• Kermit
    104
    Jbg sad Kule mora opravdat dobiveno povjerenje. Nadam se da nece zeznut i sefa i stanicu.NitkoBitan

    Pitanje je koliko u kontinuitetu Kule može pružati ovako dobre partije. Nadam se da može.

    Meni je Brodić baš ispao faca kad je uzeo onaj penal prošle sezone. Ima muda, a ima i znanja. Vidjelo se i u Varaždinu, a vidi se i sada. Valjda su vagali između Kuleta i Brode i odabrali Kuleta. Jebiga, nema mjesta za sve, a svi bi igrali. Pogotovo napadači kojima je jako bitno da igraju što više zbog forme. I sada kada Kule trpa nitko ne može reći da to nije bila dobra odluka.

    Slično i s Tolićem. Proigrao je kad je otišao.

    Opet, nekak si mislim da je za njih moglo biti mjesta i minuta, ali eto "c'est la vie" rekli bi Francuzi.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Slično i s Tolićem. Proigrao je kad je otišao.Kermit

    Nista protiv Tole ali njega se Slovan htio rijesiti, eto kako je proigrao cim je otisao. Brodic se ocito ne uklapa u ideju Marica i ostalih, Kulenovic jeste i to je to.

    Nece ni Kule zabijati sad svaku utakmicu po gol-dva, sto ocito neki ocekuju kako su ocekivali i 36 pobjeda u ligi.
  • Jameson
    421
    Brodic se ocito ne uklapa u ideju Marica i ostalih, Kulenovic jeste i to je to.IstinaZaDinamo

    I ispalo je super ovako kako je. Brodić je već treće kolo zaredom u momčadi kola, ima minutažu u kojoj može pokazati što zna i nije treća opcija (iako mu to u Dinamu ne bi bio problem biti)

    Kulenović je krenuo fantastično u sezonu, opravdao očekivanja i ovo je win-win situacija za sve.
  • Crni86
    3.5k
    ja sam cuo upravo suprotnu pricu, da ga je Slovan svim snagama htio zadrzat i da je vlasnik mu zato i dao desetku i rekao da ce gradit momcad oko njega.

    Samo da nejde nikuda jer je tada imao ponudu od Krznara i Celja.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tko ti je ispricao tu pricu? Ovo od Krznara je potvrdio i trener Slovana Weiss st., samo malo u drugacijem tonu.
    Tolic je doveden kao pojacanje, ali on unatoc dobrim brojkama prosle sezone nije uhvatio svoje mjesto u prvoj postavi. Problem? Igra u oba smjera, trka. Nije njima bilo o glavu ga prodat al s obzirom da je Celje pokazalo interes za njega, a Slovan za Matka i s obzirom da Slovan ne placa velike odstete isli su u trampe. Ostatak imas gore na linku, Mak je bio to krilo koje su upecali i pored Weissa, Maka, Marcellia, Barseghyana, Matko im vise nije bio potreban..
    Ove sezone svaku pocinju s 2 zadnja vezna upravo zbog Tolica, procjena je da im se isplati takva igra..
  • Crni86
    3.5k

    Ocito su mi izvori losi :lol:

    Ovaj clanak nisam ni skuzio, ugl tnx
  • deda
    32.5k
    Brekalo u Kasimpasi :nerd:
  • Brusa
    1.5k
    što je to kasimpasa? :yikes:
  • Purgeri
    755
    Ispaša u Turskoj
  • Krizy
    43.1k
    Uz Denija Jurića i njegov brat Tomi potpisao za Koper :grin:
  • Calello5
    27

    Meni je Tomi uvijek izgledao kao bolji i ozbiljniji igrač od Denija.
    Denija je na scenu stavila samo jedna bolja sezona u Šibeniku.
  • rioda
    4.8k
    Drago Vabec novi trener Međimurja :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.