• dinamo u srcu
    1.2k
    St Pauli, oni su baš ultra ljevičari jel tako?
  • Medvedgrad
    84
    vidi se iz priloženog (koreografije).
  • striko
    1.1k
    Zrinjski kao klub je odavno multietnički i sami navijači istog će potvrditi. Nemam ništa protiv toga ali tvrditi da su simbol hrvatstva nije pošteno prema ostalim klubovima u BiH koji su se puno toga odrekli jer su odbili biti takvi. Sad me razapnite slobodno
  • Paggini
    6k


    Da, super su mi bili kad su se međusobno poklali oko neslaganja uzimanja stava u sukobu izraela i palestine. Dio je bio "ala nemojte antisemitizam užasss" a druga ekipa je bila propalestinski orijentirana. Mislim, sjebano je kad imaš tako inkluzivnu grupu a moraš davati svoje mišljenje u vezi svakog jebenog sukoba, pa onda se ti muslimani koje imaš u ekipi naljute hihihihi.
  • Juznjak
    3k

    Stavovi Zrinjskog i njegovih navijača oko tih stvari su jasni. Stavove sigurno ne mijenja to što neki srbin ili musliman igraju za Zrinjski. Ništa nije krivo napisano, valjda i dalje taj klub može bit simbol svega što Hrvati proživljavaju u BIH pa makar te stvari kao dio tog kluba proživljavali i ti srbi i muslimani. O navijačima nema smisla pričat i njihov je stav oko ovog o čemu raspravljamo svima nama poznat. Ne vidim razliku igranja Bilbije kod njih i igranja Andrića kod nas. Ako i jedan i drugi poštuju klub i navijače nema smisla radit neku dramu niti dovodit u pitanje stavove i ljubav kluba/navijača prema Hrvatskoj.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Biti multietnički i simbol hrvatstva nije nužno međusobno isključivo. I u Dinamo su igrali i Muslimani, i Srbi, i Makedonci, i Slovenci, i Albanci i da ne spominjem narode diljem svijeta, i svi su bili više nego gospodski prihvaćeni ovdje što ne znači da je zbog toga Dinamo simbol multikulture, a nije hrvatstva. Također i ostali klubovi, svaki od njih je simbol bosansko-hercegovačkih Hrvata na svoj način, Zrinjski je to ponajviše prvenstveno jer je najveći i iz najvećeg grada.

    Nikakvo razapinjanje, samo mislim da je nepotrebno raditi te podjele.
  • Georg Koch
    3.4k
    a brate prekrsti se sta si napisao.
    Mi smo cjenili, i cjenimo Komnena Andrica maksimalno, jesmo losi? Jel los Dinamo kao klub ili BBB kao navijacka grupa zbog toga?
    Neki tamo Ristovski ti je VELICINA za sve navijace. Nema smisla jel da?
    Do prije par sezona svi smo skakali za Emira Dilavera (da, koji je po putnovnici Austrijanac, ali znamo da je Bosnjak)
    3. Golman Faris Krkalic, jos jedan Bošnjo?
    Albanac Hoxha?
    Ili u dalju povijest, Edin Mujcin, Jasmin Agic, i jos 50 Mujvina i Agica...jer mi se ne da nabrajati.

    Komentar ti je nikako na mjestu.
    Jesmo li zato manje simbol hrvatstva, mi kao klub, ili BBB kao grupa? Ne.
    Je li Ultras Vinkovci desnija, hrvatskija, i sve ostalo, od BBB, zbog toga sto im je udio nama ne dragih nacionalnih manjina u RH, u njihovom klubu, manji od onoga u Dinamu? Ne.

    Cak suprotno.
    Totalno besmislena ideja.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa daj jeste normalni, kako vam padne na pamet ovakve stvari pisat na javnom forumu
  • Papastrumf
    9.5k

    Ti dečko nisi baš čist.
  • Ere86
    51
    briši to jesi li zdrav
  • Marcinko
    282
    Eto ja nisam zdrav, a Index i ostali portali su isto prenijeli 5 sati nakon mene, ja sam samo napisao ono što je i policija već imala.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nikog ovdje ne zanima sta index prenosi o takvim stvarima
  • Papastrumf
    9.5k

    Pokušaj naučiti razliku između izmišljotine i istine. Netko s gramom mozga bi se zapitao otkud 3 busa Kohorte na putu prema Mostaru kad ih 3 busa nije bilo na gostovanju jedno 5 godina sigurno. Međutim, čak i da je to istina u nekom paralelnom svemiru, ovo nije mjesto gdje će se pisati o najavama potencijalnih navijačkih sukoba.
  • Mali Zeus
    9.4k
    nisam dugo u tom điru ali uvijek ću jasno reći da je prije gašenje grupe kad zoveš protivnika u svoj grad pa te on počisti pred tvojim stadionom i natjera u epsko bježanje. znate na koju antifa ekipu mislim. oduzimanje krpa da ali samo u šori. sve ovo ostalo poput ovog ili gejlija u rimu su mi tragikomične priče koje navijački pokret čine smiješnim. pa u što se trebaju ljudi pretvoriti ? neki tajni agenti, vrebanja, presvlačenja...drugim riječima varke. de dobro je. malo pratite ruse i poljake kako se mlatilo za transparente i pružala prilika revanša. e onda se ugasi sinko a ovo su dječje priče.andrija91

    Da ne spominjem krađe transparenata i zastava iz muzeja. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.