
  • Gelipter
    3.5k
    pa kaj se čudiš. To postaje pravilo polako. Iako i meni je draže Kopića što manje gledati. Bitno da smo jučer imali priliku gledati prilog one ocvale štrace Mirte o tome kakva se atmosfera dole sprema, koliko su oni redikuli stajali u redu za karte itd. Ne mogu zamisliti u kojem paralelnom svemiru bi se neki prilog tog tipa u našem kontekstu pustio. Ali neka, mi smo gospodski klub, te seljačke fore i nisu potrebne. Kad njih slušam i gledam još mi je draže kaj sam Dinamovac. Sve to doprinosi tome da će kmečanje danas nešto prije 20:00 sati biti snažnije i euforija se stišati kao mnogo puta do sada i jače .
    Samo jako danas. Od prve minute pokazati zašto smo mi najveći hrvatski klub i institucija za taj partizanski klubić. Podsjetiti sve tko je prvak zadnjih desetljeća, a tko se bori da bude među prva četiri u prvenstvu.

    P. S. Ne znam kad mi je prijepodne pred utakmicu ovak sporo prolazilo.
  • Svi na Sjever
    2k
    Sretan put svima! Samo neka grmi,jedino kako mi znamo!
  • deda
    28.7k
    Put putujem put daleki
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Kapetan spreman?
  • Neki tip
    19.6k
    Put putujem put dalekideda

    Koliko si vina popio, nije ni čudo da ti se odužilo.. :wink:
  • deda
    28.7k
    Dobro je. Popišali smo se. :strong:
  • Keyser Soze
    8.3k
    Napadnut je autobus Dinama, srećom nitko nije ozbiljno povrijeđen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.