• Krizy
    35.4k
    Gavranović opet zabio
  • marcio amoroso
    31.9k
    Najveći kretenizam i debilizam u zadnjih 20 prelaznih rokova je bilo prodati Gavrana, a dovesti Čopa i Andrića da igraju to šta je on mogao i morao igrati.
  • Neki tip
    19k
    Gavran je smatrao da treba biti prvi napadač (i meni se čini da je trebao), definitivno nije namjeravao biti ono što igraju Čop i Andrić (koji, btw, solidno izgleda otkad ima kontinuitet.. fan mu sigurno nisam, ali statistika mu je posve korektna).
  • Markelo
    2.5k
    Da sam trener Dinama tukao bi se da mi dovedu poštenog napadača. Njemu otišao Gavranović a on se zadovoljio s Čopom i Andrićem. Kako može igrač koji neigra 6 mjeseci bit zamjena za švicarskog reprezentativca?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa i bio bi prvi napadač da je bilo iskrenosti od Krznara i ekipe i da su mu rekli da će Petka povući na desetku.

    Edit: meni osobno Andrić izgleda užasno. Statistika tamo ili ovamo. Napadač Dinama koji nije u stanju da se protiv Istre izbori sam za šansu ili da jedinu mrtvu, ali baš mrtvu promaši za mene je sve, ali ne solidan.
  • Neki tip
    19k
    Pa i bio bi prvi napadač da je bilo iskrenosti od Krznara i ekipe i da su mu rekli da će Petka povući na desetku.marcio amoroso

    Misliš da su oni imali plan to napraviti? Ja ne mislim da su mu mogli reći, jer mislim da ni sami nisu znali da će se to dogoditi. To je bila improvizacija, a ne plan, po meni.

    Napadač Dinama koji nije u stanju da se protiv Istre izbori sam za šansu ili da jedinu mrtvu, ali baš mrtvu promaši za mene je sve, ali ne solidan.marcio amoroso

    Andrić nema kvalitetu za Dinamo, tu smo suglasni. No po meni daje više no što sam očekivao od njega. Jučerašnji gol je baš golgeterski. Onaj glavom na nabacivanje Ristovskog isto. Rješenje nije, ali je zabio 4, 5 golova u 5, 6 utakmica ak se ne varam. Solidan učinak, da budem precizniji.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Misliš da su oni imali plan to napraviti?Neki tip sa Zapada

    Iskreno mislim i mislim da je on otišao zbog neke svađe ili tako nešto.

    Andrić nema kvalitetu za Dinamo, tu smo suglasni.Neki tip sa Zapada

    Tu sve počinje i završava. Kao takav nema šta tražiti u Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    nbqme8xb5ch834me.jpeg

    Strašna su vremena došla kad se ovako nešto naziva muškarcem :vomit:
  • xavier
    11.1k


    A pas je valjda morao hitno van pa je Lirim u brzini obukao ženinu trenirku i tenisice :sweat:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Opis je još najjači :monkey:
  • deda
    27.6k
    Broz zabija za Internazionale
  • Blue98
    722
    Majer asistiro za pobjedu rennesa protiv mure
  • Mali Zeus
    9.3k
    Isječak iz današnjeg intervjua Eduarda Da Silve u Jutarnjem, gdje govori o svom 10godišnjem sinu Matheusu:Neki tip sa Zapada

    Malom hitno državljanstvo dati.
  • Mali dioničar
    14k
    Intervju sa Da Silvom je izvrstan. Priča o činjenici da je Flamengo doveo portugalskog trenera (Jorge Jesus) i da je to dobitna kombinacija za brazilski nogomet. Brazilska tehnika i europska strategija.

    Ali imamo tu eksperte za brazilsku ligu koji mogu opširnije o tome.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Asistencija Gvardiola za vodstvo Leipziga protiv Dortmunda. Vrhunska asistencija, baš vrhunska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.