• Georg Koch
    4k
    Buduci da smo se za ovu tekmu vodili dosta tekmom sa Belupom, cackao sam i ako sam dobro skuzio, kada je krenila fizicka prodaja ulaznica za tu utakmicu(dan prije), dakle tocno prije pocetka fizicke prodaje imali smo 1040 prodanih ulaznica.
    Znaci u odnosu na ovaj Dedin novi izvjestaj, nama treba nekih 180 ulaznica do sutra i pocetka prodaje na karatani, da bi bili bas u paraleli sa tom tekmom.
    S tim da, siguran sam da cemo i danas otici vise od toga, a i sa prodajom na karatani, kao i vecim odazivom godisnjaka, jer smo svi postali svjesni situacije...
    Idemo jako!!!
  • NitkoBitan
    13.6k
    Tada je jedan dan prodaje na karatani bio petak, a sada imamo subotu i nedjelju. Sisamo "Belupo" bez problema, jos da Hajduk kiksa ne znam gdje ce nam biti kraj :cool:
  • Georg Koch
    4k
    ma isto je, tada je karatana bila petak-subota, sada je subota-nedjelja.
    S tim da slazem se, preci ce to dobrano Belupo, a sta ce tek biti nakon kiksa tovara.
    Auh :fire:
  • Šteco
    601
    A onda vidim da prijasnje upise na temi nemogu povezati sa tocnim datumom jer pise ''2 moths ago'', pa bi mi bio preveliki problem to napraviti :(jedan u nizu

    Postoji opcija da vidiš vrijeme objave ako pristupiš forumu preko računala, pređeš li mišom preko teksta "2 months ago" i zadržiš miš, vidjet ćeš datum i vrijeme objave posta. Npr.

    MlefXg4.png

    Mislim da preko mobitela ta opcija nažalost ne postoji, no s obzirom da bi vodio statistiku, mislim da bi ionako to radio preko računala.
  • deda
    29.7k
    Podnevni malo zakašnjeli izvještaj, 2.2. 12.20 h

    Stanje prodanih ulaznica za utakmicu Dinamo - Gorica: 910
  • Dalmatinec
    586
    Oće za prodaja više. Sve isto sivo, sve isto plavo. Ajmo Purgeri, diš ' te se.
  • rob ljubavi
    791


    Ak nam je ovo jako...
  • deda
    29.7k
    1.000
  • NitkoBitan
    13.6k
    Inace vidio sam da se brojka za Slaven od 1040 prodanih karata odnosi na 20 minuta nakon otvaranja karatane... :cool:
  • Dubbbrava
    208
    Ma idemo danas na 1.200 ovim tempom
  • Georg Koch
    4k
    @deda ziv bio, daj nam novi izvjestaj, to nam je puno veselija tema od transfera :cool:

    Vjerujem samo dedama
    I njihovim brojkama.
    Jer, oni sto napisu
    Zonasi to disu.
  • Dubbbrava
    208
    Evo građanska dužnost za nas 4 s kvarta upravo odrađena, tolko sam nabrijan da mi nitko ne mora dat 7,00 EUR za kartu
  • deda
    29.7k
    Evo izvještaj 2.2. u 18.30 h:

    Ukupan broj prodanih ulaznica: 1.100
    Sjever - 660
    Zapad - 440
  • jedan u nizu
    6.8k

    :O

    Apsolutno nikad nebi primjetio. Jbg sad.
    Ionako su ti podaci svakavi, i razlikuju se od tekme do tekme pa je tesko izvuci smislenu statistiku :D
    Tek u zadnje vrijeme pitanja postaju sve cesca, pa su i cesci i izvjestaji :D

    Sve mi se cini da u nedjelju idemo preko 7000, u odnosu na 3005 s pocetka sezone zvuci nevjerovatno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.