• Markelo
    2.5k
    Onda je opet prevara na klupi promašila u pripremi utakmice, po tko zna koji put. Dokle više?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Popili navijaci Rapida zabranu iduceg gostovanja
  • ZgBlue
    491
    Ako Ivanušec izađe s malo više energije i iznese koji duel prema naprijed, nema straha za rezultat :strong:
  • Nousername
    613
    Mozemo mi pljuvati po Krznaru kolko ocemo ali kad rasprodas pola tima gdje ne nades zamjenu ne treba vise ni ocekivati.Po meni fali zadnji vezni kao Sunjic i Jakic i pravo desno krilo a ne da se tu gura Menalo koji je realno HNL igrac
  • jp23
    2.2k
    Kod prvog gola bih rekao da je dio krivice i od Ristovskog. Lauritsen čuva onog kojeg je trebao preuzet Theo, al Ristovski čuva Duha Svetog u onoj situaciji
  • De Oliveira
    962
    Svi osim Orsica i Petkovica igraju lose, ali Franjic, Menalo, i Gojak su uzasni. Katastrofa. Andrica necu komentirati uopce. Sramota sto je tu.
  • Dudu
    2.6k
    Idu Baturina i Šutalo
  • Ali
    1.9k

    Ja bih rekao da je iznosenje pod pritiskom pitanje veznog reda i njihovog kretanja i mirnoce, stoper ili bek mora imati dva rjesenja. A krznar sve uprska.
    Umjesto Leovca lijevo a franjica kao pomoc misicu. Gojak na tribine i Menalo na klupu ako Orsa ispuse na lijevo krilo a Buljat unutra ili Baturina.
    Ovako Menalo ispada jer inace igra lijevo pa se ne snalazi defenzivno desno. Franjic sam na lijevom beku sa dva crnca na njegovoj strani a nema u vezi nikoga za dupli pas
  • Dudu
    2.6k
    Daj jos Spikica il Tolica
  • Mulec86
    389
    Meni je nevjerovatno da izlaskom Petkovića koji je danas povezivao linije nosio skok igru on ne razmišlja o Toliću . Malo me brine ta situacija oko njega predobar je igrač da mu se tolko nevjeruje
  • KlasicZg
    515
    Menalo van Tolić unutra
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa bog te jebo zasto ovoliko krivih dodavanja
  • Rocky1986
    245
    Ne mogu zadrzat posjed duze od 30 sekundi
  • Dudu
    2.6k
    Baturina bi mogo crveni dobit ak se ne smiri
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.