• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jel ti kaj su se prerušili u molere misle da su neke face iz Guy Ritchie filma? Mislim hvata me susramlje čitajuč sve ovo, ajd da su na šake uzeli, al ove filmske fore... dječja posla.GaijiZG

    Zamišljam taj razgovor navijača Veleža:

    - ''Ej dečki, sutra nam je šansa. Josipu je tata otišao na posao, radi na baušteli do 6 a majka mu je u Konzuma na salamama i neće se vratit prije 8.''

    - ''Super, dogovorio sam sa molerskim obrtom ''Okrečite Mostar'' da nam za sutra iznajme 10 molerskih kombinezona.''

    - ''Fenomenalno, sutra napadamo.''
  • Georg Koch
    3.4k
    a bome i nije neka tema za rugat se, jer su stvari dobeo ozbiljne.
    Velikoj vecini hercegovaca (modrih) Zrinja je br.2, jer uvijek je bio neki simbol svega sto Hrvat u BiH prozivljava. I Ultrasi su se isticali u tome.
    I sada na fair ili ne nacin dobro su popusili, tako da svi smo mi ovamo trentno "kivni" na to sve. I to puno...

    Zato, malo stat'na loptu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne rugam se Zrinjskom nego cijeloj ovoj ''herojskoj'' akciji navijača Veleža. To je u suštini infantilna akcija i ne znam zašto bi se nakon ovoga trebalo navijače Veleža smatrati frajerima a navijače Zrinje papcima.
  • Nino Bule
    11.3k
    Prebacite se na šank i tamo se isčuđavsjte
  • Riot
    1.7k

    Evo sad će ti objasnit Maksim. On je dobar s momcima iz RA koji su odradili akciju pa su mu odma večeras napisali kako i šta je bilo. Samo što je malo ružno što ovdje žuga na njih a tamo se dopisuje
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ma skuzio sam u meduvremenu da je sarkastican. Doduse od balija me nista ne bi zacudilo.
  • Juznjak
    3k
    Bilo bi dobro da se ne sere previše o ovome. Ni ekipa koja je (koliko-toliko) upućena u ultras scenu, a ni ovi koji nisu pa sad ovdje glume velike pametnjakoviće i isčuđavaju se osobama koje “čuvaju/kradu transparente”.
    Što se tiče ove druge skupine, ne znam u kakvom vi svijetu živite, ali sjetite se uvijek da (bar oko mene) postoji popriličan broj ljudi koji ne mogu vjerovat da “odrasli, radno sposobni i ljudi koji bi trebali glasat” prate nogomet (ili sport općenito) i na to troše svoje vrijeme/novac. Znači da netko i vas smatra budalama, možda i puno većim nego što vi smatrate ljude koji su odlučili puno više i od vremena i od novca dat za klub koji podržavaju. Pustite nogu s gasa kad komentirate ove stvari, ako nemate pojma ništa o tome onda ih ne komentirajte.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ma ok, neću pisati o tome, vidjet ćemo sljedećih dana o čemu se točno radilo i baš me zanima rasplet ove mostarske priče jer je uistinu zanimljiva sa sociološke strane.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    3 udarna transa nisu pala. 19Z05 nije udarni i od velike važnosti kao naprimjer Ultras sa Orlom u vijencu, taj spomenuti sa brojevima nije udarni ko udarni, da se gasi grupa, kao ni što nisu transovi ni jedne (pod)grupe pali večeras, iako se ni oni iz sasvim privatnih i opravdanih razloga ne nose već godinama unazad.

    ne znam po čemu bi se to grupa trebala ugasit, padanje navijačkih transiva ima u cijelom svijetu, pa evo naši stariji iz grupe, vjerujem i određeni forumaši ovdje, su tovarima uzeli krpa i krpa, pa ne znam baš da je iko ugašen(takvo je i vrijeme naravno bilo da je svakakvi Štef iz Zagore i Stipe iz Kaštela mogao nosit i kačit svoj transparent svoje selendre na tribinu) kad uzmeš udarnu, onda grupu gasiš, ali naravno, ne gasiš i ekipu, npr.Fedanysi su sad pod novim imenom.

    Grupe se svugdje formiraju, raspadaju, gase se iz razloga, najviše do toga jesu dorasli situacijama i zadatcima što navijač,ultras,tifos snosi sa odgovornošću i situaciji u kojoj se nalazi, i njegovoj spremnosti. Samo se kod nas to gleda pod nekim povećalom, valjda sa ciljem nekoga oblatit, umanjit neciju akciju, ekipu, nečiju grupu izklevetisat ili što već...

    Da li je ovo u Mostaru, svijetu i na Balkanu navijački podvig, sigurno da je, ali kakvo mrtvo gašenje grupe..

    Karikiram i podvlačim paralelu, informativno i retorički reda radi, jel onda po tim usporedbama koje ste naveli, jel smo se i mi trebali onda ugasit nakon što smo nespretno zapalili svoj udarni transparent na derbiju, ili se trebamo ugasit ako nam nedaj Bože da se desi, uzmu sve transparente osim Svetinje,Purgera i udarnog?
  • über alles
    1.5k
    Nebi bas reko da su ozbiljne tovarske grupe koje su ostale bez transparenta napravile nove(na pamate mi padaju wb01,vukovar I biograd),slaskovi su se ugasili,drughi genk su se ugasili,austrijini su se ugasili...

    To ne znaci da su prestali ic na utakmice,vec su poceli iz pocetka(neki mozda ni nisu ko to zna tocno) ,pod drugim imenom il bez ikakvog imena i transparenta.


    I to je sasvim korektan obicaju,ne vidim cemu protivljenje ak je nacin na koji se ostalo bez stvari legit,tj nije se provalilo u skladiste etc
  • NORTE
    9k
    slaskovi su se ugasiliüber alles
    Glupost.
    Ne da se nisu ugasili, nego i dan danas nose krpe s istim imenima glavnih podgrupa tj. udarnih transparenata bez kojih su ostali.
  • Marcinko
    282
    Donjeli su odluku da se neće gasit grupa.
  • Deleted User
    0
    nisam dugo u tom điru ali uvijek ću jasno reći da je prije gašenje grupe kad zoveš protivnika u svoj grad pa te on počisti pred tvojim stadionom i natjera u epsko bježanje. znate na koju antifa ekipu mislim. oduzimanje krpa da ali samo u šori. sve ovo ostalo poput ovog ili gejlija u rimu su mi tragikomične priče koje navijački pokret čine smiješnim. pa u što se trebaju ljudi pretvoriti ? neki tajni agenti, vrebanja, presvlačenja...drugim riječima varke. de dobro je. malo pratite ruse i poljake kako se mlatilo za transparente i pružala prilika revanša. e onda se ugasi sinko a ovo su dječje priče.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa ako je neko doktoriro vrebanja, privatne detektive, pare za informacije kako bi rušili krpe to su rusi.
  • SjevernaStrana
    640
    St. Pauli ponovo jaše

    434719629-908710997719560-4375332334114190683-n.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.