• bongo
    689
    Malo skretanje s teme, ali bile su s Međimurjem žešće anomalije…

    Sjećam se tekme kad nas je bilo 20 tisuća, taman zadnja prije europske protiv Werdera, ali sjećam se i tekme protiv Međimurja 3 mjeseca ranije kad smo teoretski osigurali naslov i tada nas nije bilo niti dva soma. Sad već daleka 2007. godina
  • dinamoharambaša
    4
    S obzirom da imam člansku i nisam iskoristio besplatne ulaznice, da li je moguće da povedem nekog drugog tko nije član? Besplatna ulaznica vrijedi samo za mene ili može vrijediti i za druge ako ih povedem? Gledo sam da mogu online iskorisiti tu pogodnost pa onda kad odaberem 2 osobe piše 0 eura pa sad nisam siguran jel to točno.
  • Dalmatinec
    586


    Samo za tebe. Imaš po jednu ulaznicu za 4 utakmice Lige i Kupa.
  • Dalmatinec
    586

    Tad su ulaznice bile čini mi se 5 ili deset kuna i sav prihod je išao za razminiravanje miniranih područja Hrvatske. Dobro bi bilo da klub napravi ponovno neku sličnu humanitarnu priču s cijenom 5 eura svaku ulaznicu pa da se novac donira nekom potrebitom. Na taj način bi se skupio veći broj ljudi, stvorila bi se jedna pozitivna atmosfera, a to bi moglo izrasti u neki novi oblik privrženosti širih masa klubu.
  • zagr
    505
    @deda izvještaj
  • sport
    2.5k
    Ja se nadam najvećem broju prodanih ulaznica nakon što Hajduk legne u Osijeku.
  • PlaviDuh
    39
    Kolko je karata prodano do sad za Goricu
  • DrawTube
    3.5k
    Sad je samo najbitnije ovu tekmu držat aktualnom cijeli tjedan i pozivat ljude . Vidim fan stranice na društvenim mrežama zasad rade dobar posao. Iskreno me ne bi začudilo niti da grupa na telegramu pozove ljude.
  • rob ljubavi
    791
    Problem je kaj ulaznice ne krenu jako i onda nema booma. Da se prvi dan proda značajna brojka onda bi i mediji imali o čemu pisati kao i stranice po društvenim mrežama , a onda kreće borba za vrijedni papirić u strahu od toga da se ne ostane bez istog.
  • Bosskovitz
    8.3k


    Nadam se da nikada više neće doći do toga da Dinamo pokušava na svoj stadion privući vlastite navijače davanjem ulaznica u bescijenje.
  • deda
    29.4k
    270 na kraju dana.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bas sam tijekom dana razmisljao pitat jel izmedu 200 i 300 prodanih karata dobar broj za prvi dan prodaje 5 dana prije utakmice. S obzirom na situaciju ne bih rekao da je iznad ocekivanja nego u skladu sa ocekivanjima. Ocekujem preko 7000.

    Ak namjeravate uzimat online uzmite sto prije zbog napumpavanja brojki i atmosfere, valjda razmete.
  • DrawTube
    3.5k
    Rekao bih da je 270 karata 5 dana prije dosta dobro i drukčije nego 270 2 ili 3 dana prije

    Sad je teško procijeniti kak će bit dinamika tokom tjedna jer se zna dogoditi da je prvi dan osjetno bolji od sljedećih par jer su prvo uzeli najveći ziheraši. Nadam se da sutra ne bude neka brojka tipa 90 nego da bude i veća neg danas

    Ja uzimam sutra zbog pumpanja brojki a i u slučaju da nekaj iskrsne za vikend da to ode u drugi plan a ne tekma
  • Dalmatinec
    586
    GREŠKA! Uzeo sam sebi besplatnu ulaznicu kao član, a zatim pokušavam kupiti još dvije ulaznice za dvoje ljude sa svog accounta na klupskim stranicama, unesem njihove podatke i piše "greška". Kad refrešam stranicu javlja se uvijek moje ime kao generičko. Umjesto njega stavim podatke druge osobe, može li to biti razlog greške?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.