• flexXy
    1.9k

    Mislim da je bila fiksna odsteta 8m eura.
  • xavier
    11.1k
    ako oba nadmaše karijeru Modrićavjeko1701

    Lijepe želje, nema što :cool:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Jel ima Dinamo % od Sose? Spominje se Aston Villa i 30 M euraKrizy

    Dobro jel taj Steven može zamisliti momčad bez lijevog beka iz Hrvatske?

    A ako on želi Sosu prije Barišića i to za znatno višu cifru, to bi trebalo riješiti neke dileme oko toga koji je od njih dvojice bolji.
  • Neki tip
    19.2k
    tu dvojbu smo riješili hamburgerima na tvoj račun :)
  • Mali dioničar
    14.1k
    tu dvojbu smo riješili hamburgerima na tvoj račun :)Neki tip sa Zapada

    Hahahah, kakvo vađenje iz konteksta. Nismo se kladili tko je bolji igrač nego koga će Dalić staviti u ekipu.
  • Neki tip
    19.2k
    svi se slažemo da je bolji igrač, a kad je konačno to i "neznalica" Dalić uvidio, onda znamo da je stvar riješena.. :grin: na to sam aludirao
  • deda
    27.7k
    Golčina Brekala za Torino. Izgleda da smo bili u krivu oko njegove odluke da preseli u Italiju.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Nismo mi rekli da će on propasti u Torinu i da neće zabijati. Rekli smo da je otišao u klub koji je u najboljem slučaju sredina tablice, a to je nakon spominjanja Atletica itd smiješno.
    Torino je trenutno jedanaesti, ako dobiju ovo večeras. Ako slučajno izgube petnaesti su.
  • Neki tip
    19.2k
    da, slažem se, radi se naprosto o tome da Torino nije nikakav korak naprijed u odnosu na Wolfsburg..

    Ista stvar.

    Ok, Torino je povijesno veći klub, ali to je i Nottingham Forest. Ili HSV.
  • Neki tip
    19.2k
    Kakva ljudina je Dani Olmo!

    Evo i par izvadaka iz intervjua:

    Nismo ga trebali niti pitati prati li Dinamo. Ipak jesmo, a Dani kao da se naljutio kad smo mu postavili to pitanje...

    - Kako me to uopće možete pitati? Pa, naravno da pratim! Baš sam gledao ovu posljednju utakmicu protiv Osijeka. I još mi nije jasno da Dinamo nije pobijedio. Ali, vjerujem da će Dinamo osvojiti naslov prvaka Hrvatske, bez obzira na to što je ove sezone itekako uzbudljivo u hrvatskom prvenstvu. Nego, sad me jako zanima ova utakmica s Genkom. Nadam se i vjerujem u Dinamovu pobjedu! Moj bivši klub ima kvalitetu, neka samo igraju kao protiv Rapida u Maksimiru i eto ih na proljeće u Europskoj ligi. Mislim da je Dinamo bolji od Genka.

    ....

    Eto, zanimljivo, i Leipzig i Dinamo se protiv belgijskih klubova bore za proljeće u Europskoj ligi...

    - I vjerujem da prolaze Dinamo i Leipzig. Ha, baš si nešto razmišljam kako bi bilo jako zanimljivo da se na proljeće u Europskoj ligi sastanu Leipzig i Dinamo. Samo ne znam kako bih ja to podnio, ha, ha, ha... Bilo bi mi jako čudno, ne bih znao na koji gol pucati, kome zabiti, ha, ha, ha...

    ....

    ...Joj, kako bi bilo dobro da Gvardiol i ja na suprotnim stranama igramo u finalu Svjetskog prvenstva u Kataru za Hrvatsku i Španjolsku. Bio bi mi to najbolji događaj u karijeri - zaključio je Olmo....

    EMOCIJE PREMA VUKOVARU DRŽAT ĆE ME STALNO

    Na svom Instagram profilu Dani se poklonio Vukovaru. Ta njegova objava sjajno je prihvaćena u Hrvatskoj, dobila je tisuće i tisuće lajkova...

    - Nisam to objavio zbog lajkova ili da se bilo kome dodvoravam. Ja sam to objavio sa srcem i u dubokim emocijama. Sjećam se, moja prva utakmica za Dinamo bila je u Vukovaru! Bila je to memorijalna utakmica. Kad su mi ljudi objasnili što se sve događalo u Vukovaru, ostale su takve emocije koje me stalno drže i koje će me uvijek držati. Zaista se osjećam kao čovjek koji se mora pokloniti Vukovaru, za mene je to poseban osjećaj.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ne znam koliko dugo se treba zadržati u klubu i šta se sve treba odraditi, ali za mene osobno je Dani apsolutna legenda Dinama.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ne znam koliko dugo se treba zadržati u klubu i šta se sve treba odraditi, ali za mene osobno je Dani apsolutna legenda Dinama.marcio amoroso

    1/1.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Čak vjerujem da bi prije on došao odraditi jednu sezonu pred kraj karijere da pomogne klubu,ako ništa u marketinškom smislu,nego neki naš igrač tipa Ćorluka,Lovren,Modrić,Mandžukić...(s tim da dvojica navedenih još imaju šansu)
  • Mali Zeus
    9.6k
    To je stvar kod legendi. Može biti najbolji mogući igrač, ali ako nema neku povezanost s klubom ne bi se trebao smatrati legendom. Recimo Sammir (opet ja o njemu, ispast će da ga ne volim hehe), dok je bio u Dinamu, bio je najbolji igrač lige i to bez da se previše trudio, a opet nije ni tad, a ni poslije imao nikakvu povezanost s navijačima. Istinabog tad nije bilo velike povezanosti momčadi s navijačima općenito, ali opet na kraju priče je lik bio i prošao i bit će samo fusnota u Dinamovoj povijesti.

    S druge strane Olmo, osim što je bio jeben igrač, tj. i sad je naravno, se ponašao i disao kao da je rođen u Zagrebu i kao da navija za Dinamo od malih nogu i više drži do Dinama i sad kad više nije ovdje, nego neki domaći igrači. S pravo se uvijek uz Olmo kaže naš. :)

    Ili recimo Ademi. Čovjek je Dinamo, diše, doručkuje, ruča i večera Dinamo. Hebena, teška legenda. Kapetančina. Kako je on uletio među one Cityjeve pedere kad su slavili pred sjeverom, divota živa. Ili da je Livaja slavio kao pred Armadom, pa Ademi bi ga pojeo. :D

    Tko je legenda je naravno subjektivni dojam i svatko ima drugi, just my 2 cents. :grin:

    Napravio bi poveznicu s pričom s Unitedom. Kod njih se još uvijek vode rasprave je li Ronaldo legenda ili ne iako je bio jedan od ako ne i najbolji igrač koji je za United igrao ika. Više je bio povezan s Realom iako su ga navijači Uniteda cijelo vrijeme obožavali, a navijači Madrida zviždali. Ovaj povratak mu je jako pomogao u cijeloj toj dvojbi na stranu da je legenda naravno.
  • Markelo
    2.5k

    Hehehe, pa ne mogu mu ništa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.