• Benji
    0
    Može li neko objasniti kako preuzeti besplatne ulaznice preko interneta?
  • Big Daddy
    1.1k
    ne ide za tovare.
  • nemapredaje
    3.2k


    Nikak.

    Besplatne ulaznice ne vrijede za derbije.
  • don
    5.5k
    dođi kupi nismo skupi
  • Big Daddy
    1.1k
    Samo jos 1 sektor je ostao na SD?!
  • recikaj86
    352
    Još od prije 1 sat je tako
  • mali M
    5k
    .opet ću sam na tekmu :lol: jedini frend član kojeg znam se ne javlja, a uzet bar još jednu kartu za nečlana pa dobit nekog frenda da ide samnom nemogu jer je prodaja samo za članove! :lol: Živote gdje smo došli kad sve rasprodamo 10 dana prije tekme! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Liks90
    1.9k
    Za SD ostalo 395 cca, ZD cca 950 ulaznica, SG prodano oko 200 ulaznica, ZG prodano oko 535(ostalo je dosta, pa je trenutno lakše pisati koliko je prodano za gornje etaže)
  • Big Daddy
    1.1k
    SD do kraja dana ode
  • Big Daddy
    1.1k
    kaj je s ovom sektorima na ZD koji nisu pusteni u prodaju?
    Se budu evtl. otvorili ako se ostatak tribine rasproda ili je to namijenjeno za sponzore uli kogagod vec? I koliko je to uopce karata?
  • Liks90
    1.9k
    već je napisano par postova prije…nešto sponzori, a nešto će vjerojatno pustiti kad se ovo proda
  • Felip
    174
    Obično su puštali jedan središnji sektor koji je i najatraktivniji, a taj se neće otvarati dok ne padne onaj neatraktivan do zida. Zapravo i tu mi je palo na pamet da bi ti rubni sektori mogli biti jeftiniji od središnjih jer jednostavno nije isti doživljaj, a ovako si sve strpao u isti koš što možda nije fer.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nisam siguran da mi se sviđa ta opcija da ako nisi član ne možeš na tekmu. Ja sam član i htio bih povesti osobe koje nisu članovi, a ne žele se učlaniti samo zato da bi mogli na derbi. Više mi je fer bilo ono da član može kupiti i za nečlanove, pa neka se oni sami odluče žele li pripadati Dinamu ili ne.Felip

    Ne postoji opcija da ako nisi član ne možeš na utakmicu, niti će ta opcija postojati. Jedina opcija koja postoji je pravo prvokupa za članove.

    Zašto ono postoji? Odgovor je vrlo jednostavan. Dinamo je članski klub. Član je temeljni element kluba i kao takav u svom klubu ima prednost pred više od 8 milijardi drugih ljudi u svijetu. Pravo prvokupa postoji iz vrlo jednostavno razloga: ne smije se dogoditi da član ostane bez ulaznice zato što ju je kupio netko od preostalih 8 milijardi ljudi koji nisu članovi. To je to. Zato i ovo o čemu pričaš, o članovima koji mogu kupovati za nečlanove, nema nikakvog smisla jer opet dovodi do ni malo korektne situacije da članovi možda neće moći gledati svoj klub u derbiju, a moći će ga gledati netko kome ni približno nije stalo do njihovog kluba kao njima.

    Dinamo je klub za sve, ali Dinamo je prvenstveno klub svojih članova. I članovi će uvijek imati prednost pred ostalima jer je to jedino zdravo i normalno.
  • Olmić7
    36
    Pretpostavljam da je SD pred rasprodajom?
  • Mikina lijeva kopačka
    26

    Amen.

    Mi smo klub članova, cijeli dan me zove ekipa kaj bi sad na derbi ili Lp. Učlanite se!
    Niti jedan od njih nije siromah da nemre platiti 20 eura godišnje, samo ih je sad uhvatiila euforija, a prije oh je bolio kurac jesu ili nisu članovi, prate dinamo ali od doma.

    Velim im da se ili sad učlane ili sljedeće pa da su mirni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.