• Eduardo
    20.2k
    Evo Kotarski brani u Ajaxu; 25 nastupa, 2205min.

    Šemper ipak nije toliki talent koliko je razvikan bio.
  • LovroZG
    1.3k
    Sosu je ozljeda sjebala. Taman je posto prvotimac kad se ozlijedio na 3-4 mjeseca i onda kurac.

    A kad smo već kod mladih, Kotarski je cijelu sezonu prvi golman Ajaxove B momčadi u drugoj ligi.
    Kulenović dobiva ozbiljne minute u Legiji i ima par golova i asistencija.
  • The Undertaker
    5.3k
    Za veliku većinu tih klinaca odluku donose neki drugi, uglavnom manageri. Uzmi lovu odmah, a poslije što bude. Malom kupe bijesni auto pa ovaj misli da je boga za bradu uhvatio.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Sosu je sjebalo to što ga je jedan trener tražio i onda taj isti trener dobije otkaz nakon par kola. Poznajem Bundesligu prilično i tamo je jednostavno tako da kad je borba za opstanak da igraju iskusni, novi trener je došao da osigura opstanak i igra mu stalno Insua.
  • deda
    32.6k
    A i Kalaici bi već bilo vrijeme da počne igrati prvoligaški nogomet.
  • BluePhone67
    4k
    Sosa je zadnji put u HR novinama nesto seruckao po treneru da ga ne stavlja i ovi su dosli do tih informacija i dobio je fino po nosu i lagano na klupu i na tribinu. Nema kod Svabe
  • 000
    946
    Jos jedan dokaz kolika je legenda Kujtim:

    iYYaA5w.jpg
  • dinamo vitez
    300
    Evo malo vijesti o bivšim modrima kojih se vjerojatno malo tko sjeća:

    Bivši stoper Dinama, Brazilac Gabriel Magalhaes (22) koji je u modrom jatu izdržao tek pola godine i par utakmica prošle godine, zabio je sinoć svoj prvijenac za Lille u visokoj pobjedi 5-1 nad liderom PSG-om nakon što je ušao s klupe. Definitivno jedan od najčudnijih transfera Dinama.

    S druge strane, i drugi bivši Dinamov stoper Boštjan Cesar je, usprkos 37.-oj na leđima, zabio za svoj Chievo u domaćem porazu od Napolija 1-3. Cesar je u Chievu, za koji (ne) brani i naš Šemper, već 9 godina. Dinamo je napustio prije 14 godina.
  • Infinity
    16.4k
    O tom Gabrielu se danas toliko raspisalo kao nekom promasaju Dinama, kao da je decko u najmanju ruku stub obrane Lillea koji jurisa prema tituli bez poraza uz dva primljena gola za 35 utakmica. Decko je odigrao 8 (slovima OSAM) utakmica u ligi u kojima je upisao 585 minuta. U 32 utakmice cak 17 puta nije bio ni na klupi. U zadnje vrijeme malo vise igra, mada je prosle dvije presjedio na klupi, a ovu usao u drugom poluvremenu. Da nije zabio PSG-u u sinocnoj rapsodiji nitko ga se na kraju sezone ne bi ni sjetio. Mozda bude veliki igrac, mozda budemo zalili, al danas nemamo potrebu za tim. Lille je trazio 4-5 milijuna eura za igraca kojeg je struka procijenila da ne vrijedi toliko. Ako se dvojilo izmedju njega i KTC onda nema prostora ni za sekundu zaljenja, pa makar postao i vrhunski igrac, danas je KTC bolji i potrebniji. Bit ce ovih talenata, ne mogu se svi pokupiti, nekog se mora i pustiti.
  • dinamo vitez
    300
    Mene čudi kako je bila izvješena odšteta od 4-5 milijuna eura, a momak veći dio polusezone proveo u drugoj momčadi. Ništa mi tu nije bilo jasno.
  • Eduardo
    20.2k
    Da se prisjetmo malo i Juniora Fernandesa...ni njemu nije bilo strano trpanje sirotog Lovre

  • 000
    946
    Jos jedan odlican uradak :up: Meni osobno strasan igrac, uz sva ona boliqurtschina izdanja.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    definitivno jedan od boljih krilnih igrača što su igrali u Dinamu, jao al kako mi je žao što Bjelica nije vodio neke od igrača od proteklih godina. Šta bi on napravio od jednog Henriqueza koji je bio jedan od taktički najpotkovanijih napadača zadnjih 10 godina ovdje, Fernandesa, Sigalija, od onog "sina vjetra" Guiliermea il kak već. pa i Pinta i Soudanija koji su igrali svoj maximum mislim ipak, ali tko zna

    tek nakon jedne ovakve sezone vidimo kakve smo mi jebivjetre imali na klupi od trenera, pa to je sramota
  • Eduardo
    20.2k
    Opet bivši stoperi zabijaju, Vida i Šimunović. Vidi je ovo treći prvenstveni gol u zadnje četiri utakmice.
  • Eduardo
    20.2k
    Kovačić ušao u 4. uzastupno europsko finale, 3 Lige prvaka i sada Europa liga. Valjda napokon upiše koju minutu u finalima. Sinoć je odigrao svih 120.min.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.