• Dalmatinec
    585
    Ma kako? Gledam u ekran i brojim pojedinačno.
  • Neron53
    302
    Mozda treba brojati prazna mjesta:)
  • deda
    28k
    Nešto krivo brojiš. Trenutno je 671.
  • NORTE
    9.3k
    Trenutno je 671.deda
    Samo da kažem da brojka nije nikakvo iznenađenje.
  • Georg Koch
    3.7k
    mislim da malo i je.
    Ne znam ranijih godina kad smo imali ovu brojku dolje.
    S tim da mozemo ocekivati cca 800.
    Pa nekad nam je ta brojka bila u kavezu kod blitvara.
    Pogotovo s obzirom na stanje cjelokupno, jedina dobra stvar trenutno su navijaci(gostovanja).
    Uglavnom, veliki plus.
  • ksapi
    2.2k
    Rekao bih da je jedina dobra stvar grupa, a ne navijaci opcenito. Brojka ljudi koji idu na gotove sve utakmice je drasticno porasla u zadnje 2-3 sezone, zato i imamo ovakva gostovanja sada. Osobno sam bas ugodno iznenaden, a strah me i zamisliti sto nas ceka ako izbori donesu ocekivane promjene kroz neko vrijeme :strong:

    Problem je sira slika i 3000 ljudi na maksimiru na malim utakmicama.. ali dobro, valjda ce i to porasti s vremenom :)
  • Dalmatinec
    585
    To će isključivo porasti s novim stadionom. To "nešto" što će kliknuti je stadion, apsolutno ništa drugo. Regrutni centar djeci koja će biti strastveni navijači ne može biti atmosfera groblja. Šteta svih generacija koje bespovratno nisu srasla s Dinamom zadnjih 10-ak+ godina. Od vremena kad smo imali najpozitivniju atmosferu tamo negdje do 2008-9.
  • Georg Koch
    3.7k
    slazem se kolega, zato sam i napisao jedina dobra stvar su navijaci(gostovanja).
    A gostovanja u biti i cini skoro pa samo grupa.
    A s druge strane, nase brojke doma na malim, pa i vecim utakmicama su kriminalne.
    Ali nadajmo se da ce se i to povecati, sada imamo priliku, nikad konkurentnije je i nikad bitnija je svaka utakmica.
    Bit ce to bolje, petak je, malo cemo pozitive :grin:
  • Dalmatinec
    585
    Nemojte me za*ebavati, sad sam brojao i točno sam izbrojao 753 karte, siva kvadratića.
    JA 40,
    JB 252,
    JC 331,
    JD 113,
    JE 10,
    JF 7.

    ... pa vi zbrajajte.
  • criticus
    1.3k
    Kakve si ocjene ima iz matematike? Ko ti je predava? U koju školu si iša?

    Kad svi odgovore onda cemo znat komu vjerovat.
  • criticus
    1.3k
    JC 331,Dalmatinec

    Ovaj ima 310 ukupno, pa nesto tu ne stima...
  • din
    233
    vjerojatno je išao 11 redova puta 31 mjesto, nije skužio da je 10 redova
  • bluepower86
    822


    Nase brojke doma na malim tekmama nisu bile nikad bolje osim iznimke jedne sezone 05/06 i mozda u 90-ima ak je bilo bolje.Na manjim tekmama “kop”fino popunjen cirka 1500-2500ljudi.Problem je u ostatku praznih tribina,istoka nemamo a na zapadu se skupi sacica ljudi.Isto tako za vece utakmice zadnje 2-3sezone se sjever dolje prakticki jedini rasproda,Grupa raste iz dana u dan,s malo boljim rezultatima na terenu mozemo i mi uhvatiti euforiju.Svi u Pulu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.