• NORTE
    9.9k
    za Lokomotivu prije fizicke prodaje otislo 230 karata, a trenutno smo na 750 i imamo jos jedan dan prije karatane :)jedan u nizu
    Utorak u 17 i nedjelja dva različita svijeta.
    Takva bi trebala biti i posjeta.
    Sjever na Loksi je bio iznenađujuće dobro popunjen, oko 2k.
  • jedan u nizu
    6.8k

    naravno. To cu isto uvrstiti kao podatak. Ovo sam nabrzinu samo sklepao, moze se tu svasta doraditi.
    Ali vjerovatno cu staviti zapis pored svake tekme koji dan je bila tekma i vrijeme kakvo je bilo.

    Recimo
    Lokomotiva - utorak, 3 stupnja, suho
    Gorica - nedjelja, 9 stupnjeva, suho
  • Juznjak
    3.3k

    Gospodine niste valjda zaspali bez ponoćnog izvještaja :brow:
    Baš me zanimalo hoćemo li i treći dan dostić tu magičnu brojku od 270 :lol:
  • deda
    29.5k
    Haha, baš ga sastavljam.

    Dakle, prodaja po danima
    270 - utorak
    270 - srijeda
    250 - četvrtak
    790 - ukupno

    Danas malo slabiji dan nego prethodna dva, ali očekujem sutra ipak dodavanje gasa, a u subotu i značajnije.

    Analitički gledano sjever je 470, a zapad 320 karata.
  • DrawTube
    3.5k
    Izgleda da cijena od 15 eura Zapad nije pokolebala ljude. Toliko o tome da je preskupo. Doduše većina ljudi koji se žale na to ne bi došla ni da je karta 5 eura
  • Neki tip
    19.6k
    Recite mi da sam lud, ali ja i dalje vjerujem u 10k.Salva

    Lud ko šiba kolega.

    Ne bih ja da ubijam nadu, nego mi žao bude kad poslije čitam iznenađenja, čuđenja, ljutnju što su gledatelji opet podbacili.

    Kako to, kako to..

    Pomaka ima, ali postepen je i donosi ga uglavnom sjever.

    Bit će na sjeveru jako puno ljudi, uvjeren sam ne manje od 3 000.

    Ali zaista ne znam u kom paralelnom svemiru će se na zapadu dolje prodati sve pa da još i gore otvaraju..

    Ako prebacimo 5, približimo se tamo 6-7 000, bit će to jako, jako lijepa brojka.

    Ono što me veseli je što čujem nešto što van europskih i derbija jako dugo nisam čuo..

    Random razgovor dva srednjoškolca pored kojih sam prolazio:

    Ideš na tekmu?

    Kad igraju?

    U nedelju, s Goricom.

    Pa mogao bi, nisam dugo bio. Ti ideš?

    Idem.

    ......


    Ma ide se, ide, nema neću u nedjelju - dobacim kako i priliči starcu koji prisluškuje tuđi razgovor i nepozvan se miješa. :snicker:
  • Dinamosaur
    1.1k
    PSK te vodi na navedenu utakmicu Dinama - Gorice. Odigraj listić u iznosu 7 eura i dobivaš kupon. Listić može biti sportski, loto ili za virtualne igre.

    Popis poslovnica gdje možete potražiti kupone nakon odigranog listića su:

    Importanne centar, Zagreb
    Ulica Josipa Slavenskog 1, Zagreb
    Koledinečka ulica (tržnica Dubrava), Zagreb
    Staro Čiče, Zagreb
    I.Kozari put 35A, Zagreb
    Ivdzo11

    Iliti - uplati 7 eura u fond psk i nadaj se - Nemoj kupit kartu za tekmu po istoj cijeni za tribinu.

    Ocekujem da ce pred ovim navedenim lokacijama ekipa prodavat svoje kupone, taj ni jedan nece doc na tekmu. Takvi ce visit za aparatom i cekat da im se poklope rezultati na "Igrama uzivo", a ne na tekmi uzivo
  • Salva
    2.4k
    Ne bih ja da ubijam nadu, nego mi žao bude kad poslije čitam iznenađenja, čuđenja, ljutnju što su gledatelji opet podbacili.Neki tip

    Nema čuđenja, a ni ljutnje. Svakako će nas minimalno biti 5-6 tisuća, što je za Goricu i vremena koja su (nadam se) iza nas ogroman napredak. Ali jednostavno me vuče prema 10k, možda jer svi ljudi kojima sam okružen u nedjelju idu. A nisu baš svi toliko zagriženi kao ja.

    Ti si jako realan, bila to prognoza broja gledatelja ili komentiranje Majkijevog toka misli, ali pusti me da sanjam, barem do nedjelje popodne. :halo:
  • deda
    29.5k
    Kao što sam najavio danas je krenulo malo žešće, naravno poziv Boysa na telegramu je glavni katalizator.

    Stanje 2.2. u 9.40 h: 860
  • dzg717
    962
    Bit ce to grmljavina…..
  • Rakovica1986
    537
    Dobar posao na mrežama rade fan pageovi, naravno predvođeni Zonom. Objava Zone na FB je daleko najčitljivija i najugodnija stvar na tom Facebooku i treba rasti što više, jer tamo se nalazi dosta starijih simpatizera koji bi da nekako pročitaju objavu mogli odlučiti da će na tekmu.
    Ja se također nadam punom Sjeveru, ali ipak će to biti nešto drugačiji Sjever od onoga kad se popuni za Europu ili za derbije. To je Sjever koji uši probija galamom, to je Sjever koji nosi do pobjede svojom podrškom.
  • DrawTube
    3.5k
    Mene uvijek pomalo zapeče kad repka igra na Maksimiru i vidim sjever. Bez kopa, bubnjeva, svatko sjedi na svojoj stolici. Isti stadion ali drugi sjever
  • Mr Anderson
    6k
    Jeli se zna koliko je zapada prodano?
  • deda
    29.5k
    370

    U moje brojke nije uračunat sektor 4 koji nije išao u prodaju, a obično se dijeli sponzorima, mlađim kategorijama, obiteljima igrača. Njihov odaziv je uvijek slab, a vrlo su varijabilan faktor.
  • Rakovica1986
    537
    da, ali ako pogledaš video što je jučer objavljen na Josip Kuže YT kanalu protiv Plzena kao posveta Kuretu to stajanje svako na svojoj stolici kad smo mi na Sjeveru izgleda nemoguće dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.