• deda
    29.4k
    Ti si kupac, a pod imena unosis one za koje kupuješ.

    Stanje: 300
  • Georg Koch
    4k
    dakle 5 dana prije tekme mi smo na 50% prodanih ulaznica u odnosu na sami dan utakmice sa Lokomotivom i izvjestaj u 14h.
    (300 jutros/590 tada).
  • Probirštift
    286
    Nedjelja 13 stupnjeva top
  • deda
    29.4k
    Stanje: 400
  • DrawTube
    3.5k
    Ljudi gladni jedva dočekali dedinu objavu :cheer:

    Bude ovo do kraja dana 600 sigurno. Dakle već do kraja dana više od Lokomotive
  • Dalmatinec
    586
    Da smo normalni, trebalo je već 6000 biti, ali dobro - nismo normalni.
  • deda
    29.4k
    470
  • jedan u nizu
    6.8k
    Taman si razmisljam kako bi si mozda jedan dao mogao dati truda i pozorno prelistati temu i pratiti podatke prodaje ove sezone sto se tice ulaznica.
    Da se vidi koji dan prodaje je prodano koliko ulaznica, i koliko je na kraju ljudi bilo na utakmici.
    Onda se moze usporediti, karikiram,
    prvi dan prodaje za tekmu protiv Gorice (3. kolo) je prodano 100 ulaznica, drugi dan 150.
    prvi dan prodaje za tekmu protiv gorice (21. kolo) je prodano 200 ulaznica, drugi dan 300

    A onda vidim da prijasnje upise na temi nemogu povezati sa tocnim datumom jer pise ''2 moths ago'', pa bi mi bio preveliki problem to napraviti :(
  • kibic
    1.1k
    Netko je u nekoj temi objavil presjek posjećenosti po mjesecima. Ak se dobro sećam, zadnji mjesec i prvi mjesece prvenstva su najprodavaniji.
  • deda
    29.4k
    500
  • Georg Koch
    4k
    Na dan utakmice sa Loksom, na izvjestaju dobrog naseg @deda , imali smo u 09:10h 490 prodanih ulaznica.
    Mi smo vec sada presisali tu brojku.
  • deda
    29.4k
    Dan završavamo s 540 prodanih ulaznica što znači da je danas i jučer prodan potpuno isti broj ulaznica - po 270.
  • criticus
    1.6k
    što znači da je danas i jučer prodan potpuno isti broj ulaznica - po 270.deda

    Klasična narihtaljka
  • Joza
    368
    I komentator, vidio sam te
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pogledao sam kako je isao tijek prodaje za utakmicu sa Slaven Belupom (subota 16.9. 17:00) u kojoj smo postigli respektabilnu brojku od 6400 ljudi. Do pocetka prodaje na karatani (dan prije utakmice u 11:00) otislo je 1040 karata.

    S obzirom da je Gorica u nedjelju moze se ocekivat nesto bolji odaziv godisnjaka te imamo 2 dana vikend prodaje na karatani. Mislim da je sasvim realno da predemo 7000 ljudi na Gorici.

    Nabrijavanje ne smije stat!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.