• Liks90
    1.2k
    Ide to dobro možda neko objavi sliku s karatane
  • deda
    29.5k
    Broj prodanih ulaznica za utakmicu s Varaždinom u 15.00 sati 17. veljače: 2.000

    Omjer sjever - zapad: 1120-880
  • criticus
    1.6k
    Ja cekam kad ce 1700 past a ono deda ceka milenij da objavi :smile:
  • Nino Bule
    12.1k
    Bome polijecemo
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sefe, pa sta je ovo?!

    Neki rekli ako bude 3000 protiv Varazdina bit ce dobro.
  • criticus
    1.6k
    Omjer sjever - zapad: 1120-880deda

    Rasprodan sjever na dvije "male" HNL utakmice plus ocekivano betis i rijeka, dakle 4 zaredom bi bio veliki boom (statisticari kad se to zadnji put dogodilo???). Mene brojke zapada za ove dvi utakmice cine dosta sretnijim od tog. Sjever je uvijek tu u respektabilnoj brojci, ali zapad je jasan znak da se Dinamovština budi, raste, buja...
  • DrawTube
    3.5k
    Odlična je činjenica što su ulaznice za Zapad 44% prodanih ulaznica. Ipak nije toliko ekipe pobjeglo na Sjever zbog cijene i očito im ne smeta cijena za Zapad .

    Dakle kad se Sjever rasproda prodaja za Zapad će ići punom parom.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ako sad pobjedimo sve 4 tekme zaredom krenut ce euforija i moze se ocekivat da ce se i na "manjim tekmama" poput Istre i Slavena popunit stadion, to je ono sto me veseli da smo konacno i u Hnl-u stigli na nekakav prosjek od 5-6 tisuca a mislim da kako ce prvenstvo ic prema kraju i ako bude neizvjesno kao do sad da ce se tribine jos vise punit.
  • Crni86
    1.5k
    Ja bi samo istaknuo i ig i fb profile koji od tekme s goricom stvarno rade punom parom i trude se pozivati ljude na tekmu. Malo se i ljudi iz kluba bude po tom pitanju. Drago mi je vidjet da vise ne sjedimo prekrizenih ruku i cekamo da nam gledatelji padnu s neba.
  • criticus
    1.6k
    Dakle kad se Sjever rasproda prodaja za Zapad će ići punom parom.DrawTube

    U Kranjci sam bio na zapadu, stajalo se cijelu utakmicu, dosta i navijalo. To nisam nikada na kranjci dozivio, cak ni prva utakmica Bišćana. Većina je sjedila. Na Gorici se osjetio duh starog istoka, povici, fore, dobacivanje, a naravno i psovke (iako je bila jedna dama koja je opominjala sve koji psuju, njoj poseban pozdrav :lol: ).
  • Hnlovac
    330
    Ako uzimam ulaznicu i za frenda trebam li dati i njegovu osobnu ili samo slike?

    Edit : Hvala na odgovoru
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dovoljno je pokazat sliku osobne preko mobitela.
  • javolimtebejako
    809
    uz najcesci povik "jebemti mater celavu", logicno
  • deda
    29.5k
    Broj prodanih ulaznica za utakmicu s Varaždinom u 16.00 sati 17. veljače: 2.100

    Omjer sjever - zapad: 1170-930
  • Bruh
    901
    kako je zapad postao istok na kranjči
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.