• deda
    27.7k
    Ovo je udarac glavom godine :rofl:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Kakav refleks!
  • Krizy
    35.5k
    Reklo bi se Payet i Marseille na aparatima.
  • IstokKa96
    556
    Sjetimose i Krune Jurcica na danasnji dan...
  • Fanboy
    2.2k
    Svaki put kada se aktivira ova tema dođem vidjeti da se Krznar ne spominje u najnovijem postu...
  • Crusades1986
    9.6k
    Sosa zabio za Stuttgart protiv Mainza.
  • Eduardo
    17.3k
    Navodno je za kraj tjedna zakazan sastanak šefova Barce na Camp Nouu, a na kojem će se analizirati mogućnost Olmova transfera već ove zime.

    Katalonski radio tvrdi da je Olmov agent Juanma Lopez već porazgovarao na tu temu s Barcinim sportskim direktorom Mateuom Alemanyjem. Navodno su se nedavno vidjeli u Madridu kada je Barca igrala protiv Rayo Vallecana.

    Na tom sastanku Alemany je potvrdio Olmovu agentu da ga još uvijek čvrsto želi dovesti u Barcu. No Olmo će se morati prilagoditi Barcinim financijskim uvjetima.

    Muno Deportivo piše da neće biti problema dogovoriti se s Olmom oko financijskih uvjeta, ali teško da će se to moći dogoditi nazimu. To je Olmo već priopćio čelnicima Barcelone.
  • Guinness
    1.9k
    Damir Krznar
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Napokon rubrika za Krznara
  • Ali
    1.9k
    Cak mi je u neku ruku zao kaj je Krki usao u ovu rubriku "bivsi igraci i treneri".
    Jer uskocio je kao vojnik kluba nije postavljao uvjete i cijelu karijeru je vezan za plavi dres, nije neki placeni Bugarin ... ali sam si je kriv, nakon Sherifa je sam trebao otici i reci decki ja nemam kvalifikacije za voditi ovu ekipu, a ne brljati kao moramo se podignuti...
    Ovako je iz kola u kolu mrcvario nas zaljubljenike u plavu boju...
    Ali bolje ikaf nego nikad.
    Barem je sam podnio ostavku i sad mi pada na pamet jedna od Dostojevskog:
    " budala kada shvati da je budala, vise nije budala..."
  • Somport
    556
    Nitko od nas nije htio ovakav pristup, ali jebiga, to je sport i ne možeš nikako od toga odbjeć. Imam veće poštovanje za njega sad jer je priznao pogrešku i podnio kao čovjek, a ne kao neki koji su se po nogometu iskradali od plaće do plaće. Želim sve najbolje bivšem treneru Krznaru, neka ne bude u potpunosti razočaran. (za kontekst, nemojte krivo shvatit, čovjek je trebao puno prije povuć okidač, ali sad je gotovo pa ide veselje)
  • Crusades1986
    9.6k
    Pjaca zabio za Torino protiv Empolija
  • marcio amoroso
    32.1k
    Pjaca zabio za Torino protiv EmpolijaCrusades1986

    I izašao nakon 35 minuta. Vjerojatno opet ozljeda.
  • Dudu
    2.6k


    nije, dobili su crveni, pa je išao vadit napadača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.