• Mr Anderson
    8k
    Ovo jučer mu je najbolja utakmica otkad je u Chelsea.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Realno, Modrić je u njegovim godinama bio jako dobar, ali ni blizu da bi netko pomislio koja će zvijer postati.
    Iskreno, kad je Mourinho Modrića uzimao u Real, mislio sam da to radi samo da napakosti Villas Boasu koji ga je tada htio u Chelsea.
    Tako da ne bih još otpisao Matea za velika dostignuća, ali mora sam postati svjestan koju moć ima i prestati sa alibi igrom.
    Već sam jednom prigodom to rekao - za Matea sam gledajući ga u Dinamu zbilja mislio da može postati najbolji vezni na svijetu. A nisam bio jedini, mislio je to i Modrić kad ga je preporučio za transfer iz Intera.

    https://bleacherreport.com/articles/2551976-real-madrid-transfer-news-mateo-kovacic-will-win-ballon-dor-says-luka-modric
  • Infinity
    16.4k
    Mali Budimir sinoc zabio za Persepolis i donio mu naslov prvaka Irana. Treca je to u nizu titula za Persepolis i treca u nizu za Branka Ivankovica na njihovoj klupi. Na putu do titule u prosjeku ih je bodrilo preko 40.000 ljudi. Impresivno.
  • Dudu
    2.6k
    Kakav doktor - MM17

  • Mali dioničar
    15.2k
    Nije baš nešto igrao, ali eto obukao je dres...nisam imao pojma da mu je mali iz Rijeke sin.

    https://m.vecernji.hr/sport/igrao-sam-s-davorom-sukerom-i-onu-pustenu-utakmicu-u-pristini-1320606
  • Kwedi
    3.8k
    • Kakav je bio put Dinama do trofeja Kupa velesajmskih gradova?

    - Igrali smo najbolje protiv velikih ekipa, eliminisavši Juventus i Eintracht, koji je tada imao snagu kao Bayern danas. U prvoj polufinalnoj utakmici u Frankfurtu izgubili smo 0:3, a u Zagrebu smo pobijedili sa 4:0 nakon produžetaka. Nadigrali smo u finalu engleski Leeds sa Jackijem Charltonom. Na Maksimiru je bilo 2:0, a u revanšu 0:0. Od žirija na čijem je čelu bio Sir Stanley Rous (tadašnji predsjednik FIFA-e), proglašen sam najboljim igračem finalnog dvomeča. Imao sam 21 godinu i bilo je čudo da klub iz bivše Jugoslavije osvoji evropski kup.

    Dinamo je u to vrijeme imao kvalitetnu generaciju igrača koja je igrala pet godina zajedno i izvanredne trenere. Do finala nas je vodio Branko Zebec, a u njemu Ivica Horvat, stručnjaci koji su se formirali u njemačkoj trenerskoj školi. Igrači su se tako dobro poznavali da smo mogli igrati žmireći i funkcionisali smo na najbolji način.

    • Po čemu je zlatna generacija Dinama bila prepoznatljiva?

    - Pristup radu bio je profesionalan, uz maksimalnu želju da ostvarimo dobar rezultat. Dinamo je preferirao igru čiji je čar bio u tehničkom nadmetanju, što je davalo ljepotu, pa su gledaoci mogli uživati. U to vrijeme Dinamo je važio za jedan od najgledanijih klubova, bez obzira na to gdje je igrao. Dinamovi navijači bili su istinski zaljubljenici i cijenili su fudbalske vještine koje smo im prikazali. I ako je druga ekipa bila bolja od Dinama, oni bi je ispratili aplauzima sa Maksimira.

    • Da li je osvajanje prvog evropskog trofeja Dinama predstavljalo iznenađenje?

    - Priredili smo veliko iznenađenje svim ljubiteljima fudbala sa evropskim naslovom kao prvi klub iz eks države. Tome se niko nije nadao, a Dinamo je pokazao da može zabilježiti podvig. Prije početka sezone 1966./67. imali smo uspješnu turneju po Južnoj Americi, gdje smo igrali protiv najjačih timova Kolumbije, Argentine, Perua. Na stadionu u Santiago de Čileu remizirali smo 2:2 protiv Santosa, za koji su nastupali Pele, Tostao, Lima. Odigrali smo 12 utakmica, u kojima smo ostvarili devet pobjeda...


    http://balkans.aljazeera.net/vijesti/piric-svida-mi-se-nacin-rada-roberta-prosineckog
  • deda
    32.6k
    Zeko :love:

    Pa ja sam mislio da on nema snage za tekmu.
  • BluePhone67
    4k
    Zajec Zeko, Dinamovo med i mlijeko
  • Mali dioničar
    15.2k
    :up: Dobar je skroz. :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    Akademija Pandev uzela kup na penale u Makedoniji, u regularnom dijelu jedan gol dao i Saško Pandev
  • Kwedi
    3.8k
    Endri Čekići za Olimpiju šesti pogodak u posljednjih šest utakmica
  • 000
    946
    Dobar je paker, nisam znao da je tako dobar strijelac.
    Ponajbolji igrac dvojke proslu sezonu.
  • Kwedi
    3.8k
    Domžale jučer imale prosjek godina 19,7 protiv Triglava.

    Najstariji naš amerikanac Darrick Kobie Morris
  • Kwedi
    3.8k
    Umro Zlatko Škorić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.