• Krizy
    38.4k
    Baš disciplinirana Australija

    Pohvalim ih i prime nakon 30 sekundi
  • Logistika
    1.1k
    Kako Argentinci dobro pjevaju
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Da argentinci nemaju messija, ne bi zabili do sutra.

    Preloša utakmica...naspram ovoga, ono u 16h je bilo vrh.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Argentinci puno zuje malo meda daju. Pomest ce ih prva ozbiljnija reprezentacija. Doduse ne pouzdam se bas previse u Nizozemce
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Argentinci puno zuje malo meda dajuNitkoBitan

    Ne znam gdje je tu bilo zujanje, ja sam vidio jedno veliko ništa. Šut gomeza koji je završio 15m od gola i messijev šut kroz trojicu u bloku koji prolazi 1/50 puta.
  • Zagi
    5.8k
    Tako su i 2014 nikakvom igrom došli do finala. Stabilni su iza, a to nije za podcijeniti. Messi uvijek može nešto ugurati , slobodnjak...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    stvar je što MOJa Tv kao BH Telekom ima neki određen postotak utakmica koji prenose i onda to ne bude na BHT, mislim da je kroz grupnu fazu svak idrugi dan jedna tekma tamo bila i kasnije na BHT puste neku skraćeninu snimku. A MoJa TV porgram ima valjda 5% stanovnistva.

    Možda nemamo prijenos tekme od pocetka, al zato nemamo ni HRT2 :grin:

    Ali reklame na BHT su nešto najgore što sam vidio. Prvo ona za BH tekekom gdje glumi Barbarez, pa onda onaj svemirski brod za Volkano BET, baš teške kluposti od reklama.
  • Krizy
    38.4k
    Kaže Viki Martinez išao driblati hehe, svaku utakmicu zamijeni nešto :rofl:
    Ne mogu se sjetiti šta je sve dosad al znam da smo ga često spominjali
  • Zagi
    5.8k
    Lol Messi skoro predriblao cijelu momčad Australije.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Meni je zajebana ova Argentina, nakon prve tekme sve to bolje izgleda.

    Čvrsti su nazad, ne uzimaju rizik velik, naprijed imaju dobar arsenal i Lea. Liče mi upravo na momčadi kakve dolaze daleko ili osvajaju. Portugal 2016, baš oni 2014, Čile dok je redao Cope, Francuska 18 je bila dosta pragmatična itd itd
  • Nino Bule
    12k
    Igra argentine je zamisljena da svedu protivnika na minimalan broj prilika i da kroz dosta veznih (mcalister, rodrigo de paul, prije lo celso) kruze loptom dok messi ne dođe do prostora u međuliniji i onda nesto napravi sa njom, cesto i drugi igraci zbog tog imaju vise prostora pa npr protiv saudijske messi lautara martineza izbaci u milijun sansi. Mogu sve dobit ali mogu i od svakog izgubit, al u svakom slucaju izvlace maksimum iz ove ekipe, imaju plan i izvode ga uglavnom dobro na terenu (nisu slucajno imali 36 utakmica bez poraza), u rusiji su izgledali ko razbijena vojska bez plana i ideje.
  • deda
    29.2k
    Nisu oni još igrali s ozbiljnom momčadi
  • Nino Bule
    12k

    Jesmo li mi ? Je li onaj meksiko ista slabiji od maroka ili ovakve belgije ? Kanada i saudijska arabija su isto u 10 deka. Imali su prosjek grupu, put do polufinala otvoren, a kasnije ko te sta pita, na argentinsko ludilo, publiku, inspiraciju svjetskih klasa koje imaju u kadru mogu dobit bilo koga.
  • Zagi
    5.8k
    Op op , evo komplikacija.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kako igra lik, kako igra lik
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.