• deda
    29.2k
    Kako ja to pratim intenzivnije zadnje 2-3 sezone mislim da je ovo rekord u tom periodu. Prošla tekma je bila 520 prodanih ulaznica.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Na Istrinoj stranici pise da nema prodaje na dan utakmice za juznu tribinu, mozda to vrijedi samo za karatanu tko zna. Ali karte su im online skuplje dosta za domace tribine na dan utakmice tak da tko namjerava ic nek sutra najkasnije obavi kupnju.
  • deda
    29.2k
    Ovo je objava sa stranice kluba od jutros:

    U tijeku je prodaja ulaznica za navijače Dinama za utakmicu 20. kola SuperSport HNL-a NK Istra 1961 - GNK Dinamo ⚽️
    ️ Susret je na rasporedu u subotu 27. siječnja u 17:00 sati na stadionu Aldo Drosina.
    ➡️ Cijena ulaznice iznosi 8€.
    ➡️ Ulaznice se mogu kupiti ISKLJUČIVO ONLINE.
    Kupite ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event-browse/92/107
    ➡️ Prodaja ulaznica traje do subote u 15:00 sati ili do rasprodaje gostujućeg kontigenta.
    ➡️ Klub će putem web stranice obavijestiti navijače ukoliko sve ulaznice budu rasprodane.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dok Istra ne potvrdi ja nasima nis ne vjerujem. Mislim da su se vec jednom opekli po pitanju informiranja o prodaji ulaznica za gostujuci sektor.
  • zagr
    505
    btw. ako je neko voljan pronać moj komentar o prošloj prodaji za Pulu mislim da su 2h prije zatvorili prodaju za gostujuće navijače, a tu večer je prodano čak 100 karti.

    Edit: nalazi se na ovoj temi.
  • M77
    457
    Napisao si da je bila zatvorena prodaja dan prije tekme u 22h otprilike...
  • zagr
    505
    došli smo na 600 prodanih karti 47h prije tekme, do kraja ovog dana ima još 5 i pol sata i iskreno očekujem 50-100 prodanih karti danas, sutra je petak dan prije tekme i mislim da sutra lagano prelazimo tih 800 karti, još kad se sjetimo da prodaja traje do subote do 15h, ne želim bit prevelik optimist al ja bi reko da možemo očekivat 1000 prodanih karti.
  • NitkoBitan
    13.5k
    još kad se sjetimo da prodaja traje do subote do 15hzagr

    Ovo nije 100% sigurno. Gore ti je @M77 napisao kako je tada prodaja bilo zatvorena vecer prije u 22h, a mozda su i tada napisali da ima prodaje na dan tekme.

    Najbolje je kupit karte najkasnije sutra i bit miran. Uostalom i ako ce se moc kupovat karte na dan tekme bit ce 15 eura, odnosno 7 eura skuplje nego u pretprodaji.
  • zagr
    505
    da, jer je pisalo da nema prodaje na dan utakmice.
  • 1986-Pl
    171
    Ako me služi matematika, Pula ide jako, trenutno 624
  • reziser
    6.5k
    Prodano je nešto ulaznica i za zapad :wink:
  • Peškaman
    2.9k
    Je l zna netko koji je službeno kapacitet južne tribine na Aldo Drosini?
  • deda
    29.2k
    1534
  • Rakovica1986
    537
    je li tu onda 1500 na proslavi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.