• Džudžan86
    244
    Amerikanci odlicni, samo da ne padnu 2.pol kao protiv walesa
  • Captain America
    14k
    Ovo meni djeluje ko najizjednačenije Svjetsko dosad. Stvarno nema izrazitog favorita i ne treba čudit ako osvajač bude neko iz drugog plana.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kaj nisu Srbi već osvojili?
  • Captain America
    14k
    Imaš pravo. Debil sam bez poštovanja za nebeski narod.
  • Krizy
    36.9k
    Englezi ni u trećoj međusobnoj utakmici sa Amerikancima na Svjetskim prvenstvima nisu uspjeli slaviti.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Šteta što ovo Ameri nisu dobili da spuste bahate engleziće na zemlju.
  • cron1ck
    1.6k
    Gledam sad Strahonju i kaže kod poništenog gola Ekvadora da je igrač utjecao na golmana jer golman nije bio u komfornoj zoni :lol: pa šta sve neće izmisliti, nije da ga je dirnuo, nije mu remetio pregled igre i gdje je lopta, NEGO narušio mu komfor zonu
  • og1986
    2.9k
    Toliko su promijenili pravila igre, nitko ništa više ne zna, sve je sada podložno interpretaciji i da se lakše može opravdati navlačenje za veće i jače države.
  • Krizy
    36.9k
    :rofl:
    o74cyfbe9oasi0gr.png
  • Mlađi referent
    10.8k
    Da Englezi imaju dobrog izbornika koliko imaju lošeg, gdje bi im bio kraj. Ovako su sinonim za loš nogomet i neiskorišten potencijal
  • The Undertaker
    4.1k
    Strahonja je komentator i primjetno nastoji biti interesantan pa malo slobodnije tumači situacije. Igrač Ekvadora je u zaleđu i ometa golmana kod udarca. Sad, gotovo sigurno bi bio gol i bez toga jer lopta mijenja smjer ali je sudac procijenio da postoji utjecaj i poništio gol.
  • blackbully
    4.4k
    Kad smo kod Strahonje (mali off topic)... Nije mi jasno zašto se tako rano ostavio suđenja. Bio je poprilično dobar pogotovo za naše i ex-yu standarde. Od Lige prvaka, Europske, kvalifikacija za SP. Sudio je PSG-u, Celticu, Unitedu, Marseillu, Fulhamu, Chelseau, Olympiacosu, Dortmundu, Interu, Napoliju, Sevilli...
    Bio sam jednom prilikom s njim u društvu nakon termina pa je pričao zgode kako je sa Sir Fergusonom pio viski nakon utakmice jer je ovaj skužio da je još mladi sudac i pod pritiskom, kako mu je Collina zaprijetio da ima sreće da nema delegata na prijateljskim inače nikad više po njemu ne bi sudio, pa da je imao posebne zaštitare u hotelu u Marseillu...
    Stvarno je čovjek na mjestu, ne treba ga pljuvati jer se u emisiji mora podvoravati magaradi i koji put zažmiriti da ih je ipak "ukralo pokralo".
  • marcio amoroso
    32.5k
    Stvarno je čovjek na mjestu, ne treba ga pljuvati jer se u emisiji mora podvoravati magaradi i koji put zažmiriti da ih je ipak "ukralo pokralo".blackbully

    Ne znam čovjeka, ali ako si “na mjestu” onda ili ne zažmiriš ili jednostavno ne radiš taj posao.
  • Jaro
    5.7k
    pa bas zato treba pljuvati. Ak imas svoje ja neces se dodvoravati nikome...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.