• Boogieman
    307
    Poanta je da bi ta "nogometna publika", njihovi igrači i trener nakon svega trebali doživljavati Dinamo kao prijateljski klub, ali im to očito nije "objašnjeno".
    Da to naprave u Maksimiru, naša "nogometna publika", koju boli kita za ultras odnose, bi ih dobro napenalila. Kaj misliš kako bi se onda dalje razvijao odnos ultrasa?
    Ovo je bilo dno dna.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ja sam iskreno očekivao da će bit toplija atmosfera.

    Al već vani je bilo od strane njihovog Osiguranja “Die Jugos sollen auf eine Tribüne“ Jugoviće na jednu tribinu.
    Šteta, vjerojatno je to samo Ultra priča mada nebi ja o tome previše jel nisam upućen u tu priču
  • agramZ
    2.2k
    nakon cega svega? boli i njih kita jer vecina nema pojma tko je dinamo niti znaju za bilo kakve odnose izmedju navijackih grupa ili cak klubova. iako ne razumijem kakve to veze ima sa ultrasima, ono jucer je bilo cisto britansko reagiranje na dogadjaje na terenu i tribini.
  • Neki tip
    18.8k
    Osobno ne očekujem nikakve prijateljske dočeke ni na jednom stadionu suparnika.

    Navijam za svoj klub, svima drugima protiv Dinama želim samo poraz. Na isto to imaju pravo i svi drugi.

    Naravno da bi mi bilo drago da su zapljeskali, a ne zviždali, ali u principu mi nevažno, podržavali su svoj klub.

    Ono što mi je bilo ciganski je ulaz.
    Nisam isprva htio ništa pisat, jer ipak su moji ulazi na istok, odnosno zapad Maksimira, dok ekipa sa sjevera i puno gore ulaženje proživljava redovito na vlastitom stadionu, ali evo nisam odolio.

    Svi na onu našu tribinu ulazili prvo kroz jedan jedini ulaz širine valjda 70cm. 1 po 1. Onda kad pomisliš da je dalje ok kreće "zmija", jer puštaju na svega 2 brojača (kasnije otvorili još jedan).

    Ok, barem nije bilo izuvanja.
  • Boogieman
    307
    Dobro za onoga tko to može potpuno odvojiti. Veliki dio njih nas smatra Jugosima, krajišnicima i topovskim mesom. Ista stvar s njihovom repkom 2008., Austriom 2013. ili Rapidom jučer. Nije to samo "britansko reagiranje", to je nula časti i more licemjerja. Ne bih, hvala.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da su zviždali samo na petarde.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ta priča oko ultras prijateljstva između rapida i BBB je pretjerana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.