• Imamo Dinamo
    3.3k
    Kak mi znamo tko je na čemu insistirao?Ali
    Kak mi znamo 100% da je ovo s Cacicem istina?
    Vjerojatno je, ali je isto tako i drugi dio clanka di je opisan rastanak s Nenom
  • Ali
    1.9k

    Obojica pregovaranju, i ishod djelomično ovisi i o pravnoj podlozi. Ja se sjećam da sam i ja dobio prijedlog ugovora kod svog poslodavca u tom vremenu gdje mi je predloženo bilo smanjenje plaće radi covida i ja sam pristao i potpisao takav anex. Bilo je kolega kod mene koji nisu, kak su prošli na kraju priče neznam, inače nevirim u tuđi novčanik pa ih nisam pitao, neki su i otišli tada iz firme isto neznam kak su isplaceni.

    Vjerojatno je i klub imao neke argumente sa kojima je izašao pred njegove odvjetnike kad su isposlovali nešto manji iznos. Ja iskreno sumnjam da je Bjelica samo tako se odrekao love, nije ni Osijeku par godina kasnije oprostio, u konačnici ako ima pravo zašto i bi.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ja iskreno sumnjam da je Bjelica samo tako se odrekao love, nije ni Osijeku par godina kasnije oprostio, u konačnici ako ima pravo zašto i bi.Ali

    Oprostio bi zato jer ako mu je Ugovor trajao još recimo 18 mjeseci i ako ga ne bio raskinuo, bio bi 18 mjeseci doma i u slučaju dobre ponude za 3, 6 ili 9 mjeseci morao bi odbiti novi klub i reći im da se strpe dok mu ne istekne Ugovor s Dinamom.

    To bi mu bio problem ako bi mu neki novi klub ponudio slične uvjete kao Dinamo pa bi prihvatio te uvjete jer želi raditi, a pogotovo bi mu bio problem ako mu novi klub ponudi bolje uvjete nego je imao prema Ugovoru s Dinamom.

    S obzirom na možda malo zločestu, ali sasvim realnu pretpostavku da Anti Čačiću nitko neće ponuditi uvjete kakve je imao u Dinamu za očelivati je da će Čačić inzistirati na zadnjoj lipi Ugovora.
  • Ali
    1.9k

    Naravno, sve su to pregovaračke stavke, mogao je Dinamo reći, gubiš funkciju prvog trenera, ostajes u radu skole, ostaješ na istoj plaći i moraš se javiti svaki dan na posao... ovako je dobio slobodne papire i jednokratnu isplatu.

    Ovaj (brko) ima taj komfor da mu je svejedno, njemu i takav model odgovara (osim ako antola ne traži svoj dio, a mislim da traži...)
  • Jaro
    5.5k
    U ovoj prici je jedino govno Antolic (uz pomoc Mumije i tajnice ) koji je potpisao taj ugovor valjda u strahu da Bayern ne preotme Cacica na kraju sezone...
  • Markelo
    2.5k
    Ako je istina to što se piše onda svaka "čast" brki. Klub te maksimalno ispoštivao, dao ti da idalje vodiš momčad nakon osvajanja titule, potpisao s tobom novi ugovor i trpio te sve dok nisi sve kredite potrošio. Da ne govorim kako je i preko Dinama došao i do reprezentacije. Nakon svega toga muzeš klub do zadnje lipe. Ok, imas na to pravo al u budućnosti bi mi tvoja karta štekala na čitaču ulaznica a zna se da se bez valjane karte ne može na stadion
  • Herñan Crespo
    79
    ajde molim vas kako mi se gade ovi komentari
    Vi kao nebi se odrekli tih para ?svaki od vas bi inzistirao na tim novcima nebudite licemjeri molim vas

    Svi bi se odrekli para, ljudi zabrovaljaju da je ovo sve posao. Svi gledaju to kroz naocale neke iz srca prema klubu al budite ozbiljni. Niko se nebi odreka ni lipe. To je moje misljenje.
  • IstokKa96
    557
    U pravu si...druga stvar je gledati ocima navijaca, a druga trenera u ovom slucaju. Ako te po ugovoru pripada, stvar je samo dobre volje popustiti malo ili nimalo...
  • maddaddam
    2.9k
    202303091314295006.jpg

    Petev pet od pet od kada se vratio u Ludu goru.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Koga zanima, u 14.05 je na Areni 10 prijenos utakmice Ademijevog novog kluba. Trebao bi on biti u prvih 11, nisam našao sastave.
  • Krizy
    35.9k
    U prvih 11 je.
  • miro
    3.1k
    Orša opet ni na klupi
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pise ozljeda..
  • marcio amoroso
    32.3k
    Baš me zanima hoće li Ćorić na ljeto potpisati za nekoga u HNL-u. Mislim da bi mogao za Lokose.
  • Sunja86
    994
    nc01yur6r8y1303x.jpg
    Benković ponovno u momčadi kola prema Sofa score-u napokon je počeo hvatati kontinuitet igara,mislim da bi se trebale ispratiti njegove igre u smislu povratka u Dinamo još je on mlad 25godina samo da bude zdrav da ga ne zaredaju ozljede opet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.