• Nino Bule
    13.8k
    Nije rasprodano dok klub sluzbeno ne objavi, nemojte sirit dezinformacije
  • Mrvica
    3.9k
    Od padanja servera, nema događaja pa do pušione. Jbg više sreće drugi put. Al ne odustajem
  • Nousername
    664
    Meni isto zvuci nereaono da je oslo sve u pola sata
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo ovako, pecao sam karte za prijevoz i proslo i njima i meni.. sad imamo duple za sjever gore.. nisam siguran jel bolje vratit ili mislite da ako nekom tu treba da ce moc na tude ime?
  • Jurki
    11.7k
    Na aircashu ostale 4 karte
  • Papastrumf
    12.4k
    Zasto je neralno da 7-8 ili max 10k ode u 40 min?
  • blackbully
    4.5k
    Nije rasprodano dok klub sluzbeno ne objavi, nemojte sirit dezinformacijeNino Bule


    ts7c81i86wqg686q.jpg

    Okej šefe, u pravu si :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Klub je objavio da je rasprodan cijeli zapad. Ulaznica za sjever jos ima.
  • Nousername
    664
    zato jer prodaja na karatani ne ide prebrzo ,a server padne cim ima nesta malo vise ljudi
  • Nino Bule
    13.8k

    Eto sjever gore i dolje jos dostupni
  • The Undertaker
    5.4k
    Ljudi koji nemaju godišnje i/lli članske nisu ništa manje Dinamovi navijači. Ovo gledanje s visoka i nabijanje krivnje zato što ljudi nemaju godišnje ili ne dolaze na HNL je potpuno pogrešno i kontraproduktivno. Svatko ima svoje razloge zašto i kada ide na utakmicu.
    Isto tako, ljudima treba biti jasno da klub treba prvenstveno misliti na svoje stalne navijače i da se ne čude ako u ovakvim slučajevima ostanu bez karte. Meni je prodaja organizirana sasvim korektno. Članovi imaju prednost a ostali neka se snalaze. Klub je mogao iskoristiti ovu situaciju (kao što su je u Splitu iskoristili) da bitno poveća broj članova ali im to očito nije u interesu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ma sve je to u redu, al ne razumijem što je toliko teško organizirati online prodaju za članove kluba?
    ja sam član kluba i ostat ću bez ulaznice...vjerojatno neću ići jer nisam tip za sjever i ne volim gledati utakmicu iz te perspektive. jednostavno nemam vremena stajati u redu par sati!
  • superhik
    11.1k
    Jebeš Chelsea, kad se mogu očekivati ulaznice za Goricu?
  • Fićo1986
    1.1k
    Nedaj Boze uc na facebook stranicu Gnk Dinama i čitat komentare....ja sam dobio 3 blaža mozdana udara i 14 čireva na želucu....točno vidis ekipu koja niti nezna gdje se nalazi Maksimir kako divlja da zakaj im pise da nema dogadjaja na ulaznice hr....da bar ne vide ni l od lige prvaka
  • Mrvica
    3.9k
    I ja sam član kluba koji ne živi u ZG pa bi gledao sa reflektora ako treba al na kraju tv mi ne gine. Pokušavam sat vremena i ništa nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.