• Captain America
    15.1k
    Hvala Orši na svemu, ali sam je donio odluku otići iz svog kluba u premierligaškog fenjeraša i sada mora živjeti s posljedicama.

    Najbolje je za obje strane da ostane upamćen po igrama iz prvog mandata umjesto po mućenju s povratkom nakon ovako teške ozljede.
  • IstokKa96
    611
    Orsic moze, ali na 'minimalac' po pitanju ugovora i biti spreman prihvatiti sve uloge u ekipi s posebnim naglaskom na ulogu rotacijskog igraca.
  • Zagi
    5.8k
    Sezonu za sezonom bi prvih Oršinih 10 tekmi bacili u Savu jer mu treba period da uđe u svoju formu.
    Onda se zalaufa i sve pet.
    Ne može on biti rotacijaska opcija.
  • Patak
    2.6k
    Ja kužim kaj vi pričate, ali ja valjda mogu malo maštati. Stiže Orša, ostaje Petko, pa polako hvataju zalet u LP i lome nekog velikana kao nekad Chelsea, Tottenham, Brazil...

    Je li Dinamo ikad imao bolji par igrača koji se međusobno poznaju i odlično funkcioniraju? Ja mislim da nije. I jedan i drugi su vrhunski i još bolji kad igraju zajedno. Ono dodavanje glavom Petka i trk Orše protiv Chelsea, pa onaj trk Orše i dodavanje Petku protiv Brazila...Pa to će se gledati za 100 godina.

    Jel postoji rizik, pa postoji, a jel postoji vjerojatnost nekog takvog antologijskoga gola? Mislim da postoji...
  • Nolifer
    7.1k


    I još uigraš Pjacu....Pjaca - Petko - Orša, dopustite me da sanjam :strong: :cheer:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kakav Orsic... Ne igraju imena, a to se vidi po reprezentaciji. Uostalom tu su ozljede, godine...
  • Patak
    2.6k
    Igraju 10 godina stariji igrači na ovom EP. Ma ok, neću ga više spominjati..možda me iznenade, a ako ne uvijek postoji YouTube...
  • Nino Bule
    12k
    Nek orsic odigra nesto nogometa pa mozemo pricat o povratku, ovako mačka u vreci dovodit nema smisla
  • Sajla
    4.1k
    Pjaca u Dinamo, a Orša u Rijeku na dokazivanje? :rofl:
  • miro
    3.5k
    Ako postoji igrač koji se ne treba dokazivat Dinamovim navijačima, to je Mislav Oršić
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Unatoč što stvarno volim Oršića kao igraca, mislim da stvarno povratak nema smisla. Em što njemu i inače treba nekoliko utakmica da krene, em je na pragu 32 godine, em je njegova najveća snaga u Dinamu bila fizikalija. Sve te stvari su problem kada se vraćaš od teške ozljede, a pogotovo ako već imaš skoro 32 godine. Da je besplatan, moglo bi se riskirat još. Ali em bi tražio poveliku plaću i status, em bi nas još i koštao ponešto za transfer.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Igraju 10 godina stariji igrači na ovom EPPatak

    Koji to igraci? Jedan Pepe rekorder u 100 godina i to na poziciji koja nije trkacki zahtjevna.

    Nekako sumnjam da ima puno 32godisnjaka koji se vrate na prijasnju razinu nakon teske ozljede. Nama treba Orsic u periodu kad je igrao u Dinamu, a on to sada sigurno nije i tesko da ce ikad vise bit.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ubit će vas romantika.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Oršić da je na štakama i dalje je avion za 99% sastava Dinama i HNL
  • Eduardo
    18.1k
    hrabra tvrdnja s obzirom na to da čovjek nakon ozljede ima svega 60 minuta nogometa u nogama. Uz to kao žive primjere imaš Pjacu i Perišića koji su dokaz da HNL baš i nije tako bezazlena i laka šetnja kad je u pitanju povratak na stare staze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.