• Šteco
    680
    Mi smo klub članova, cijeli dan me zove ekipa kaj bi sad na derbi ili Lp. Učlanite se!Mikina lijeva kopačka

    Ovo.

    Mislim, zvali me i članovi kojima sam pomogao da kupe jer nisu u mogućnosti, ali većinom me zvala ekipa koji nisu.

    Štoviše, na prijedlog jednom poznaniku da se učlani, jednostavno je i dobro jer dobiješ i 4 ulaznice za neke druge hnl utakmice izuzev derbija i Europe, za koje ćeš jedino tako opet moći kupiti kada za to dođe vrijeme, dobijem odgovor - da ali nemam ja vremena baš, na ovu bi otišao s frendom i ćerkama.

    Rekoh mu jbg, onda ništa od ove utakmice, a za iduću derbi utakmicu ili Europu nam samo obojici uštedi vrijeme i ne zovi me. Čujemo se, bok.
  • gledatelj
    549
    Mene to.ne čudi previše. Pa valjda pola ljudi ne zna koristit mbanking ili ne kupuje preko neta ništa. I njima je sve to komplicirano. Pa jbt koliko ljudi još uvijek čeka u koloni na atoputu jer nisu u stanju kupit ENC.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ako im je racun blokiran i ako su ono 60+ onda mogu razumjeti, inace nek bace te telefone ako ih ne znaju koristiti i nek si kupe Nokiu 3210…
  • Toni90d
    388

    Sami krivi, i bolje da ne kupuju ENC, samo mi još na toj rampi treba gužva.
  • Boysica
    498
    Jbt prek Air casha čas posla kupit karte tak ja uzimam .
  • Liks90
    1.9k
    21.25h

    SD uskoro rasprodan(ostalo cca 20ak ulaznica), ZD cca ostalo 875
  • Big Daddy
    1.1k
    to i ja kazem, samo lijepo proletim :D
  • Boycie
    1.1k
    Otvorit ce se mjesta jer ima do tekme, puno godisnjaka ne zna jos da li ga prepustiti. Do kad je rok?
  • Liks90
    1.9k
    SD rasprodan, ZD ostalo cca 830
  • Dubbbrava
    446
    Iskreno nisam očekivao da će prvi dan otić 4000+ ulaznica :strong:
  • Big Daddy
    1.1k
    Do dana prije tekme do ponoci
  • Big Daddy
    1.1k
    Mislim da nece puno godisnjaka odustati, ali pokoji bude iz razno-raznih razloga, tak da se pokoja karta na SD bude oslobodila.
  • Olmić7
    36
    Dešavala li se šta? Na koliko smo preostalih za ZD?
  • deda
    32.5k
    Jučer je bio udar i to je uvijek tako prvi dan. Preostalo vrijeme do utakmice će kapati po par stotina ulaznica dnevno.
  • Big Daddy
    1.1k
    Vjerujem da jos ekipe ceka da se na SD koja karta oslobodi od godisnjaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.