• vjeko1701
    5.9k
    Ovisi, od svih igrača koji su rano otišli van, on mi je najviše davao dojam da voli klub i da je za njega Dinamo više od samo stepenice za dalje.

    Ako bi on s 30 došao, to bi bilo fenomenalno...iskreno, čak i s 33 bi mogao koju sezonu vjerojatno. Vidi Modrića danas.
  • Dudu
    2.6k
    Ne znam jel se zajebavate, kako mu ide napredak iz sezone u sezonu, lik ima potencijal bit najbolji veznjak svijeta oko 30. godine
  • vjeko1701
    5.9k
    Zar Dinamo zaslužuje išta manje? :D
  • Dudu
    2.6k


    naravno da ne, zato nam igraju Miške i Gojak haha
  • Blue98
    719

    Pa kako napreduje vjerojatno i hoće.
    Inače jako mi je drago zbog njega, postao je igrac kakvo smo cijelo vrijeme očekivali od njega da postane.
  • Dudu
    2.6k
    kad bi išao predviđati sljedeći klub Kove, rekao bi Bayern, to bi bio kec na desetku :100:

    Dinamo -> Inter -> Real Madrid -> Chelsea -> Bayern
  • Mali dioničar
    13.8k
    Ne znam jel se zajebavate, kako mu ide napredak iz sezone u sezonu, lik ima potencijal bit najbolji veznjak svijeta oko 30. godineDudu

    :up:
  • deda
    27.2k
    Ivan Božić zabio pogodak za pobjedu Celja u Kidričevu. Njegov 5 gol u sezoni.
  • markoli
    1.6k
    Majer ušao s klupe i odmah asistencija za pobjedu Rennesa.
  • Dudu
    2.6k
    Modrić 400 nastupa za Real Madrid i najstariji igrač u ovom stoljeću da nastupi u El Clasicu, nije loše
  • Neki tip
    18.7k
    Modrić 400 nastupa za Real MadridDudu

    Ma, alibi igrač, dodaje prvom do sebe.
  • Dudu
    2.6k


    haha kad se sjetim tih dana i izjava ljubitelja bile boje, znaju ljudi
  • Neki tip
    18.7k
    haha kad se sjetim tih dana i izjava ljubitelja bile bojeDudu

    O, pa nije to bilo rezervirano za ljubitelje bile boje.

    Debili svih boja uspijevali su vidjeti ono što Zidane, Mourinho, Benitez i Ancelotti nisu. A ni navijači Real Madrida, navikli na tarabe..

    Da kepec Modrić pojma nema.
  • jp23
    2.2k
    Damian Kadzior upisao asistenciju u 4-1 pobjedi Piasta nad Legijom.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    Kad je već radi sjećanja. Ja se sjećam još njega, kad ga Mou doveo za 37.5 miliona, a Barca Songa( za kojeg ne znam di je sad) za 44.5 i Marca i slicni govorili da ce biti Modric precjenjen a Song jedan od najboljih veznjaka.

    Gol protiv Uniteda na Old.Traffordu i ostalo je povijest kako kažu, zlatna lopta, drugo mjesto na SP, nagrada za najboljeg na SP, itd itd.. :smile:

    Top3 veznjaka svih vremena, ako ne i prvi, ali, naravno puno nas kao i ja osobno mu ne možemo amneziju pustit.. jbg.. ne možeš..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.