• Mikan86
    5
    a nadam se jbg.. sjebano je malo sve to sa clanskim ali dobro ako ostane ulaznica bit ce dobro
  • Mikan86
    5
    sigurno.. ali mislim da nemaju tolika muda se zajebavat oko sjevera tako da traze za zapad
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jbg, snadi se druze i svakako uclani.

    Ili nades clana koji ide na utakmicu ili nades clana koji ne ide pa uzmes za njega besplatnu sjever gore koja ce propast i na to imas pravo na 4 karte.
  • Mikan86
    5
    bas pricam danas kak si moram rijesit clansku jer ovak nema smisla. Uspio sam to vec sam me jebe to sto na ulaznice.hr pise da je ostalo jos samo 2 sektora za sjever dolje
  • deda
    29.2k
    Oni koji žele na sjever dolje sigurno nisu tovari tako da im pomognite ako možete.

    Ballkani je prešao 1.700 prodanih ulaznica.
  • Mikan86
    5
    Evo sad pise da su jos 3 sektora.. pa ko tu koga?
  • Mikan86
    5
    problem je nama koji nismo iz zga i da imamo clansku jer mozda netko iz ekipe nema pa bi se morali svejedno zajebavat ovako za subotu
  • zagr
    505
    i da Modric kaže ustanite purgeri, opet bi bila za kurac prodaja za Ballkani, znam da ima pun k navijaca koji kažu "ma to dobivamo 100% kaj ćemo na tekmi", Ballkani je najbolja moguća priprema za nedjelju.
  • Riot
    1.8k
    Ostat će ulaznica jer dosta ljudi neće uzet sad nego čeka subotu da može uzet i nečlanovima, da je to omogućeno već sad online siguran sam da bi sjever planuo već.

    Imam osjećaj da se dosta tovara pravi da su naši po društvenim mrežama da im se kupi ulaznica19hrvat86

    Opusti se hrvatu, ako takvih ima to je neznatan broj. A i ne piši svašta ovdje gdje mogu čitat svi, npr ja da pročitam da se tovar boji purgera na zapadu poljuda podjebavao bi ih do kraja života svog
  • NitkoBitan
    13.5k
    Uspio sam to vec sam me jebe to sto na ulaznice.hr pise da je ostalo jos samo 2 sektora za sjever doljeMikan86

    Evo sad pise da su jos 3 sektora.. pa ko tu koga?Mikan86

    Racunaj da su ostala 2 sektora na sjeveru. Oslobodi se 3 tu i tamo jer nekom u tom sektoru propadne kupnja odnosno nije potvrdio transakciju.

    Tko je namjeravao uzet kao clan kartu online taj je to vec napravio, bit ce karata u subotu za sjever dolje samo nadite nekog clana i budite ispred ticket pointa najkasnije u 10.

    Mnogi clanovi cekaju subotu da mogu uzet za neclanove i to tak treba bit, samo solidarnost.
  • Peškaman
    2.9k

    Kakvo je stanje sa sjeverom za Balkani?
  • Georg Koch
    3.9k
    Mogu pomoci sa 3 ulaznice.
    Ako znate nekoga nasega 100%, javite se.
  • Salva
    2.4k
    Nismo članovi al volimo Dinamopero1986

    “Nisam za Mamića ali” vibes
  • plavac173
    2.6k
    Jesi vec nekom pomogao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.