• Big Daddy
    180
    e to je prijedlog, to je nabrijavanje, a ne ovaj gore kaj o Puli prica
  • jedan u nizu
    6.1k
    Da će bit navala za Rijeku bit će, ali sad spominjat neke Wembleye. Prvo je misija da nas se skupi 15+ tisuća doma na Osijeku pa onda razmišljati o WembleyimaHnlovac

    ti se uhvatio toga kao da je covjek doslovno mislio Wembley.
    Ne mozes usporedivati druge tekme sa ovom tekmom, gostovanje koje moze odluciti pobjednika, najbitnija utakmica sezone, na stadionu gdje gostujuci sektor prima 420 ljudi.
    Da je situacija da imaju tribinu kao maksimirski jug, vjerujem da bi 3 000 ljudi otislo put Rijeke bez problema.
  • Hnlovac
    218
    Pa naravno da nije doslovno mislio al treba se malo stat na loptu. Za Rijeku mi je doduše dobar prijedlog ovo gledanje u Zagrebu kaj se predlaže

    Za Rijeku nikad nije bilo potrebno nabrijavanje, tih 420 mjesta stvarno bez problema u 1 dan rasprodamo.

    Jesmo postali lavina ali neki misle da bu nas odmah 30 000 . Rijeka će se rasprodati, nakon toga zadatak je rasprodati SD, ZD, ZG protiv Osijeka. Ostalo je bonus. Tu kažem da nas je 16 keki sigurno i ja sam gunđalo
  • Big Daddy
    180
    kaj ti brijes jbt?! Koga sada zanima neka Pula ili neke slicne pizdarije?! Kaj siris negativu?! Pa grupa nikad nije bila brojnija, organiziranija, ludja, brutalnija, glasnija, sloznija, pozitivnija, nabrijanija., a ti gundjas?! Daj smiri hormone i gledaj kak da dodjes do karte za nadolazecu najbitniju tekmu, kakva isusova Pula sad?!
  • Hnlovac
    218
    kažeš smiri hormone a koristiš ?!¿?!¿?!i "kaj briješ ti jbtt"

    udahni duboko

    Ne brini za mene i moje karte, povezao sam 5-6 HNL tekmi sad, Osijek kupujem 1. dan prodaje i vučem 4 frenda
  • Big Daddy
    180
    Kaj si ti zabrijao Pulu i kaj siris nepotrebnu negativu?!?!?
  • 1986-Pl
    157
    Momci opustite se
  • tigric
    144
    Kad ide prodaja za Rijeku? Četvrtak?
  • Kepec
    4.6k
    Kad ide prodaja za Rijeku? Četvrtak?tigric

    Baš sam gledao sad, kad smo u 11. mjesecu igrali na Rujevici isto u nedjelju prodaja je krenula u srijedu za godišnjake pa pretpostavljam da bi tako i sad trebalo.
  • Crusades1986
    9.8k
    srijeda je praznik, teško...
  • Kepec
    4.6k
    Istina zaboravio sam, valjda od četvrtka onda.
  • Crni86
    1.1k
    bilo bi bolje onda stavit u utorak za godisnjake ,a neka od cetvrtka bude slobodna prodaja.
  • rob ljubavi
    774
    Ma kakva slobodna prodaja...
  • Liks90
    1k
    Prvi dan odlazi sve Haha u roku 2 sata, premalo karata, a puno je “kandidata”
  • NitkoBitan
    12.1k
    Tih 400njak karata poslat Ilici pa nek oni podijele po zaslugama. Tako rade neki drugi klubovi i normalno funkcionira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.