• ZGBhoy
    1.7k
    I nije njima, naravno, do gledanja svog kluba sa zapada već do prcanja nas.Dalmatinec

    Nebi on meni Tekmu gledal na miru pored mene :grin:
    Medutim to je sve na sSramotu onih koji nisu dostojni doci
  • zagr
    505
    daj pišite takve stvari u temi o tovarima
  • bluepower86
    852


    Svaki put ista prica oko zapada,ne pravite paniku bezveze.Bit ce ih sigurno po zapadu ali u miru i tisini skrivecki.Neka nasi pokupuju karte za zapad i mir.
  • deda
    29.6k
    Ballkani 800 ulaznica.
  • Time
    621

    Svaki derbi u Splitu i nas bude na njihovom zapadu,mi iz BiH ne uspijemo kupit karte za kavez,mnogi ne zele u kavez,ja sam 2-3 puta bio na zapadu poljuda sa jos 4 5 dinamovaca i sigurno nisam bio jedini.Normalno gledas utakmicu,slavis golove u sebi i to je to
  • Mali Zeus
    10.5k
    Svaki derbi u Splitu i nas bude na njihovom zapadu,mi iz BiH ne uspijemo kupit karte za kavez,mnogi ne zele u kavez,ja sam 2-3 puta bio na zapadu poljuda sa jos 4 5 dinamovaca i sigurno nisam bio jedini.Normalno gledas utakmicu,slavis golove u sebi i to je toTime

    I jedina razlika je što ti i tvoji frendovi od tog ne radite priču, a ovi to prikazuju kao da su se u najmanju ruku iskrcali u Normandiji ili nekaj.
  • Infinity
    15.5k
    Ne znam koliko ce ovo sad biti popularno, ali poznajem jedan cijeli kombi ljudi koji su se uclanili u Hajduk kako bi mogli doci do ulaznica za jedan derbi na Poljudu unazad 2-3 sezone. Hajduk je tad imao zasticenu prodaju, tj. clanovi su imali prednost. O tome da je netko i pored tog derbija isao na zapad Poljuda ne trebam ni pisati, pogotovo ovi koji su dolje studirali.
  • plavac173
    2.6k
    Ja sam na zadnjem derbiju bio na istoku sa ekipom
  • Crni86
    1.5k
    Zna li se da li karte za Hajduk idu sutra u online prodaju?
  • Dalmatinec
    586
    Reci mi koja je ono ekipa do kaveza na jugu? Jesu to naši? Imamo li mi sektor izvan kaveza?
  • Guinness
    2k
    I jedina razlika je što ti i tvoji frendovi od tog ne radite priču, a ovi to prikazuju kao da su se u najmanju ruku iskrcali u Normandiji ili nekaj.Mali Zeus

    Nismo isti
  • Time
    621

    Nisam siguran ali mislim da to bude samo kad je kavez rasprodan pa "višak" policija smjesti uz kavez.
  • Dalmatinec
    586
    Jer znam da je bojsa bilo 2006. najviše od početka 90-ih i od onda se ne puni taj dio uz kavez.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.