• Jurki
    8.6k
    Neka si kupi novu kuću što dalje od MaksimiraKrizy

    I jos je stari magarac tvrdio kak je odrasel blizu Maksimira i da je cijeli zivot uz klub i kolko mu znaci. Koja ljiga :vomit:

    Edit: isplatite ga i nek se tjera u picku materinu.. i zabranit mu prilazak stadionu dozivotno
  • Ali
    1.9k
    Pa kaj ste sad napali na brku, pa nije si sam pisao ugovor.
    A kad se iz iste blagajne isplatio bjelica u priblizno istom iznosu, to nam je bilo ok.
    Opet dvostruki kriteriji.
  • Jurki
    8.6k
    za razliku od Brke, Bjelica nije inzistiral na svakom centu.
  • Crusades1986
    9.7k
    zbog čega je Bjelica dobio otkaz, a zbog čega Čačić?

    Jel ti tak jako Bjelica trese kavez da ga malo malo moraš ishračkat?
  • Ali
    1.9k

    Kak mi znamo tko je na čemu insistirao?
    Znamo ( ni taj dio provjereno) da su isplaćene svote slične današnjem zahtjevu. Pisalo je za bjelka neto 1m€, što je u bruto iznosu kao i ovih 1,7m€ koje se sad spominje.
    A za brzu budemo vidjeli koliko će mu sjesti.
    Napominjem to je sve par eura gore dolje i iz iste blagajne ide lova.
  • Jurki
    8.6k
    mozda i je par eura razlike, i da naravno da ide iz iste kase.
    Ali je stvar u tome da je Bjelica potjeran bezveze, a ovaj je razjebal cijelu ekipu.
  • Krizy
    35.9k
    Bjelica je dobio 1.1M od 2.5M
    Čačić traži sve što je preostalo u ugovoru.
  • Nino Bule
    11.4k
    Jos je bjelica bio skupa opcija i grabezljivac koji voli novac, a ante jeftino rjesenje iz susjedstva i vojnik kluba, a ono kurcina
  • Ali
    1.9k

    Raskid ugovora sa isplatom otpremnine ili penala za prijevremeni raskid ugovora. Jer je tako odlučila uprava društva. U oba slučaja je to identičan slučaj. Uprava društva sa kojom su potpisali ugovor je inicirala raskid. U konačnici ako će ta uprava obeštetiti drugu stranu nije u obavezi niti obrazlagati razloge. Jer ako se sporazume, sama riječ govori to je onda sporazumni raskid ugovora.
  • Crusades1986
    9.7k
    U oba slučaja je to identičan slučaj.Ali

    Savjetovao bih ti da prestaneš pratit nogomet ako ti je to identičan slučaj :up:
  • Ali
    1.9k

    U bruto iznosu (a to je za blagajnu jedino bitno) su oni dobili ili će dobiti približno isti novac. Nezna se još koliki su iznosi za stožer kao dio ekipe jer i njihovi iznosi ulaze u bruto iznos isplate bivšim.
  • Ali
    1.9k

    Ja govorim o dinamovoj blagajni u koju sam i tada i danas uplatio svoj mali dio kroz ulaznice i članske.
    Za blagajnu je to isti slučaj, prijevremenog raskida ugovora prema odluci uprave kluba.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Zeznes cijeli roster, izgubis kup, zakompliciras prvenstvo i imas obraza trazit punu otpremninu... I jos je kao Dinamovac i "vojnik kluba"... Barem ce ostat u sjecanju kao negativac.
  • Krizy
    35.9k
    Hahahahaha e svašta
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ja govorim o dinamovoj blagajni u koju sam i tada i danas uplatio svoj mali dio kroz ulaznice i članske.Ali

    E jbt jel do toga doslo da je to potrebno naglasavat. Bome velika zrtva koju samo neki izdrze :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.