• NitkoBitan
    13.5k
    Bas me zanima oce li se prije rasprodati sjever gore ili jug.
  • SAS1987
    14k
    Baš za guzice i sise temuxFire
    Čekamo te tamo i pritišćemo F5 ko da igramo retro igru Winter Olympics.

    Bas me zanima oce li se prije rasprodati sjever gore ili jug.NitkoBitan
    Ja nikad nisam bio na jugu (a volio bi jednom ići) al sam bio impresioniran pogledom na teren sa sjevera gore. Istina, bili smo odmah uz ogradu pa moguće da zbog toga al moj je dojam da je sjever gore bolji od juga.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sto se tice dojma atmosfere jug je bolji jer je nasuprot sjeveru. Isto tako ne vjerujem da ce bit nekih guzvi kao ispred sjevera jer ce na jugu bit oko 2000 nasih. Da sam stariji covjek sa djecom definitivno bi otisao na jug.
  • Nino Bule
    12k
    Ako bude organiziran ulaz na sjever kao protiv chelsija ne treba se brinut za guzve i djecu.
  • Nolifer
    7k
    Čekamo te tamo i pritišćemo F5 ko da igramo retro igru Winter Olympics.SAS1987

    E jbga. bila prazna baterija na mobu...
  • Gelipter
    3.5k
    zašto imam godišnju... :cry:
  • masacusec
    3.2k
    Pa kaj ju ne slikaš? Ak te skuži, veliš da si novinar iz dnevno hr
  • Nolifer
    7k


    to je zapravo i poziv navijacima da dodju kupit karte..

    @Gelipter to je prednost nas kaj nismo bili u mogućnosti uzeti godišnju...
  • SAS1987
    14k
    Ili da radis "scouting za neke manje produkcije" poput jednog uvazenog Zonaša :joke:
  • Crta
    40
    6.30....red oko 200 ljudi i puni se polako :)
  • Captain America
    15.1k
    Dobro pa sam prije sinoćnjeg izlaska skoknuo na Max po kartu. Sad lagano na počinak. :lol:
  • xavier
    11.4k
    Može li mi netko objasniti jednu stvar?

    Ok, kad ide pretprodaja vlasnicima godišnjih, kao za Salzburg u gostima, prekrasno je za nabaviti godišnju s obzirom da više nisu u prodaji.

    No iz kojeg se točno razloga ljudi nisu učlanili u klub odmah kad su vidjeli sustav prodaje za Chelsea? Naravno da bi bilo kasno za Chelsea, ali sad bi bili članovi i imali pravo kupiti u pretprodaji...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Može li mi netko objasniti jednu stvar?


    No iz kojeg se točno razloga ljudi nisu učlanili u klub odmah kad su vidjeli sustav prodaje za Chelsea? Naravno da bi bilo kasno za Chelsea, ali sad bi bili članovi i imali pravo kupiti u pretprodaji...
    xavier

    teško za objasniti, možda su ljudi neinformirani, misle da je to ne znam kakva procedura, misle da učlanjenje u klub košta 500-600 kuna, tko zna...

    meni je isto fascinantno da ekipa hoće na utakmice LP, spremni su se probuditi u 5 ujutro da bi stali u red, a nisu spremni platiti 60 kuna da bi dobili pravo prvokupa za preostale europske utakmice :lol:

    inače, pohvalio bi sustav prodaje, ajd što članovi ne mogu kupiti kartu online, glupo, ali mogu prožvakati. međutim, da se za plaćanje karticom (zamislite kako rijedak sustava naplate) mora ići iza kontejnera, kao da kupujem drogu ili pištolj, e to mi je apsolutni vrh :rofl:
  • deda
    29.4k
    Jel ima tko na karatani, kakva je situacija?
  • blackbully
    4.5k
    Jel ima tko na karatani, kakva je situacija?deda

    Preuzeto sa Instagrama.
    Attachment
    284286FC325B4D64BACCE7A6B66DAFB1_video_dashinit (2M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.